Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Истината за Кербала....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Истината за Кербала....

    Във връзка с предаването на Карбовски онзи ден, в което той спомена, че истината щяла да се разбере след 15 години.... Ами тя истината се знае и сега. Снимките по-долу не са правени от мен, както и надписите върху тях. Изводите оставям на вас....
    П.П. Следите са от камиона-бомба, взривил база "Индия"..
    Прикачени файлове
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

  • #2
    До: Истината за Кербала....

    Лъжливи боклуци. А момчетата да мрат за оня дето духа или за американците. Няма ли някой гнусен бацил дето заразява само политици?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      До: Истината за Кербала....

      Ако беше заградено щяха да измислят друга гадост и пак щеше да има жертви. Повече или по-малко, само можем да предполагаме.
      Жалко но това е съдбата на войника. Поне не е безсмислено като жертвите по пътищата.
      Гледам в последните месеци нещо се кротнаха. Жертвите намаляха в пъти. Дано само този път е за дълго щото миналата година по същото време пак беше спокойно ама като мина нова година и стана същата лудница.

      Коментар


      • #4
        До: Истината за Кербала....

        Аз и колегите ми изкарахме близо 2 месеца под обсада и почти постоянен обстрел с 60 и 82 мм минохвъргачки и имахме само един убит при засада и 6-7 по-тежко ранени. За сравнение между укрепленията на нашата база и предпазните мерки срещу коли-бомби, и тези в "Индия" изобщо не може да става въпрос. Освен това им беше забранена употребата на оръжие и това, че се опитвали да го спрат и убили нам'колкоси шофьора са пълни глупости.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          До: Истината за Кербала....

          Бе ти не повръщаш ли като слушаш тоя деец? Не си съсипвай здравето с мастурбациите на жълтите газети. Еле па със спорове с тях.
          За такива и Питагоровата теорема трябва да е загадка и скрита от гнусните комуняги (антинародното правителство, фашистките изверги, мракобесното свещеничество, други, ненужното да се зачертае) мистична тайна. Иначе никой няма да им плати.
          Ей от такива народът оглупява. А те го правят за стотинки.

          Коментар


          • #6
            До: Истината за Кербала....

            Куздов, в крайна сметка никой ли не пое отговорност за тази престъпна небрежност.

            Коментар


            • #7
              До: Истината за Кербала....

              Каква небрежност бе, това е политика. Всеки знае как и за какво се правят инженерните заграждения. Какви от какво пазят. Кога и колко са ефективни. Как и от какви съображения се избират позиции за отбрана и места за дислокация и колко те са ефективни. Фортификацията не е от вчера.
              Очевиден факт е и че демонстративният десант се изпраща за да отвлече вниманието и да загине.
              Кой ще поеме отговорността? Българското правителство? Американското командване? Че нали те са доказаните безумци и безотговорните гьонсурати които се гордеят с гадостите които забъркаха. Каква отговорност ...

              Коментар


              • #8
                До: Истината за Кербала....

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                Куздов, в крайна сметка никой ли не пое отговорност за тази престъпна небрежност.
                Ами не, даже командирът на този батальон стана офицер на годината. Само от неговите войници съм чувал, че го наричат с прякор "Българоубиеца"
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #9
                  До: Истината за Кербала....

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  Ами не, даже командирът на този батальон стана офицер на годината. Само от неговите войници съм чувал, че го наричат с прякор "Българоубиеца"

                  А униформата му виси във Военноисторическия музей, заедно със опълченски и др. разни.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Истината за Кербала....

                    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    Ами не, даже командирът на този батальон стана офицер на годината. Само от неговите войници съм чувал, че го наричат с прякор "Българоубиеца"
                    А помниш ли приказките на генерал Михо Михов преди пращането на първия контингент......те не отиват там да воюват а да установяват контакти така , че не е толкова важно, че оборудването им не съответства на стандартите на НАТО в пълна степен......
                    ами тогава ,господин генерал, им дайте по една табла и едно тесте карти та да ......установяват контакти

                    И фенерчета от магазини "всичко по 1 лев"....вместо тактически фенери.
                    Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Истината за Кербала....

                      Е като купиха за грамадни пари немски елечета, що не ми покажат как се слагат в тях четири пълнителя за калашник. А? Къде са най-хубавите на света нощни прибори и прицели които се произвеждат в Панагюрище между другото. Къде е модернизацията на БРДМите? Кви са тия полюции с хамъри и нам кви още бракми?
                      Що пичка му майчина, войниците нямат просто аптечки?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Истината за Кербала....

                        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                        .... Щото нато не воюва. Това е машина за трошене на пари и съдби.
                        No
                        Action
                        Talks
                        Only
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #13
                          До: Истината за Кербала....

                          Бе, исках да се засмея, ама ...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Истината за Кербала....

                            Да не говорим за един генерал дето ги накара и да варосат палмите

                            Коментар


                            • #15
                              До: Истината за Кербала....

                              Изглежда вече и в България и в частност БА, понятието "носене на отговорност" съвсем се е превърнало в табу. Както и спортовете: говорене на глупости и "гьонсурадство" е явно на добро ниво.
                              Вчера при мен имаше две момчета - били в Ирак по-два пъти, търсеха си работа. Понеже ми е интересно питам, а те отговарят... то не е за разправяне, и да е вярно и не...
                              Най обидното в цялата работа май е отношението на нашта си държава..

                              За Българските прибори - ползвал съм такива. По работа. Не съм имал възможност да пробам много други образци, но от това което съм видял с очите си /меко казано/ наще са най добри. Това според мен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X