Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с клапата при Априлия 123 Rotax

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с клапата при Априлия 123 Rotax

    ХОРА, МОЛЯ ПОГНОеТЕ МИ, МНОГО МИ трябва АТАКА клапа (Не знам дали точно така се казва, но така сЪм чувал). Ако някоЙ има такава клапа или знае от кЪде мога да си намеря, нека ми помогне. Става и от априлиа rx, pegaso.
    Последно редактирано от viki terzieva; 01-09-12, 13:26.

  • #2
    До: АПРИЛИА ТУАРЕГ 123 РОТАКС

    Първоначално публикуван от lordcho Преглед на мнение
    ХОРА МОЛЯ ПОГНОТЕ МИ МНОГО МИ трябва АТАКА клапа (Незнам дали тчно така се казва но така сам 4увал) ако някои има тава клапа или знае от каде мога да си намеря нека ми помогне. Става и от априлиа rx, pegaso.
    Имам такава атака .Ще ти ядам за 30лв. Те са два модела .Имам ги и двата
    не казвай всичко но знай какво казваш

    Коментар


    • #3
      До: АПРИЛИА ТУАРЕГ 123 РОТАКС

      Така, ако мога да попитам, как се маха тази клапа, защото и моята е развалена. По-точно самата шпилка, която я движи, се счупи и сега съм я застопорил в отворено положение. И ако седи така, какво може да стане евентуално на двт-то
      Последно редактирано от viki terzieva; 01-09-12, 13:25.
      Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
      Gas Gas EC 200

      Коментар


      • #4
        До: АПРИЛИА ТУАРЕГ 123 РОТАКС

        Първоначално публикуван от mishelmoto Преглед на мнение
        Имам такава атака .Ще ти ядам за 30лв. Те са два модела .Имам ги и двата
        Ами можеш ли да ми пратиш снимки на skype или да качиш някоя тук защото незнам коя от двете ще ми стане и искам да ги видя и ако ще ми варши работа веднага я взимам . И ако мойе да дадеш телефон.

        Коментар


        • #5
          До: АПРИЛИА ТУАРЕГ 123 РОТАКС

          Първоначално публикуван от lordcho Преглед на мнение
          Ами можеш ли да ми пратиш снимки на skype или да качиш някоя тук защото незнам коя от двете ще ми стане и искам да ги видя и ако ще ми варши работа веднага я взимам . И ако мойе да дадеш телефон.
          Ето ти тел.0888816522.Двата модела са ;единия е с мека -гумена мембрана ,а другия е без мембрана ,тя се тегли от електромагнит .Довечера ще пусна снимки на двата модела.Иначе захващането е абсолютно еднакво .
          не казвай всичко но знай какво казваш

          Коментар


          • #6
            До: АПРИЛИА ТУАРЕГ 123 РОТАКС

            Първоначално публикуван от mishelmoto Преглед на мнение
            Довечера ще пусна снимки на двата модела.Иначе захващането е абсолютно еднакво .
            mishelmoto, я сложи снимките, че колегата lordcho чака да види коя е подходяща за неговия мотор и ти се обажда да е взима
            Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

            Коментар


            • #7
              До: АПРИЛИА ТУАРЕГ 123 РОТАКС

              Малко кьсно но ето снимките ;
              Прикачени файлове
              не казвай всичко но знай какво казваш

              Коментар


              • #8
                До: АПРИЛИА ТУАРЕГ 123 РОТАКС

                Благодаря за снимките ... ще кажа на пешо (lordcho) да влезне и да види коя ще е подходящата за него
                Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                Коментар


                • #9
                  До: АПРИЛИА ТУАРЕГ 123 РОТАКС

                  Трябва ми това на снимките, които съм ги прикачил. Кажи ми колко ще ми струва и да се разберем как ще стане работата, ако реша да я взема клапата. Ако искаш, може да ми пишеш на skype- peshshko_skiorcheto.
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от viki terzieva; 01-09-12, 13:24.

                  Коментар


                  • #10
                    До: АПРИЛИА ТУАРЕГ 123 РОТАКС

                    Първоначално публикуван от lordcho Преглед на мнение
                    Трябва ми тва на снимките дето сам ги прикачил. Кажи ми колко ще ми струва и да се разберем как ще стане работата ако реша да я взема клапата. Ако искаш може да ми пишеш на skype- peshshko_skiorcheto.
                    Обади ми се на 0888816522 и ще се разберем .
                    не казвай всичко но знай какво казваш

                    Коментар


                    • #11
                      До: АПРИЛИА ТУАРЕГ 123 РОТАКС

                      АЗ имам само това на тия снимки. Оки ще се обадя.
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от viki terzieva; 01-09-12, 13:24.

                      Коментар


                      • #12
                        Проблем с бубината на клапата при Ротакс 125

                        Проблемът е при Априлия рх123 Ротакс. Бобината ми не даваше хубава искра и я сменихме с бобина от Хонда от 50-кубикова и пали без проблем, но тази бобина няма датчик ли, какво е там, което да отваря клапата на ауспуха, а тази клапа е с жило .Имал съм 2 варианта - да я отворя и да върви като крос, а другият - да я позатворят. ДаЙте съвети!
                        Последно редактирано от viki terzieva; 01-09-12, 13:23.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Проблем с клапата при Априлия 123 Rotax

                          Пробвай, както ти хареса повече, ама най-добре когато клапата работи

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проблем с клапата при Априлия 123 Rotax

                            Колеги здравейте!Аз също имам - Aprilia RX 125, и искам да попитам за клапата голяма роля ли играе за подобряването на ниските обороти? Какво би станало, ако мотора се кара без тази клапа?
                            Последно редактирано от viki terzieva; 01-09-12, 13:22.
                            [I]Радослав Димчовски[/I]

                            Коментар


                            • #15
                              От: Проблем с клапата при Априлия 123 Rotax

                              Мога само да кажа, че играе голяма роля за подобряването на ниските Обороти.Но за това какво ще стане, ако се кара без нея, не знам.
                              Значи при мен проблема е друг - клапата я имам, но нямам тази електроника, която я регулира кога да се отвори и затвори. Ако някоЙ има тази електроника, нека да пише моля,ви.
                              Последно редактирано от viki terzieva; 01-09-12, 13:21. Причина: Обороти
                              Хубавия мотор и хубавата жена се познават по това как си въртят гъза.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X