Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За 13.01.08г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: За 13.01.08г.

    Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
    Хмммм нещо много яка групичка сте се заформили Ще ме накарате и аз да вземе да размисля да намина
    Аре че ке требе нЕкой да разбива.

    Коментар


    • #17
      До: За 13.01.08г.

      Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
      Аре че ке требе нЕкой да разбива.

      Не обещавам.

      Ако мога към 10 и 15-20 ще съм направо в Клисура и ще ти търся джипа
      Луд умора нема,само се поти!!!

      Коментар


      • #18
        До: За 13.01.08г.

        Момчета да не сте решили да нощувате в планината!!!
        Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
        0884837709
        0878383528

        Коментар


        • #19
          До: За 13.01.08г.

          Току що говорих с Маркан . оставали им още 100 м. до асвалта .

          Коментар


          • #20
            До: За 13.01.08г.

            Аз се прибрах преди час. Без блокажи и с тези гуми не можах да продължа. Сега се чух с Голди.Още са горе. Работата е твърде хард. Остават им няколко километра до асфалт, но много бавно се напредва. Очаквайте малко снимки от днес малко по късно
            LZ1GYY
            0898 436 956

            Коментар


            • #21
              До: За 13.01.08г.

              Дали нямат нужда от помощ?
              Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
              0884837709
              0878383528

              Коментар


              • #22
                До: За 13.01.08г.

                +1. Ако наистина по това време имат "няколко километра до асфалт", както пише Гере, може да е доста сериозно. Къде бихме могли да се обадим?
                Искам България чиста!

                Коментар


                • #23
                  До: За 13.01.08г.

                  Всички са достатъчно опитни и сработени, не им е за първи път, а и не се сещам за много коли дето могат да стигнат до тях. Пък и за това време те най-вероятно ще са излезли. Добре са, движат се, но бавно. Снегът е твърде дълбок и неприятен. Като пясък. Няма драма. Най-обикновена хард разходка
                  LZ1GYY
                  0898 436 956

                  Коментар


                  • #24
                    До: За 13.01.08г.

                    Малко снимки: http://htftp.offroad-bulgaria.com/ko...1.08/index.htm
                    LZ1GYY
                    0898 436 956

                    Коментар


                    • #25
                      До: За 13.01.08г.

                      Става интересно
                      sigpic УАЗ-452

                      Коментар


                      • #26
                        До: За 13.01.08г.

                        Вярно е , че беше доста интересно. Бая зор видяхме!!!
                        Много кофти сняг, навявания, преспи и пътят изобщо го нямаше, но пържолите бяха много вкусни, а и времето беше великолепно (докато не се стъмни).

                        Коментар


                        • #27
                          До: За 13.01.08г.

                          Ето ни и нас. Всички живи, здрави и по домовете. Това беше най-ХАРД разходката, на която съм присъствал до сега. Разходката започна весело, а ядовете бяха пще от първите метри. След няколко часова борба стигнахме до мястото за барбекюто ( което в последстие се оказа леката част на маршсрута ), хапнахме и си казахме: че кога сме се връщали по същия път, та сега ли Продължихме по билото и ... уж бяха само 3-4км до Сапарево, но за има няма 7-8ч. си ги минахме Лебетки ... лично на нас 4 броя, а дърпания и закъсванията ... още не съм учил толкова много и не знам такива цифри В интерес на истината ... и 4-те коли, които продължихем бяхме страшно подготвени и дори за миг не се появи притеснението, че ще съмнем в гората. Лично аз бях силно изненадан от проходимостта на Дифендъра. На много от местата бях сигурен, че няма да можем да минем, но той не спираше да ме изненадва. Но всички се борихме мъжки със снега и преските, които на места бяха до решетките на джиповете, а самия сняг беше като пясък с 5-10см. лед отгоре. Получи се една страхотна и много тежка разходка, която ни донесе невероятно удоволствие. Снимки ... има интересни кадри, който предполагам ще се появят довечера.
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #28
                            До: За 13.01.08г.

                            Супер си беше сефтето за 2008! Миналата година орах сняг, ама такава дълбока оран като днес не бях правил. Всички машини и екипажи се представиха на ниво.
                            Повече инфо и картинки - утре, че сме малко нещо поуморени.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #29
                              До: За 13.01.08г.

                              Чакаме репортажа с нетърпение.
                              B+

                              Коментар


                              • #30
                                До: За 13.01.08г.

                                Благодаря на хората, които се обаждаха и внимаваха за нашето прибиране. Хубаво е когато знаеш че някой следи цялата група в всеки един момент и може да помогне в тежки моменти дори и само с информация.Разходката постепенно премина от леко хард в една доста тежка и екстремална битка. Групата беше невероятна. Джиповете подготвени. Лебедките на ниво. Навигаторите борбени.
                                Лично за мен смятам че достигнах прага на издръжливост и проходимост на машината и особено след отказа на лебедката ми се почуствах съвсем като на СЪРВАЙВЪР.
                                Тук е момента да кажа че и без лебедка не се почувствах нито за момент застрашен само защото и пред мен и зад мен имаше подготвени екипажи с хъс и кураж които рядко се срещат.
                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X