Обява

Свий
Няма добавени обяви.

18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

    Обзор е на границата между Варна и Бургас така че е идеалното място да се съберем там . Поканени са всички желаещи да се включат, идеята е да изпробваме в лек вариянтна играта която Краси направи в София само че с джипове ето темата за тази игра, допълнително условията и правилата ще публикуваме тук в тази тема.
    Резервирали съм две семейни хотелчета със капацитет от 14 двойни стаи по 30лв. 2 апартамента с 4 легла по 60лв и 2 стай с по 1 легло, всички стай са със санитарен възел.Аз ще черпя прасе(та) за здраве, който не ме познава да заповяда да се запознаем а който ме познава е задължително да дойде .
    Очаквам вашите потвърждения тук!!
    Последно редактирано от Явор; 07-01-08, 19:32. Причина: Грешка в датата на заглавието

  • #2
    До: 18-19/01/07 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

    а играта може ли да се прескочи и да се мине към прасето направо..... Шегувам се.... аз нали не им разбирам на тракове и gps-и, та затова и ми хрумна по опростен вариант.........


    п.п. мисля че има леко объркване с датата...

    Коментар


    • #3
      До: 18-19/01/07 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

      Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
      а играта може ли да се прескочи и да се мине към прасето направо..... Шегувам се.... аз нали не им разбирам на тракове и gps-и, та затова и ми хрумна по опростен вариант.........


      п.п. мисля че има леко объркване с датата...
      Е и затова сме помислили ще сформираме екипи които ще си помагат взаимно в търсенето ако се наложи ще направим и елементарен роуд бук.
      Датата не е объркана ние ще сме там от петък вечер, май само трябва да добавим и 20ти

      Коментар


      • #4
        До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

        Добре би било, желаещите било участници в Играта, било зрители, да заявят присъствието си предварително.
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #5
          До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

          а, за зрители с фотоапарати ако има квота - направо се записвам....

          Коментар


          • #6
            До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

            Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
            а, за зрители с фотоапарати ако има квота - направо се записвам....
            Разбира се ще ти дадем сигнална жилетка с напис PRESS на гърба, колко дъши сте или сам идваш?

            Коментар


            • #7
              До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

              ами комплектован съм с жена и поне един от двамата братя варвари .....

              Коментар


              • #8
                До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                Това 18 не е ли петък бре? Аз мога да се включа в събота. Ще ти потвърдя по късно. Ма тая игра сложна бре, няма да мога да се справя .

                Коментар


                • #9
                  До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                  Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                  Това 18 не е ли петък бре? Аз мога да се включа в събота. Ще ти потвърдя по късно. Ма тая игра сложна бре, няма да мога да се справя .
                  Е то в Събота ще е карането, не бой се ще ти дам картинки да се ориентираш по тях.

                  Коментар


                  • #10
                    До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                    В колко часа ще започне карането в събота ?
                    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                    Коментар


                    • #11
                      До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                      Карането, добре. Ама тия прасета ги нямате за нищо бе . Ще ви намразят и ще минат на диета .
                      Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                      Коментар


                      • #12
                        До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                        Играта няма да е екстрем.Ще гледаме да не се налага да се използват лебетки крикове и тем подобни.Друг е въпроса времето какво ще каже.Идеята е да се включат повече хора.Наличието на GPS обаче ще бъде задължително защото ако не е слънчево не знам как ще се ориентирате.Играта се прави за да има забавление.Главното е сбирката и за това идвайте да го изядем това прасе.За варненци и бургазлии присъствието е задължително.Оправдания не се приемат!!!Останалите също да идват,че стига с тая виртуалност.Дайте малко и офлайн.

                        Коментар


                        • #13
                          До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                          Винаги, когато някой пусне такава покана за мероприятие моят Уаз се чупи. Явно е намерил начин да чете форума някак си. Винаги съм знаем че има заченки на ИИ, но това вече е идва доста.
                          Та ако си отправя счупената ролка, ще дойда. Обаче АКО.
                          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                          NULLA TENACI INVIA EST VIA

                          Коментар


                          • #14
                            До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                            ми който няма GPS-какво тряба да прави,ако дойде?
                            няква карта ще има ли.. или тряа пазя прасето

                            Коментар


                            • #15
                              До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                              Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                              ми който няма GPS-какво тряба да прави,ако дойде?
                              няква карта ще има ли.. или тряа пазя прасето
                              Залепваш се зад някой светнат, и като го видиш че почне да се щура нагоре надолу, почваш да търсиш и ти, там някъде е ключа. Може и да го изпревариш, или да си по късметлия.
                              В Обзор разбира се ще дойда със супер кеф, и дори може и да участвам. Заявявам присъствие.
                              Поздрави!
                              P.S. Поради липса на прасе, мога ли да дойда с гадже ????
                              Последно редактирано от Nik Nikolov; 08-01-08, 19:29.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X