Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
    Който от вас има радиостанция, не е лошо да си я вземе!
    За радиостанцията писах и по горе, който има, да взима, че са важни.
    Вельо, винаги си добре дошъл. Само да не мине котка път с ремонта.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      баси не мога да си намеря къде съм си скрил станциите, ще питам едно приятелче ако може да ми услужи с неговите
      а и вече нямам търпение да тръгваме (дано не се обърка нещо)
      Колокото по-як е джипа - толкова по-търсен е трактора... :twisted:

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        Да, хубава работа ама...защо точно сега трябваше да ми се повредят спирачките?! Дано да успея с ремонта до неделя...

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          Леле каква грандиозна сбрика се очертава! Чудно! В събота съм на един много страшен рожден ден, покрай който ще се леят литри алкохол (в моето гърло) до рано сутринта, дано сколасъм да стана с първи петли към 9ч. и да добавя моя Джипси и още снимачна техника към събитието, пишете ме и мен в журналистическата гилдия!

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Извинения не приемама, и аз съм със скъсан заден амортисьор, но се надявам днес до края на деня да е готов. Лазаре, знам, че можеш да се справиш с един спирачки. Ако ли пък не, има достатъчно места за возене.
            Малко повече детайли за програмата. Тръгването е 10 часа от София, ОМВ Рожен, или 11 часа от Своге, Лукойл( не Еко Елда). През Свидня и Искрец стигаме до пещерата Душника. Спираме и разглеждаме, струва си, носете фенери. От там през Брезе излизаме на черно и катерим Понор Планина. Радваме се на красиви гледки и приятно каране. Някъде правим барбекю, но носете вода и бира, че района е карстов и няма чешми или изворчета. Слизаме в Зимевица и по асфалта до Заселе. Оттам по един таен черен път се спускаме покрай невероятно красивата гледка на втория по височина водопад в България - Скакля ( 90 метра пад). Слизаме на дъното на Искърския пролом, пресичаме реката и през гара Бов стигаме село Бов. Оттам по черно стигаме хижа Тръстена за следобедно кафе. След това програмата става свободна и неангажираща. Общете продължителност на похода от Своге до хижа Тръстена с включени 2 часа за почивки и барбекю е около 6 часа. Тоест на Тръстена трябва да сме най-късно в 17 часа. Това зависи много и от добрата организация на групата ни. Ако някой бърза, ще може да се отдели от групата на гара Бов към 16 часа и да тръгне към София по главния път. Като цяло маршрута е лек и приятен, очаква се слънчево време и температури в планината около 10 градуса. Жени и деца са добре дошли, ще им хареса.
            За всеки джип ще има карта с маршрута и контролните точки. Носете си радиостнации. Пържоли, месца и питиета всеки според вкуса си. Задължително скари и дървени въглища. Може да е ветровито, така че някоя дрешка също ще е от полза. Това е засега, ако някой има въпроси, телефона ми го има по горе в темата.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Първоначално публикуван от zzlatev
              ..едни спирачки. ...
              Готови са.

              Да вземем да се преброим, а? Първи!

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                Втори, от 4 часа имам амортисьори отзад, но трябва да карам вниманелно, че има конструктивен проблем.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Втори "а" - без джип, но със снимачна техника.

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Трети.
                    С малка маса.
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      четвърти
                      ---------------------
                      Шофирайте разумно!
                      [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        пети, плюс жената.
                        "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                        Искам България чиста!!!

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          6-ти. Сам. Има място за някой с проблемна машина към момента.
                          Последно редактирано от Lazar; 15-03-08, 18:41. Причина: реда на номерата :))
                          Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                          Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                          Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            7-ми с една приятелка, без скара и радиостанция надявам се на малко помощ от ваша страна
                            поне фотото ще си нося
                            Колокото по-як е джипа - толкова по-търсен е трактора... :twisted:

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Потвърждавам за осми, Братчеда с Рейндж, и девети, Дифендъра на МотоПфое с Яро и компания от фирмата.
                              Колеги, местността е безлестна и с очаквания силен вятър ще имаме нужда от всички налични скари на дървени въглища.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                10ти в оглед на Диско идващата седмица, така че този път ако всичко е наред и пълноценен участник ще стана

                                Надявам се да има още местенца по свободните коли

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X