Обява

Свий
Няма добавени обяви.

The Map of BBQ 2007г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • The Map of BBQ 2007г

    Схемата беше следната:

    Каране по трак 50км/само по некарани пътища/
    Трака свършва в гората,там на дърво е закована инструкция как с навигиране да стигнеш до точката на която те чакат 10кг пържоли и 1 каца с бира.
    Това е част от трака

    Карахме 3 мотора, 9 АТВ и 2 паркетника с жени и деца.







    Е първи сме на точката



    Малко ще подсиля огъня

    Още сме само ние и веселите ке бабчета

    Още малко да Ви раздразня

    Ето го и шампиона - Светльо

    Я и Балто


    Емо първи пристигна на маркера,ама после в навигиранито реши да поотскочи до лалето та се позабави

    Абе май са се ориентирали по аромата

    Идат и другите



    Правя проверка кой ще бъде наказан - с лишавани от пържола над 100м отклонение и бира над 150м

    Пробваме радиостанциите



    И накрая кой от къде е?

    А и странен феномен на Сашо жипа на едни и също място при минаване издава странни звуци - бая се пулихме докато жените не видеха от горе високоволтов далекопровот смущаващ нещо по електрониката.

  • #2
    До: The Map of BBQ

    Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
    разходката беше супер за което балагодарим на организаторите,отдавна не се бях кефил така с истинско ендуро каране без много юркане а в същото време с комбинация от технични изпълнения и скоростни отсечки,баба хонда се представи учудващо добре като се има напредвид че 1/3 от пътя от герман до кокаляне през най-големият екстрийм беше със спукана задна гума на нула,имаше и места където не и достигаше клиеренс но за сметка на това нали е лека другите се смяха с мен как си я разнасям на ръце като колело
    това е пацо голям мотор току що обул кавата с нови гуми и джанти

    тука сме групата която тръгнахме заедно с от еди трипер,пацо голям мотор,сашо от биб марине и аз,това е на поляните под бистрица хванахме някакъв заблуден кучкар да ни снима


    това е един ужасно стръмен улей като фуния който беше покрит с дебел слой хлъзгава шума и много клони и съчки цашо тъкмо тръгва по него вкючил всички оръжия на брут форса и дал пълна газ с изтъркани гуми,а после се оказа че и той е бил там със спукана гума но не на джанта като мене, на същото място ми поднесе спуканата гума един метър преди върха и трябваше пацо да пуска лебедката



    навръщане напрабихме също много добро скоростно каране по познатите пътеки от брезите до драгалевци абе въобще направихме супер каране с много кеф и адреналин
    ,,,

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X