Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

    Колеги ако се колебаете между двете марки какво бихте си взели?

    Основен критерий да е много здрав, и по-евтин за обслужване, и да минава на всякъде....

    Патрола с верига ли е мотора 2.8 ДТИ както Паджерото?

    Благодаря ВИ!
    УАЗ 469Б & LR DISCOVERY II

  • #2
    До: Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

    Първоначално публикуван от janissary Преглед на мнение
    Колеги ако се колебаете между двете марки какво бихте си взели?

    Основен критерий да е много здрав, и по-евтин за обслужване, и да минава на всякъде....

    Патрола с верига ли е мотора 2.8 ДТИ както Паджерото?

    Благодаря ВИ!
    Патрола е с ремък.Двигателя 2.8 на Паджеро е по-добър.От там нататък, за другото всеки си има + и - .
    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
    Суперскан България www.decbg.com
    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

    Коментар


    • #3
      До: Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

      Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
      Патрола е с ремък.Двигателя 2.8 на Паджеро е по-добър.От там нататък, за другото всеки си има + и - .
      Колега-от любопитство-защо Паджерото 2.8 е по>>>>>от Патрол 2.8?

      Коментар


      • #4
        До: Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

        Джип, който "да минава на всякъде", май няма.

        Както е казал и колегата, всяка от двете машини си има плюсове и минуси, но, ако машината се взима предимно за офроуд, предпочитанията ми са за Патрула - цял преден мост срещу независимо окачване на Паджерото. Мостовете са също така доста солидни като конструкция.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

          колегата нищо не е споменал за "цивилна" експлоатация, така че Патрола би трябвало да е за предпочитане... най-малкото по-лесно се "вдига" окачването...

          99-00г би трябвало и едното и другото да са безпроблемни, стига да не са в много лошо начално състояние...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            До: Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

            Колеги а какво ще кажете за 3.0 литровия двигател на патрула?

            По добър ли е от 2.6 шестак или не?

            Доколкото знам Новия е снабден с повече коне и кубици, и харчи по-малко. Поне така пише в мобиле.де.
            УАЗ 469Б & LR DISCOVERY II

            Коментар


            • #7
              До: Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

              новото си е ново, ама само докато не се наложи да му правиш ремонт...
              много внимавай като го взимаш, че ако има скрита лимонка ремонтите на по-новите модели са бая по-скъпи...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                До: Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

                новото си е ново, ако двата автомобила са есплоатирани при сходни обстоятелства от сходни субекти.... Инак няма абсолютно значение възрастта на автомобила..... Примерно 20 годишна реновирана Тойота струва колкото две 5 годишни Фронтери....

                Коментар


                • #9
                  До: Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

                  Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
                  новото си е ново, ако двата автомобила са есплоатирани при сходни обстоятелства от сходни субекти.... Инак няма абсолютно значение възрастта на автомобила..... Примерно 20 годишна реновирана Тойота струва колкото две 5 годишни Фронтери....
                  ставаше въпрос за избор между 2 патрола с и кой двигател е по-добър 2.8ТД или 3.0Ди...
                  ама щом ще си чешеме езиците, къде ги тез 5-годишни фронтери дето ги дават по две за "обновена тойота"
                  Тунингована и отремонтирана ТЛК70 струва 20-ина хиляди - аз 5-годишна фронтера /2002г/ за 10 000лв не съм виждал...
                  бърза извадка от мобиле.бг:
                  Opel Frontera 2.2DTI 17900 ЛВ.
                  дата на произв. - юли 2002 г., пробег - 68000 км, цвят - Черен
                  Особености - 4x4, ABS, Airbag, Аларма, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Имобилай...


                  Opel Frontera 2.2 DTi 18600 ЛВ.
                  дата на произв. - ноември 2002 г., пробег - 118000 км, цвят - Зелен
                  Особености - 4x4, ABS, Airbag, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Имобилайзер, Кли...
                  клима, 4AIR,


                  Opel Frontera 2.2DTL 16v115k.c 20900 ЛВ.
                  дата на произв. - септември 2002 г., пробег - 89000 км, цвят - Черен
                  Особености - 4x4, ABS, Airbag, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Имобилайзер, Кли...
                  Много запазена, 5% коледна отстъпка
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    До: Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

                    ами тук още седи обява за 23 900 за една реновирана и тунингована тойота RJ70. Която е ... 1988 година. Това колко прави.... ммм... 20 години без една..... Хайде да не са 5 годишни Фронтерите - да са 6 или 7 годишни.... Цената варира между 10 000 и 17 000 лева.... което си е наполовина.... Друг е въпроса, че тези 6 и 7 годишни Фронтери е съвсем възможно да имат заложени доста проблеми. Аз всъщност проверявах и цените из Европа, защото цял месец си търсих усилено джипка..... Ами това което е наистина хубаво и под 10 годишно е далеч над 20 000 лева. А това което е хубаво наистина над 10 годишно е над 10 000 лева.
                    В тоя смисъл не виждам никакво чесане на езици в моята теза, говоря от опит.... Дори при два еднакви модела, от две последователни генерации е напълно възможно да има разминаване в цените в обратна посока, примери колкото искаш из обявите..... И за да не каже някой че си измислям и нямам опит - купувал съм лично за мен вече... 22 -рата е джип-а. В момента 6 от тях са в семейството..... 4 при мен и 2 при баща ми, той е нещо като вторичен ползвател......

                    но мисля че вече сме много офф, извинявам се за спама на колегата който е пуснал обявата.....

                    Коментар


                    • #11
                      До: Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

                      offtopic:

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      ...ама щом ще си чешеме езиците, къде ги тез 5-годишни фронтери дето ги дават по две за "обновена тойота"
                      Тунингована и отремонтирана ТЛК70 струва 20-ина хиляди - аз 5-годишна фронтера /2002г/ за 10 000лв не съм виждал...
                      Зависи от вижданията и критериите на собственика. За тунинг. Може да видиш една Тойота, която е точно две Фронтери около 2000-та година, та и отгоре. Става дума за онази, която се чудехме с теб преди 2 години дали да я купим...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

                        Както и може да видиш една Фронтера която е толкова променена че струва колкото две чисто нови Тойоти.
                        Доста се отклонихме но е добре на всички да е ясно че когато става въпрос за тунинг нещата са доста разтегливи.
                        И 500 000лв изобщо не е максимума.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Патрол или Паджеро 2.8 Дизел 99-00г.

                          е да, това за тунинга е верно....

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X