Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да сваля предна броня на витара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да сваля предна броня на витара?

    Здравейте,искам да питам, предната броня сваля ли се без да се свалят маска и други неща?
    става въпрос за витара след 96г.
    Ако някой може да сподели как точно става фатката,че не ми се ще да чупя неща,дето ще ми трябват...
    Поздрави!

  • #2
    До: Как да сваля предна броня на витара?

    Няма старшно, още 1 - 2 разходки и сама ще падне

    Коментар


    • #3
      До: Как да сваля предна броня на витара?

      Ники погледни манюала на Витара, трябва да пише и да показва как е закрепена и как се сваля, след като знаеш вече може да мяташ флекса и дрелката

      Поздрави,
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        До: Как да сваля предна броня на витара?

        OFF TOPIC А защо ще я сваляш?

        Коментар


        • #5
          До: Как да сваля предна броня на витара?

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          OFF TOPIC А защо ще я сваляш?
          как защо !!!
          пластмасовата кора на бронята е само за декорация и да може редовно клиентът да плаща... за пребоядисване и за нова при лек удар.
          Моята я свалих като развих долните и страничните рапидки. Оказа се, че има пластмасови щипки под рамката на маската, които се скъсаха при свалянето на пластмасовата кора. Тя е много по дебела от тях и не е проблем. А такива се продават навсякъде ако някой ден решиш да я монтираш отново.
          Същинската броня е от долу тя е дебело стенен профил, прикрепен към гредите на шасито с болтове. Ако ще си правиш метална броня с лебедка ще трябва да махнеш и бронята.
          без пластмасата ще изглежда така :
          Прикачени файлове
          LZ1RED

          Коментар


          • #6
            До: Как да сваля предна броня на витара?

            Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
            Няма старшно, още 1 - 2 разходки и сама ще падне
            Ми аз затва им се чудя,дали да ги махам...

            Коментар


            • #7
              До: Как да сваля предна броня на витара?

              [quote=redair;24705
              Моята я свалих като развих долните и страничните рапидки. Оказа се, че има пластмасови щипки под рамката на маската, които се скъсаха при свалянето на пластмасовата кора. Тя е много по дебела от тях и не е проблем.

              Демек,от горната страна няма рапидки,само развивам долните и страничните и дърпам докато излезе? Че ако трябва да свалям фарове и маски...по-добре да не се занимавам.

              Коментар


              • #8
                До: Как да сваля предна броня на витара?

                Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                Демек,от горната страна няма рапидки,само развивам долните и страничните и дърпам докато излезе? Че ако трябва да свалям фарове и маски...по-добре да не се занимавам.
                Аз лично не знаех, че има и не съм дърпал зверски. Явно с времето пластмасовите щипки са загубили еластичността си и се счупиха много лесно. Но ти си имай едно на ум ако не се чупят сваляй всичко...
                Свалянето на маската и фаровете не вярвам да ти отнеме повече от 30 мин. Само да отбележа, че ако свалиш гривната около фара и счупиш оригиналните щипки от горе можеш да ги намериш само в магазина на Миркат цената беше около 3 - 5 лв. за брой.
                LZ1RED

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X