Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Да се разходим до връх "Мургаш"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Да се разходим до връх "Мургаш"

    Преди 4 седмици със семейството се разходихме в Стара планина ,до едно прекрасно място,нарича се "Зла поляна".Мястото е на 2 километра от Мургаш.Качих се без проблем и без закъсване.Знам че там трябва да има хижа,така че ще има и скара.
    ВЕЧЕ ЗВУЧИ ЛИ ВИ КАТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ???Може да снимам маршрута ако желаете.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

  • #2
    До: "Да се разходим до връх "МУргаш"

    Започваш да ме изкушаваш
    За кога става дума?
    Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

    Коментар


    • #3
      До: "Да се разходим до връх "МУргаш"

      Първоначално публикуван от rosssko Преглед на мнение
      Започваш да ме изкушаваш
      За кога става дума?
      +1. Поздрави!
      Искам България чиста!

      Коментар


      • #4
        До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

        Предлагам за неделя ако не ни затрупа сняг до тогава.Просто малко по-рано трябва да е тръгването.Аз и без това няма да мога да спя
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • #5
          До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

          супер и аз се включвам! с скара въглища и горелка ако в хижата не ни хареса и не е -30`С, меса и тн.
          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

          Коментар


          • #6
            До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

            Включвам се само ако има много сняг.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #7
              До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

              Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
              Включвам се само ако има много сняг.
              Аидеееееееееее.И сняг ще поръчаме,нали за това има организация.
              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

              Коментар


              • #8
                До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

                Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                супер и аз се включвам! с скара въглища и горелка ако в хижата не ни хареса и не е -30`С, меса и тн.
                Хижата на Мургаш не работи...
                MG RACING

                Коментар


                • #9
                  До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

                  Колеги предполагам, че и аз ще съм там. Но на лов, което не пречи да се видим
                  И само една препоръка ако позволите:
                  Не забравяйте, че в момента е ловният сезон за едър дивеч. И се стреля с големи боеприпаси, който летят на далече. Мургаш си е ловен регион!
                  Придържайте се да карате по черните пътища и не се завирайте в непознати територии.
                  Горното го казвам с цел вашата безопасност, не искам да прозвучи като заяждане!!!
                  LZ1HKW
                  Реглаж на преден и заден мост
                  My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                  Коментар


                  • #10
                    До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

                    Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                    Колеги предполагам, че и аз ще съм там. Но на лов, което не пречи да се видим
                    И само една препоръка ако позволите:
                    Не забравяйте, че в момента е ловният сезон за едър дивеч. И се стреля с големи боеприпаси, който летят на далече. Мургаш си е ловен регион!
                    Придържайте се да карате по черните пътища и не се завирайте в непознати територии.
                    Горното го казвам с цел вашата безопасност, не искам да прозвучи като заяждане!!!
                    Ааа това си е сериозно. Адвокате отложи го за след ловния сезон. В неделя смятам да се включа тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=21562 темата е за 25ти но се отложи за тази неделя 2.12.
                    О899 2б2 1З2

                    Коментар


                    • #11
                      До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

                      То колегата Влади е прав но не съвсем,защото ловния сезон е навсякъде и само който не ходи в гората ,той не знае.Където и да идеш с джипа,особено събота и неделя е като на фронта.Стреля се нон стоп,дори извън сезона.То и онзи ден като се качихме над Бистрица се стреляше.Те тия с пушките(и аз съм ловец и в събота съм на излет) са повече от такситата.

                      В тази връзка обаче искам да кажа че съм готов на Хард разходка стига 1.Да ме приемат пичовете.2.Да се провали тази с Мургаш.ПРОВАЛИ-Означава да съм сам,щото като съм сам не ми се рискува.

                      Но като гледам за сега не съм сам...
                      Последно редактирано от adwokat; 27-11-07, 21:11.
                      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                      Коментар


                      • #12
                        До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

                        Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                        То колегата Влади е прав но не съвсем,защото ловния сезон е навсякъде и само който не ходи в гората ,той не знае.Където и да идеш с джипа,особено събота и неделя е като на фронта.Стреля се нон стоп,дори извън сезона.То и онзи ден като се качихме над Бистрица се стреляше.Те тия с пушките(и аз съм ловец и в събота съм на излет) са повече от такситата.

                        В тази връзка обаче искам да кажа че съм готов на Хард разходка стига 1.Да ме приемат пичовете.2.Да се провали тази с Мургаш.ПРОВАЛИ-Означава да съм сам,щото като съм сам не ми се рискува.

                        Но като гледам за сега не съм сам...
                        Не се притеснявай, и аз ще съм наблизо, ако имаш нужда от помощ викай по станцията 8-ми канал
                        LZ1HKW
                        Реглаж на преден и заден мост
                        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                        Коментар


                        • #13
                          До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

                          Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                          Ааа това си е сериозно. Адвокате отложи го за след ловния сезон. В неделя смятам да се включа тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=21562 темата е за 25ти но се отложи за тази неделя 2.12.
                          Абе дано все пак не се отложи за Мургаш и дано не дойдат преспи и виелици, защото тогава гумите ми няма да се справят. Иначе вече започнах да си осигурявам почивен ден - и евентуално компания - за неделя. Надявам се до четвъртък вечер да заявя твърдо участие.

                          ***

                          Що се отнася до ловния сезон, смятам по изключение да не обличам любимия си костюм от глиганска кожа.

                          ***

                          Бих участвал и в по-хард приключение, стига да има колеги, които да ме вземат със следното оборудване:

                          гуми, които нелошо минават в плитка кал, но при това пеят "къде си ни е асфалтът?";

                          два колана за теглене, които са мн. хубави, защото са шарени; друго тяхно предимство е, че са по 3-4 метра и не заемат много място в багажника;

                          1 шекел, който си купих поради задълбочено научно любопитство; някой ден, след като го намеря в багажника, ще пробвам да разбера практически за какво служи (теоретично знам - помага да закачиш едно нещо за друго нещо);

                          две лопати, на едната даже дръжката е стабилно закрепена и не се клатушка.

                          ***

                          Така е то: човек малко по малко се обзавежда и малко по малко навлиза в работите.

                          Следователно, давайте засега да се разходим до Мургаш.


                          Поздрави!
                          Искам България чиста!

                          Коментар


                          • #14
                            До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

                            часът и мястото на срещата ??????????????
                            ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

                              Ами да решим заедно но например 9.30 ч. на околовръстното шосе ,посока север,преди разклона за Ботевград.Там няма кафе.

                              МакДоналд на Цариградско шосе,посока Пловдив в 9.30 ч. в неделя.
                              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X