Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръководство за работа с MapSource

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ръководство за работа с MapSource

    Ако някой може нека да ми даде линк или адрес където има подробно описание как се работи с Мапсорс!Моля ви понеже съм нов в тая област.

  • #2
    До: Ръководство за работа с MapSource

    Първоначално публикуван от docdobrev Преглед на мнение
    Ако някой може нека да ми даде линк или адрес където има подробно описание как се работи с Мапсорс!Моля ви понеже съм нов в тая област.
    http://www8.garmin.com/manuals/MapSo...UsersGuide.pdf
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Ръководство за работа с MapSource

      Благодаря ,колега!

      Коментар


      • #4
        До: Ръководство за работа с MapSource

        Първоначално публикуван от docdobrev Преглед на мнение
        Ако някой може нека да ми даде линк или адрес където има подробно описание как се работи с Мапсорс!Моля ви понеже съм нов в тая област.
        Добре колега,четох четох и не разбрах едно нещо:маркирам си пътя с вейпойнт,той се променя в лилаво.След това го качвам на Нювито и после?Немога да го видя като маркиран,а картата ми излиза както си е била - без маркиран път.Как става тая работа?

        Коментар


        • #5
          До: Ръководство за работа с MapSource

          Първоначално публикуван от docdobrev Преглед на мнение
          Добре колега,четох четох и не разбрах едно нещо:маркирам си пътя с вейпойнт,той се променя в лилаво.След това го качвам на Нювито и после?Немога да го видя като маркиран,а картата ми излиза както си е била - без маркиран път.Как става тая работа?
          Ама това Nuvi може ли да работи с предварително създаден в Mapsource маршрут? Че в наръчника му не намерих описание на такава възможност.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            До: Ръководство за работа с MapSource

            Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
            Ама това Nuvi може ли да работи с предварително създаден в Mapsource маршрут? Че в наръчника му не намерих описание на такава възможност.
            ами незнам,аз съм абсолютен лаик.А ми предстои пътуване до Букурещ и си бях направил маршрут.пробвах да го кача ,но не излиза нищо.Само крайната точка на пътуването се появява във Фаворити.И вече евентуално от там да задам маршрута ли?

            Коментар


            • #7
              До: Ръководство за работа с MapSource

              Първоначално публикуван от docdobrev Преглед на мнение
              Само крайната точка на пътуването се появява във Фаворити.И вече евентуално от там да задам маршрута ли?
              Не съм ползвал Нюви, но предполагам, че това е начинът - избираш крайната точка и му даваш да те рутира до нея.
              След това можеш да си добавяш и междинни точки по маршрута.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X