Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ATV "Кръг на годината"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ATV "Кръг на годината"

    Идеята е ATV-истите да посочат кръга които най-много им е харесал не само като организация, а най-вече като терен-навигация и ендуро тест. Така ще е по лесно на организаторите да разберат какво ни харесва, и да се стремят към подобряване на трасетата. Надявам се анкетата да е полезна.
    56
    I-ви кръг Троян
    7.14%
    4
    II-ви кръг Хисаря
    12.50%
    7
    III-ви кръг Сопот
    0.00%
    0
    IV-ви кръг София
    21.43%
    12
    V-ви кръг Хасково
    0.00%
    0
    VI-ви кръг Габрово
    5.36%
    3
    VII-ви кръг Ст.Загора
    23.21%
    13
    VIII-ви кръг Тополовград
    3.57%
    2
    IX-ви кръг Самоков
    7.14%
    4
    X-ви кръг Шумен
    19.64%
    11

  • #2
    До: ATV "Кръг на годината"

    Трябваше да може да се гласува за повече от един кръг, ако целта е терен, екстрими, навигация и ендуро тест. Например аз бих гласувал за два, защото ми се струват сходни по изброените критерии.

    Коментар


    • #3
      До: ATV "Кръг на годината"

      Браво за темата супер е. И да щеше да е по добре да се гласува 2 или можеби 3 пъти Според мен и Вси4ки кръгове си бяха СУПЕР !!

      Коментар


      • #4
        До: ATV "Кръг на годината"

        Mного ще се претрупа ако направя опция за отделните дни. Иначе си мислех за възможност да се гласува за повече от един кръг, но мисля че ще има хора които ще гласуват по няколко пъти за да подкрепят или своя град или приател.
        Нищо непречи с пост да изкажеш мнение и за друг кръг. Все пак има кръг които най-много ти е харесал и те е впечатлил повече от друг пак хубав.

        Коментар


        • #5
          До: ATV "Кръг на годината"

          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
          Mного ще се претрупа ако направя опция за отделните дни. Иначе си мислех за възможност да се гласува за повече от един кръг, но мисля че ще има хора които ще гласуват по няколко пъти за да подкрепят или своя град или приател.
          Нищо непречи с пост да изкажеш мнение и за друг кръг. Все пак има кръг които най-много ти е харесал и те е впечатлил повече от друг пак хубав.


          То4но така аз гласувах за моя град но пак ми се искаше и за още поне 1 .
          А пак по денове ще станеее.......Абе Всеки да гласува за града който му е присърце и които му е харесал най най

          Коментар


          • #6
            До: ATV "Кръг на годината"

            Поради оттеглянето на старозагорския кръг от класацията, аз гласувах за едно чудесно и малко позабравено състезание - Втори кръг от РШЕ - "Хисар 2007", а гледам, че и други са си спомнили за него. Искам да се аргументирам.
            С малкия бюджет, с който разполагаше, организаторът Румен направи един чудесен кръг в който имаше само положитлни неща.
            Екстрийм теста беше приличен - гуми, дървета, камъни, големи бабуни, а ендуро теста - перфектен и изцяло изграден от естествени препятствия (големи канари, качвания по камъни, водни препятствия, стръмни брегове на оврази, слалом между дървета в борова гора, крос част от трасето.
            Трасето за навигация беше много разнообразно.
            Атмосферата на самото състезание като цяло беше изключително празнична.
            Публиката беше най-много именно на този кръг !
            Дисциплината също бе на ниво. Не се разрешаваше безразборно разкарване на състезатели извън зоната за технически преглед !
            Над 10 препятствия, оградени с ленти се наблюдаваха от съдии и нарушенията се записваха до едно !


            Бил съм на няколко известни международни състезания по ендуро и смея да твърдя, че знам какво е изключително важно.
            Кръгът беше компактно и естетично подреден, както е и на запад, че дори и по-добре.
            Мисля, че човек не бива да е пристрастен, а да гледа на нещата обективно !
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X