Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

    Пускам тази тема за да може всеки пловдивчанин да си напише координатите и дай боже да се съберем на седянка някъде и да се преброим.

  • #2
    До: Групата от Пловдив

    Е, ти не изчака вечерта....
    Моите координати се знаят, давала съм ги неведнъж. Предлагам тази събота да се видим на кафе за "преброяване" на пловдивската група. Дотук се знаем 6 човека само. Тъй като вероятно Стоянчо ще е зает на обяд, предлагам сутришно или следобедно кафе.
    А който желае - предварителна среща в четвъртък в 1 часа на стрелбището на стадион "Христо Ботев".
    НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
    Omnia vincit amor !

    Коментар


    • #3
      До: Групата от Пловдив

      ами аз съм пловдивчанин но от сутрин до вечер съм зает включително и събота..........

      Коментар


      • #4
        До: Групата от Пловдив

        Ще дойда и аз.Телефона ми е 0886802180 ДАНИЕЛ

        Коментар


        • #5
          До: Групата от Пловдив

          Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
          Е, ти не изчака вечерта....
          Моите координати се знаят, давала съм ги неведнъж. Предлагам тази събота да се видим на кафе за "преброяване" на пловдивската група. Дотук се знаем 6 човека само. Тъй като вероятно Стоянчо ще е зает на обяд, предлагам сутришно или следобедно кафе.
          А който желае - предварителна среща в четвъртък в 1 часа на стрелбището на стадион "Христо Ботев".
          Добре си разяснила как седят нещата Ама не ми е проблем да си освободя обяда
          Координатите му са в "Персонал информация".
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #6
            До: Групата от Пловдив

            В петък,ако остава в 1 часа,мога да дойда,иначе уикенда съм в Плевен.
            TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
            Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
            Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
            Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

            Коментар


            • #7
              До: Групата от Пловдив

              Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
              В петък,ако остава в 1 часа,мога да дойда,иначе уикенда съм в Плевен.
              Тя срещата е в четвъртък от един часа. Петя така е написала. То май че днес е четвъртък.

              Коментар


              • #8
                До: Групата от Пловдив

                Ей пловдивчани(а защо не и от околностите) защо се покривате така
                Явно този уикенд няма да се съберем, затова давайте предложения за другия Нека да изберем ден и час, пък после ще се доуточним за мястото Аз предлагам събота(01.12) следобед
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • #9
                  До: Групата от Пловдив

                  Ставаааа, веднага след скаутската сбирка. Ама някои работят в събота, та контрапредложението им е вечер, след работа. Тебе ще те пуснат ли?
                  НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                  Omnia vincit amor !

                  Коментар


                  • #10
                    До: Групата от Пловдив

                    Подкрепям Петя да е през седмицата след 18-19 часа.Аз поемам Стоянчо,ще го взема и ще го върна у тях
                    TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                    Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                    Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                    Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                    Коментар


                    • #11
                      До: Групата от Пловдив

                      Тъй като аз съм един от най-свободните тук- за мен всичко "става"
                      Петя утре като се видим може да поговорим по този въпрос
                      Ама защо има хора, които се покриват нещо Хем пратих ЛС да привлека вниманието, че темата е позабутана
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • #12
                        До: Групата от Пловдив

                        така е два дни ми трябваха да я намеря....събота.......бих предпочел неделя щото тояно тогава имам доста работа на село.....
                        ПП имае една тема за оффроуд близо до труд не помня автора но ако го намеря ге му постна едно ЛС ако не са ми забранени щото нещо доста спамя

                        Коментар


                        • #13
                          До: Групата от Пловдив

                          Пламен Бешков
                          Пловдив 0885 277 999

                          Коментар


                          • #14
                            До: Групата от Пловдив

                            какво става ще се срещаме ли или не? или вече сте се срещнали ако да кой е бил на сбирката и т.н.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Групата от Пловдив

                              Не сме се срещали. Явно всички са прекалено заети.
                              Помислете за средата на следващата седмица - примерно сряда след 18 ч. Има една добра пицария наблизо, ако се разберем, ще ангажирам места.
                              НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                              Omnia vincit amor !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X