Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цепнат резервоар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цепнат резервоар

    някой може ли да каже , освен със кит със какво може да се оправи съвсем малка пукнатина на резервоара на DR-650.Съществува ли някаква лепенка, примерно???
    Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

  • #2
    До: цепнат резервоар

    Колега обоснови какво имаш под предвим цепнатина, вдлъбнато на вътре ли е ?

    Коментар


    • #3
      До: цепнат резервоар

      Пукнатина на боята на резервоара или на самия резервоар (тече ли?)?
      KTM Fen

      Коментар


      • #4
        До: цепнат резервоар

        савсем леко сълзи а вдлъднатината е минимална. бензин капе , толкова колкото бях залепил една обикновенна лепенка и почна леко да я разяжда , примерно за около месец.
        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

        Коментар


        • #5
          До: Цепнат резервоар

          Пробвай с течен метал на "Бизон", но се поинтересувай дали издържа на бензин и др.подобни, предполагам, че няма да му е проблем да издържи, но...

          Коментар


          • #6
            До: Цепнат резервоар

            Пластичното лепило на Бизон също вид "течен метал" (паста като пластелин) издържа пробвани са два модела зеленият с бяла сърцевина и цилиндрична форма и този който е като двукомпонентна лента. Единственото условие е добро почистване обезмасляване (например с кореселин) и подсушаване на мястото. Знам коли които от години карат с закърпени по този начин резервоари.
            А за полеви условия при нужда прекрасна работа върши най-обикновенна дъвка не се разтваря от бензина прибирал съм се от Русе до София с закърпен по този начин резервоар.

            Коментар


            • #7
              До: Цепнат резервоар

              Първоначално публикуван от Иван Алексиев Преглед на мнение
              А за полеви условия при нужда прекрасна работа върши най-обикновенна дъвка не се разтваря от бензина прибирал съм се от Русе до София с закърпен по този начин резервоар.
              Или ако сълзи, става и добро намазване с калъп сапун

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X