Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes G-class

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Mercedes G-class

    Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
    Истината лъсва още като се види салона с двата лоста и този така добре известен и древен петак под капака, болка на доста голяма част от притежателите на този иначе прекрасен съркофаг...., това са разликите само на пръв поглед, след това ширината на мостовете и иии....нека оставим да кажат нещичко и истинските познавачи....
    И аз забeлязах изброените от теб белези ,интересно ми беше дали промените по купето (предница,резорвоар) са фабрични(понеже пише че е 1991г.) или e доработка на собственика

    Коментар


    • #32
      До: Mercedes G-class

      Няма как да е произведен през 1991г.(евентуално дата на първа регистрация). Външният му вид се дължи на някои от предишните му собственици, не е прецедент - имаше още обяви за продажба на W460, които външно доста приличат на W463. Мисля, че имаше подробна тема за това някъде.

      Коментар


      • #33
        До: Mercedes G-class

        Първоначално публикуван от buxter Преглед на мнение
        Няма как да е произведен през 1991г.(евентуално дата на първа регистрация). Външният му вид се дължи на някои от предишните му собственици, не е прецедент - имаше още обяви за продажба на W460, които външно доста приличат на W463. Мисля, че имаше подробна тема за това някъде.
        Защо да няма как ?

        Коментар


        • #34
          До: AMG G55

          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          Настръхвам като го гледам ......... Няма по-разкошен автомобил на света. Моят блян ...........
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #35
            До: Mercedes G-class

            Това не е хубав джип, всъщност. Не разбирам мерака ти. Ако верно живееш във френско и имаш там права, по-хубаво гледай разните Пежо, или евтините Рено. Вътре има много повече автомобилност, отколкото в тая остаряла и препечена от реклами кошница.
            Или новите Ивеко, но това са май невъзможни пари.

            Коментар


            • #36
              До: Mercedes G-class

              Стефане,това сигурно е първоаприлска лъжа.да сравняваш АМГ-55 с Пежо или Ивеко.Това е джип на когото оффроад качествата са запазени и същевременно има возия на пътя като луксозна лимузина.

              Коментар


              • #37
                До: Mercedes G-class

                Не знам дали е точно по темата но ако някой има схема или чертеж на раздатка на 460 и 463 да я пусне. Там се вижда конструктивната разлика и защо карданите се въртят обратно.

                За здравината на 463 още не съм убеден, че е лоша.
                Повечето състезатели карат 460, но дали е заради здравината или заради цената и липсата на еФтини части на пазара за 463....

                Аз търсих раздатка за 463 и никой не предложи. Може би ще намеря но цената....

                Много са случаите в които междинния диф е много ценен. Пример е стръмен чакълест път с остри завои. Предното е задължително а блокировката между двата моста само пречи.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • #38
                  До: Mercedes G-class

                  А G55 и то ли е на цели мостове?
                  Грандоман WJ 3.1 QD

                  Коментар


                  • #39
                    До: Mercedes G-class

                    Първоначално публикуван от buysell Преглед на мнение
                    А G55 и то ли е на цели мостове?
                    Поне за сега Г-то е на цели мостове. Като му турат едно "Л" става друго.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #40
                      До: Mercedes G-class

                      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                      Не знам дали е точно по темата но ако някой има схема или чертеж на раздатка на 460 и 463 да я пусне. Там се вижда конструктивната разлика и защо карданите се въртят обратно.
                      Добра идея

                      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                      Повечето състезатели карат 460, но дали е заради здравината или заради цената и липсата на еФтини части на пазара за 463....
                      И аз съм на това мнение Въпреки че не съм много запознат ,но като видиш разликата в цените на 460-463 а от там и цената на частите

                      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                      Много са случаите в които междинния диф е много ценен. Пример е стръмен чакълест път с остри завои. Предното е задължително а блокировката между двата моста само пречи.
                      Най-вероятно щом са го сложили в завода няма да е излишен

                      Коментар


                      • #41
                        До: Mercedes G-class

                        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                        Това не е хубав джип, всъщност. Не разбирам мерака ти. Ако верно живееш във френско и имаш там права, по-хубаво гледай разните Пежо, или евтините Рено. Вътре има много повече автомобилност, отколкото в тая остаряла и препечена от реклами кошница.
                        Или новите Ивеко, но това са май невъзможни пари.
                        Не се опитвай да разбираш хората, аз вече 40 години се опитвам и все не успявам. А иначе 1-ви април мина .
                        Последно редактирано от мишоци; 03-04-10, 16:13. Причина: корекция
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Mercedes G-class

                          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                          ...схема или чертеж на раздатка на 460 и 463 да я пусне.
                          VG-080
                          (VA-voerderachse-пр.мост;HA-hinterachse-з.мост)

                          http://search.data.bg/ready/9be55e93...des-G-w460.pdf

                          .....................................
                          VG-150:


                          http://www.gmlpassion.com/technique/...ier_FR_463.pdf


                          стр.20:
                          http://www.mercedestechstore.com/pdf...%201-30-03.pdf

                          http://www.hehlhans.de/tipp60.htm

                          По-красиви схеми няма,ама разликите се видят...

                          Коментар


                          • #43
                            До: Mercedes G-class

                            Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                            ....че на 460 пиньона е под короната........Ако поставиш пиньона над короната както е при 463 и завъртиш кардана в същата посока, касетата на дифа тръгва напред.........
                            По-точното е "от ляво" и "от дясно" на пиньона е короната.

                            Калега Torque, благодаря за пореден път.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • #44
                              До: Mercedes G-class

                              Добра работа Torque

                              Коментар


                              • #45
                                До: Mercedes G-class

                                Аз търсих раздатка за 463 и никой не предложи. Може би ще намеря но цената....

                                Не си ме питал аз имам !!!
                                http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X