Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee 3.1 D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee 3.1 D

    Здравейте,момчета.
    аз съм нов в форума и не ми са много ясни нещата.Решил съм да си купувам "Jeep Grand Cherokee 3.1 D" 99-00 г.,просто ми харесва,досега не съм имал джип.Но пък съм и малко фен на "ОФФ-РОУД"-а,та искам да ви питам колко ще излезне горе-долу преправянето на "джипа" с гуми и джанти всичко.Не разбирам от "лифт" и т.н. но ориентировачно мога да ви дам за пример "джипа" на "KINEX",виждал съм го на живо и ми харесва много.Предварително благодаря.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
    0877стоидевет215–Радослав

  • #2
    До: Jeep Grand Cherokee 3.1 D

    ми най добре го питай него. по принцип ъпгрейдването на тази марка е бездънна яма, може да ти стува и много, някои "състезатели" които познавам прехвърлиха вече $50К, без още да са свършили. нали знаеш какво е джип? - Just Empty Every Pocket
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #3
      До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

      Ами зависи колко искаш да го вдигнеш, и съответно зависи от производителя. Ти какво целиш с лифта -да се гъзарееш пред кафето, или да вкараш по-големи гуми? Или просто така, щот е модерно?
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

        Верния отговор е :
        Между 5 и 50 хиляди $$$ (може и лева) ....
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

          Просто да има вид.Няма да го използвам за кои знае какъв офф-роуд
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
          0877стоидевет215–Радослав

          Коментар


          • #6
            До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

            Ахам... Ако беше с някакъв рамен автомобил и бодилифт би свършил работа, ама понеже е самоносещ ще трябва да го лифтнеш. 2" се постигат само с подложки, по-големи джанти и гуми и си готов.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              Ами зависи колко искаш да го вдигнеш, и съответно зависи от производителя. Ти какво целиш с лифта -да се гъзарееш пред кафето, или да вкараш по-големи гуми? Или просто така, щот е модерно?
              Ами просто да изглежда добре като на "KINEX" нещо подобно
              Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
              0877стоидевет215–Радослав

              Коментар


              • #8
                До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

                Хахаха... ми питай го него - за гумите и джантите си приготви около 12 бона, за окачването също не са малко, и най-важното, май няма кой да ти го направи така тук в България
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

                  Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Хахаха... ми питай го него - за гумите и джантите си приготви около 12 бона, за окачването също не са малко, и най-важното, май няма кой да ти го направи така тук в България
                  Защо кое му е толкова специалното?
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
                  0877стоидевет215–Радослав

                  Коментар


                  • #10
                    До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

                    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                    Ами зависи колко искаш да го вдигнеш, и съответно зависи от производителя. Ти какво целиш с лифта -да се гъзарееш пред кафето, или да вкараш по-големи гуми? Или просто така, щот е модерно?
                    Кой каза, че така е модерно? За 2007 г. съм чувал и виждал отрицателен лифт, ниски 19 -21 цола джанти с оффсет за кофи рейсърите, много никелиран тръболяк, огледала и спойлери.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #11
                      До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

                      Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                      Ахам... Ако беше с някакъв рамен автомобил и бодилифт би свършил работа, ама понеже е самоносещ ще трябва да го лифтнеш. 2" се постигат само с подложки, по-големи джанти и гуми и си готов.
                      Нещо на Гранд 2" без да резнеш поне брони и да вкараш големи гуми много не дават промяна, докато не спреш пред някой друг такъв.
                      Е на Пламен е нещо огромно, няма как да не се забележи дори и без друг джип за фон.
                      Прикачени файлове
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #12
                        До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

                        просто информативно - ибей има много варианти
                        ето един - http://cgi.ebay.com/ebaymotors/4-Sus...spagenameZWDVW
                        4' лифта за около $1000 със шипинга до България, сложи 20%ДДС и мисля че беше 6% мито и монтиране - около 2500-3000 лева ще ти стигнат за лифта, от там гуми защото оригиналните ще ти омалеят

                        Има и по-евтини варианти де, но да сподели KINEX как е правил неговия /то даже си има тема за неговия де /

                        Коментар


                        • #13
                          До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

                          Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
                          просто информативно - ибей има много варианти
                          ето един - http://cgi.ebay.com/ebaymotors/4-Sus...spagenameZWDVW
                          4' лифта за около $1000 със шипинга до България, сложи 20%ДДС и мисля че беше 6% мито и монтиране - около 2500-3000 лева ще ти стигнат за лифта, от там гуми защото оригиналните ще ти омалеят

                          Има и по-евтини варианти де, но да сподели KINEX как е правил неговия /то даже си има тема за неговия де /
                          Е не мисля да вкарвам тилкова пари.Просто да се сложат по големи гуми и да се вдигне малко,а и да се извадят малко гумите навън.Четох доста по тази тема тук и си мисля че 4" е високо.Четох за някакви подлижки под пружините май.Та нещо такова най-евтиния вариант.А Пламен да каже за неговия как го е направил ако иска.
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
                          0877стоидевет215–Радослав

                          Коментар


                          • #14
                            До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

                            Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
                            просто информативно - ибей има много варианти
                            ето един - http://cgi.ebay.com/ebaymotors/4-Sus...spagenameZWDVW
                            4' лифта за около $1000 със шипинга до България, сложи 20%ДДС и мисля че беше 6% мито и монтиране - около 2500-3000 лева ще ти стигнат за лифта, от там гуми защото оригиналните ще ти омалеят

                            Има и по-евтини варианти де, но да сподели KINEX как е правил неговия /то даже си има тема за неговия де /
                            Добре. Споделям.
                            Сметката ти е горе доло вярна.
                            Доставката е около $400 в три кашона за месец.
                            Митница $300
                            Монтаж ... не знам. В Америка това нещо се монтира за $400.
                            Гумите са плюс. Може така, може и иначе.
                            И крайния резултат е едно по-лошо ГрандЧероки.
                            32" ще упират. Пътно поведение - не се сещам за сравнение. Друг е въпроса че 3.1д няма да може да ги върти тия гуми.
                            Ако е за пред кафето или за снимка бива.
                            Ако ще става кофи РЕЙСЪР трябват още доста по толкова.
                            А именно.
                            Стабилизиращи щанги
                            Носачи - 7бр
                            Амортисьори. Тия белите са отврат.
                            Преден кардан
                            Кормилен демпфер
                            Бъмп стопове.
                            Защити.
                            Мога и да продължавам с окачването но тогава трябва да махнем това кофи и да остане само рейсър. Пък там първия проблем може и да е проблем.
                            Като я почвах тази авантюра Савата (go-go-go) каза че 20 няма да ми стигнат.
                            Аз нали съм майсторче - не му повярвах. И как иначе като ги виждам тия китове по $750.
                            А близнака каза най-точната приказка: "- Или го правиш както трябва, или изобщо не го почваш."
                            Последно редактирано от kinex; 15-01-08, 14:42.

                            Коментар


                            • #15
                              До: окачване за Jeep Grand Cherokee 3.1 D

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Добре. Споделям.
                              Сметката ти е горе доло вярна.
                              Доставката е около $400 в три кашона за месец.
                              Митница $300
                              Монтаж ... не знам. В Америка това нещо се монтира за $400.
                              Гумите са плюс. Може така, може и иначе.
                              И крайния резултат е едно по-лошо ГрандЧероки.
                              32" ще упират. Пътно поведение - не се сещам за сравнение. Друг е въпроса че 3.1д няма да може да ги върти тия гуми.
                              Ако е за пред кафето или за снимка бива.
                              Ако ще става кофи РЕЙСЪР трябват още доста по толкова.
                              А именно.
                              Стабилизиращи щанги
                              Носачи - 7бр
                              Амортисьори. Тия белите са отврат.
                              Преден кардан
                              Кормилен демпфер
                              Бъмп стопове.
                              Защити.
                              Мога и да продължавам с окачването но тогава трябва да махнем това кофи и да остане само рейсър. Пък там първия проблем може и да е проблем.
                              Като я почвах тази авантюра Савата (go-go-go) каза че 20 няма да ми стигнат.
                              Аз нали съм майсторче - не му повярвах. И как иначе като ги виждам тия китове по $750.
                              А близнака каза най-точната приказка: "- Или го правиш както трябва, или изобщо не го почваш."
                              Оооо не не в никакъв случай няма да вложа толкова пари,кажете ми за тия подложки ли там какво под пружините,и с тях какви най-големи гуми могат да се сложат на оригиналните джанти.А що се отнася до това дали да е дизел,колкото пожечe чета тук май се ориентирам да е бензин.
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
                              0877стоидевет215–Радослав

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X