Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Експедиции "Българи зад граница"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Експедиции "Българи зад граница"

    а още по-хубаво би било ако можем да организираме поход с джипки до тези земи.... Добре планиран, добре екипиран и незабравим....

  • #2
    До: Уляновск_Волжска България

    Темата идва от тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=25803

    Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
    а още по-хубаво би било ако можем да организираме поход с джипки до тези земи.... Добре планиран, добре екипиран и незабравим....
    Аз съм за, лятото някъде към края на Юли точно отпускарския сезон, тъкмо ще съм с новото Калмини 3"
    Може да се свържа с колегата журналист, и да ми изпрати маршрута по който е пътувал.
    Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 25-01-08, 11:56.
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #3
      До: Уляновск_Волжска България

      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
      Аз съм за, лятото някъде към края на Юли точно отпускарския сезон, тъкмо ще съм с новото Калмини 3"
      Може да се свържа с колегата журналист, и да ми изпрати маршрута по който е пътувал.
      ...малко бързо ми се струва, но съм бетон като участие .....

      Коментар


      • #4
        До: Уляновск_Волжска България

        Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
        ...малко бързо ми се струва, но съм бетон като участие .....
        Само не знам как ще си събера багажа в малката Витара Все пак говорим за няколко хиляди км пробег.Ще е хубаво да се помисли и за някакви резервни части, визи и други технически подробности.Я да се намеси някой с опит в организирането на подобен поход ?
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #5
          До: Уляновск_Волжска България

          ами не знам за Витарата, но на Патрола ще трябва експедиционен багажник.... И сериозна ревизия на ходова част и двигател... И май това е всичко. Другото е украински, молдовски и руски визи и координация с руснаци да дадат маршрут...

          Коментар


          • #6
            До: Уляновск_Волжска България

            Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
            ами не знам за Витарата, но на Патрола ще трябва експедиционен багажник.... И сериозна ревизия на ходова част и двигател... И май това е всичко. Другото е украински, молдовски и руски визи и координация с руснаци да дадат маршрут...
            Аз ревизията ще я направя в началото на юни като подменя окачването.Двигателя за сега се представя добре.Като каза багажник почнах да се замислям и аз.Тук си бях харесал един проект, но ще трябва да се направи да започва някъде по-напред.
            http://www.zukiworld.com/month_12010...niroofrack.htm

            Тъкмо си правех планове лятото да ходя в Гърция на почивка, е защо да не отида в Русия, със сигурност ще е интересно приключение
            Колко км ще е маршрута по груби сметки ?
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #7
              До: Уляновск_Волжска България

              до Уляновск ще дойде малко по-скъпа разходката отколкото до Гърция.... Някъде към 3000 км ще има поне.... Може да се съкрати доста път ако се натоварим на ферибота до Иличовск..... и една виза за Молдова ще се спести.... За мен по-важния въпрос е как ще дойде като време, че времето ми е кът..... По 500 км на ден ако се минава - само натам е седмица.....

              ако има модератор да премести някъде другаде темата, да не спамим темата на uazik

              Коментар


              • #8
                До: Уляновск_Волжска България

                Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
                до Уляновск ще дойде малко по-скъпа разходката отколкото до Гърция.... Някъде към 3000 км ще има поне.... Може да се съкрати доста път ако се натоварим на ферибота до Иличовск..... и една виза за Молдова ще се спести.... За мен по-важния въпрос е как ще дойде като време, че времето ми е кът..... По 500 км на ден ако се минава - само натам е седмица.....

                ако има модератор да премести някъде другаде темата, да не спамим темата на uazik
                Мога да отделя едни 2000 лв. за подобно начинание,другия вариант е да се кобинираме по 4-ма на джип и да си поделим разходите.Това с ферибота е добра идея.И аз мога да отделя макс. 2 седмици.
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #9
                  До: Уляновск_Волжска България

                  с 4 на джип ще трябва и ремарке за багаж...... Първо трябва да се проучи маршрута с помощта на руснаците и после да се формира бюджет - пак с тяхна помощ..... 2 000 лева до никъде няма да стигнат, но то ако се почне с лимита - загубена кауза....

                  Коментар


                  • #10
                    До: Уляновск_Волжска България

                    Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
                    с 4 на джип ще трябва и ремарке за багаж...... Първо трябва да се проучи маршрута с помощта на руснаците и после да се формира бюджет - пак с тяхна помощ..... 2 000 лева до никъде няма да стигнат, но то ако се почне с лимита - загубена кауза....
                    Направо ме отказа За съжаление няма да мога да отделя повече.Месец по рано ще ходя до Гърция да си купя калмини-то и лебедка и .... съм до там
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #11
                      До: Уляновск_Волжска България

                      аз затова казах че е малко бързичко Юли месец..... Но пък и каузата си заслужава....

                      Коментар


                      • #12
                        До: Уляновск_Волжска България

                        а другия вариант е да се отиде някъде по-близо.... Аз примерно за 6 часа съм срещу Измаил, в Тулча.... От Измаил до Одеса е още толкоз като го гледам по картата... Така че за половината на тези пари м оже да направим един разгряващ поход до Украйна.... Очаква се и всеки момент Украинците да махнат визите за България и Румъния....

                        Коментар


                        • #13
                          До: Уляновск_Волжска България

                          Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
                          а другия вариант е да се отиде някъде по-близо.... Аз примерно за 6 часа съм срещу Измаил, в Тулча.... От Измаил до Одеса е още толкоз като го гледам по картата... Така че за половината на тези пари м оже да направим един разгряващ поход до Украйна.... Очаква се и всеки момент Украинците да махнат визите за България и Румъния....
                          Като няма риба и рака е риба Помисли за един маршрут и да направим нова тема
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #14
                            До: Уляновск_Волжска България

                            ОК, ще мисля маршрута..... А ако някой е минавал - още по-добре... че нещо за ферибота Тулча - Измаил имам съмнения дали носи автомобили...... А темата по-добре да я отсече някой модератор от идеята за поход надолу и да я сложи в походи с някакво подходящо заглавие....

                            Коментар


                            • #15
                              До: Уляновск_Волжска България

                              а междудругото - около Измаил има български села.... А в самия Измаил също има българи - Ботев е бил навремето учител в едно българско училище там.... Та ще е интерсно за обикаляне там.... И като се замисля - до Тулча от Варна е около 280 км. Ако има ферибот между Тулча и Измаил, то до там пътят с всички почивки ще е около 7-8 часа....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X