Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самурая на iva_kx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самурая на iva_kx

    Темата произлиза от тук: Купувам Сузуки Самурай


    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
    Иве доста гниличко/ръждица има това бялото... 3 бона не са малко парици все пак...

    Вчера в Дупница видях едно самурайче за 3400 или за 3600 беше, много стегнато без грам ръжда, и ако се не лъжа годината бе 1992, да не излъжа....за годината...

    Беше в последните борси за коли, като идваш от Дупница посока София, в дясно, пред последната борса за коли, говориме за борсите на магистралата...

    Много поздрави,
    След като послушах съвета ти наминах през Дупница и си капарирах едно Самурайче. Утре живот и здраве ще идеме да го вземеме и ще пусна и снимки. Благодарности и на Чинела за транспорта и връзката, която ми намери!
    Лошото е, че нито мога да подкарам колата, нито разбирам кой знае колко, но ми се видя читава джипката, дано не съм се излъгала. Повозих се малко, видя ми се добър двигателя, няма гнило и цената беше прилична. Видът си е като на 27 годишна кола. 89-та година е, с мек таван. Боята е остаряла и без гланц, тавана е доста неугледен, но е здрав. В тази връзка се чудех дали от някъде може да се намери твърд покрив за самурая и горе долу на каква цена може да се вземе?
    Не видях ръжди и заварки в коша и по купето. Предния капак е китосван и боята се е напукала, но удъра не е бил як (огледах коша уж) Обаче роубара ми се видя твърде лъскав в сравнение с осаналата част на джипа, което ще рече, че вероятно е сменян.
    Направи ми впечатление леко почукване когато момчето даде назад и пусна по-рязко съединителя по моя молба. Напред това почукване не го усетих. При навит пълен десен или ляв, на бавни 4х4 нямаше странни звуци от каретата. Тъпото е, че не видях има ли хъбове на предното (нали така се казваха системите, които отделяха предното предаване от кардана при дълго пътуване )
    Имах чувството, че леко цъкат клапанчета, но си мисля, че след смяна на маслото ще се оправят, нали са хидравлични. Също така вие лагер на главина. Гумите са читави, зимни, за асфалт.
    Венци Малкия ми препоръча да разходя желязото до гаража на Влади да си каже тежката дума, и ако е удобно наистина смятам да го направя, след като се регистрираме
    Дано съм случила на читав екземпляр.
    Последно редактирано от Peppy; 16-12-07, 21:29.
    DCRT®

  • #2
    До: Купувам Сузуки Самурай

    Ивке, честито да си го караш със здраве
    Темата трябва ли ти още или да .......
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      До: Купувам Сузуки Самурай

      Чакай да пусна снимките и тогава заключ... ако държиш Иначе може някоя друга мома, решила да закупи Самурай да я ползва
      Но вече може да я откачаш
      DCRT®

      Коментар


      • #4
        До: Купувам Сузуки Самурай

        Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
        Чакай да пусна снимките и тогава заключ... ако държиш Иначе може някоя друга мома, решила да закупи Самурай да я ползва
        Но вече може да я откачаш
        Има един младеж, който иска и той, сега ще му кажа да погледне

        Дяяяяяяволеееееее
        LZ1PER

        Коментар


        • #5
          До: Купувам Сузуки Самурай

          Шшшт не викай Дявола!
          Има какво да се гледа там, определено цените бяха по-нормални от тези, които гледах в мобилето. И си е въпрос на късмет...
          DCRT®

          Коментар


          • #6
            До: Купувам Сузуки Самурай

            То нашето Дяволче е като ангелче
            LZ1PER

            Коментар


            • #7
              До: Купувам Сузуки Самурай

              Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
              Шшшт не викай Дявола!
              Има какво да се гледа там, определено цените бяха по-нормални от тези, които гледах в мобилето. И си е въпрос на късмет...
              ААА той добрия стар Дявол Коледа вика спокойно той лоши неща не прави на офроудъри и офроудърки Ще ме карате утре да ида и аз до тая Дупница ми кво да се прави кат нема нищо читаво из нета.
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #8
                До: Купувам Сузуки Самурай

                Честито на Ивка и да го ползва И по предназначение

                Коментар


                • #9
                  До: Купувам Сузуки Самурай

                  Честито и от мен Чакаме снимки
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • #10
                    До: Купувам Сузуки Самурай

                    Хайде и второто Сузуки за ремонт зачака реда си да виси в гаража







                    Вероятно виенето, което се чуваше е от раздатката, като се надявам да са само лагери. Днес това ще се установи. Друга опция е диференциал, което също е доста вероятно На дълго и на широко ми се обясни как точно се прецакват раздатки и диференциали с включването и на двата моста и разбрах какво точно му се е случило на джипа Скоростите имат вибраци и са за лагери, но това ще стане на малко по-късен етап. Или с други думи когато се стопли
                    Работи богато. Сега се почнахме със филтри, ремъци, ролки, свещи, масла, чистене на карбуратори и пр. Поне месец кола май няма да имам Обсъждахме възможността да смениме целия карбуратор и да сложиме двукамерен такъв с ръчен смукач. Този е доста сложно изплнение и с всякакви вакуми и вакумчета.
                    Общо взето сега се почна ... добре заварили дет се вика

                    ПС: Големи благодарности на Бат Джорджеоне и екипа на Дявол Коледа, които ми помогнаха да го докараме до София (аз тепърва трябва да се уча как се подава газ и отпуска съединител ... с крак )
                    Последно редактирано от iva_kx; 16-12-07, 12:51.
                    DCRT®

                    Коментар


                    • #11
                      До: Купувам Сузуки Самурай

                      Ако го закъсате с карбуратора свиркай, ще му хвърля едно око.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Купувам Сузуки Самурай

                        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                        Ако го закъсате с карбуратора свиркай, ще му хвърля едно око.
                        само на карбуратора ли

                        Коментар


                        • #13
                          До: Купувам Сузуки Самурай

                          В момента аз си седя на топло, а отвън трима лежат изотдоле и свалят кардани Ако потрябва четвърти (за белот примерно) ще свирна
                          DCRT®

                          Коментар


                          • #14
                            До: Купувам Сузуки Самурай

                            Еи ха честито и от мен не че не ти го казах лично ама да спазим етикета.Иначе готина колона от Самурай и една Фероза си спретнахме от Дупница до София .
                            П.С. Разбрах че са те офертирали за печено прасенце
                            да знаеш в скоро време ще е след нова година.
                            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                            тел.088четири 9едно9 4нула4
                            -------------------------------------------------------

                            Коментар


                            • #15
                              До: Купувам Сузуки Самурай

                              Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                              В момента аз си седя на топло, а отвън трима лежат изотдоле и свалят кардани Ако потрябва четвърти (за белот примерно) ще свирна
                              баси колко кандидати.
                              явно стимула е кадърен

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X