Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

    Търся снимка,скица или подробна информация за клетка на г класа.Прилагам снимка подобна, но от томкет за ЛендРовер
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

    За ЛР бих ти дал няколко варианта, но не съм сигурен , че са приложими на Г-то.
    По принцип при Г клас има достатъчно място да се направи отвътре в кабината, докато при ЛР Дифендър ги има в две основни разновидности - Изцяло външен и външен отпред и вътрешен отзад. Причината там е липсата на каквото и да е място отпред клетката да се побере вътре в кабината. Мога да приложа и снимки, но се страхувам, че ще оспамя темата , защото е за Мерцедес Г лас.
    Последно редактирано от Виктор Мечкаров; 30-12-07, 18:37.

    Коментар


    • #3
      До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

      A,тук погледна ли?http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=12609&page=7 на #135 има снимки.

      Коментар


      • #4
        До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

        Първоначално публикуван от Lacho Botev Преглед на мнение
        A,тук погледна ли?http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=12609&page=7 на #135 има снимки.
        Това съм го правил и го имам на моят джип,сега идеята е купето да го няма ,а по клетката да напасвам детайли от г-то
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

          здравей Петре и аз съм мислил върху това ама схеми миля че няма да намериш за Г клас, сваляш купето и правиш панелите от какво ще са

          Коментар


          • #6
            До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

            Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
            здравей Петре и аз съм мислил върху това ама схеми миля че няма да намериш за Г клас, сваляш купето и правиш панелите от какво ще са
            Здрасти Зарко
            Тези които може ще ги оставя от ламарина(тънката външна част),а другите от пласмаса ,предницата изцяло пласмаса
            Нещо си сменил номера си,звънни ми да запиша новият
            Последно редактирано от Петър Радев; 31-12-07, 09:46.

            Коментар


            • #7
              До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

              Мога да ти изпратя чертеж, който съм правил аз, но е DWG файл, демек AUTOKAD. Ако имаш AUTOKAD дай ми и-мейл.

              Коментар


              • #8
                До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

                Мишо извади го тоя чертеж на някакъв по нормален формат и го дай да го видим ауто кад не ми се инсталира

                Коментар


                • #9
                  До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

                  Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
                  Мога да ти изпратя чертеж, който съм правил аз, но е DWG файл, демек AUTOKAD. Ако имаш AUTOKAD дай ми и-мейл.
                  Този черртеж който си правил за вътрешна клетка ли е?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

                    Да. Чертежа не само е правен, а е и осъществен! На моят джип може да се види как е изпълнен.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

                      Първоначално публикуван от petar radev Преглед на мнение
                      Търся снимка,скица или подробна информация за клетка на г класа.Прилагам снимка подобна, но от томкет за ЛендРовер
                      А ти след като имаш на "оранжевата",на дългата база ли смяташ да правиш ?/Тази от която продаваш гуми и джанти/
                      Защото това е интересно и аз имам някои снимки ,на които е видно как дълга база става с клетка.
                      B+

                      Коментар


                      • #12
                        До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

                        доколкото разбрах Петър иска да махне купето изцяло и да направи тръбна конструкция

                        Коментар


                        • #13
                          До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

                          Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                          доколкото разбрах Петър иска да махне купето изцяло и да направи тръбна конструкция
                          Tочно така, обаче не знам дали си заслужава, защото шасито на Гто е доста тежичко направо да хваща да прави изцяло нова конструкция
                          [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

                          Коментар


                          • #14
                            До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

                            Аха...В такъв случай виж снимките от адвенчъра...На Киро от с.Сусам е такъв прототипа.Шаси от Пух и тръбна конструкция -самоделка.
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              До: Rollcage(клетка) за Мерцедес Г клас

                              Ама и купето си е тежичко. Вокел пусни направо тук някоя снимка да не ровим

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X