Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Търся ви Ерзберга на Гугъл Ърта ама нещо...то по снимка без да познаваш месноста малко трудно....поне езерата лесно се намират



    .......Да склончетата са тройнии
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Chinela виж какво съм направил специално за Дупница екстрийм.
      Аз съм от село Яхиново и ви гледах как тренирате, супер сте кога пак ще идвате
      Последно редактирано от Chinela; 18-11-09, 06:11.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Браво mx manqk, много хубаво клипче си направил, напомни ми следващият път да те почерпя с една каса кока кола.
        Но имам една малка забележка, развалил си ефекта с правописни грешки в надписите.
        Няма да ме излагаш, да вземеш и да ги поправиш, а аз пак ще почерпя.

        Много добра публика сте и всички сте много готини момчета, БЛАГОДАРЯ ви за помощта и подкрепата.

        П.П. И само за информация, този спорт не е мотокрос а ЕНДУРО.
        Последно редактирано от Chinela; 18-11-09, 06:31.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение

          П.П. И само за информация, този спорт не е мотокрос а ЕНДУРО.
          Ееее Ванка това не било мотокрос онова не било ендуро я сега една гатанка за теб като ги разбираш толкова много спортовете кажи ми как се казва спорта който практикувахме заедно а именно пет бутат един по един много мотористи половин ден? Аз мисля,че бяха две думи започващи така Б..Р Б....А а ти как би го нарекъл?
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Kога пак ще идваш
            И за тези грешки няма как вече да ги поправя, така стана защото не съм свикнал да пиша на български.
            Бъркам много копчетата за това
            Последно редактирано от Chinela; 18-11-09, 17:36.

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
              Аз мисля,че бяха две думи започващи така Б..Р Б....А а ти как би го нарекъл?
              Аааа Евгени, аз турски не разбирам...

              Първоначално публикуван от mx manqk Преглед на мнение
              ......не съм свикнал да пиша на български.
              Бъркам много копчетата за това
              Ами ако искаш да продължаваш да пишеш във форума ще трябва да се научиш.

              Коментар


              • Ок ще свикна.
                Ако има още снимки ги качи моля.
                И да питам, тази писта ще става ли и за малки състезатели примерно мене
                Последно редактирано от Chinela; 18-11-09, 17:48.

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Днес бях с кмета на село Яхиново и той официално си даде благословията за ЕНДУРОКРОС трасето.
                  Но изненадата е съвсем друга...някой колега от форум или просто читател на темата от София е пристигнал понеделник на трасето, спал е там и е карал и два дни с Хускварна 310сс.
                  Нека поне сподели тук в темата своите впечатления и препоръки...такса няма да искаме..

                  Първоначално публикуван от mx manqk Преглед на мнение
                  Ок ще свикна.
                  Ако има още снимки ги качи моля.
                  И да питам, тази писта ще става ли и за малки състезатели примерно мене
                  Да, ще има и за малки и големи.
                  А сега спирай с писането и започвай да четеш правилата на форума.
                  Последно редактирано от Chinela; 19-11-09, 06:35.

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Мястото е наистина уникално( поне до колкото се вижда от снимките).Страхотна комбинация от естествени екстреми и достатъчно свободно пространство за изграждане на изкуствени препядствия.При малко по-внимателно обмисляне може да се получи едно наистина марково трасе.Още повече , че вече си има и име-Яхинесберг !Как да не ви завиди човек!
                    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                    Джон Кенеди

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Ето едни клипче което взех "назаем" от ЕвгениМЛ, ще ни е за модел.
                      Яхинесберг е 100% същото място, заповядайте и ще се уверите, само 60км от София.


                      Евгени, обещавам ти да заснема същото клипче, но с червен мотор..

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Chinel-а.....новобранци ще приемате ли?!?....,ако не друго то поне ще се забавлявате на наш гръб....

                        Поздравления за снимките....особенно панорамната.....въобще трасе,снимки,а явно и атмосфера много впечатляващо!!!!


                        Поздрави,
                        търся си подписа....

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Даже ще се радваме...трасето го правим за ламери като мене а не за експерти така, че всеки е добре дошъл..изобщо не е трудно.
                          Тази събота и неделя аз ще отсъствам, но колегите ще са там и двата дни от обяд.

                          Даже ето ти и още една причина да дойдеш..
                          Последно редактирано от Chinela; 19-11-09, 11:09.

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Ванка сега трябва да намерите и 2-3 мотора за далечни гости като нас, наточени като твоя CRF поне иначе местото е уникално добро за ендуро-крос трасе.

                            А какво е това хъски 310, данеби някой да се е оборудвал с новия модел на фирмата и да се трае
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Здравейте. Пробвах пистата ви . Супер е..Ето и клипче :
                              http://www.youtube.com/watch?v=IGs01dChb8Q

                              Последно редактирано от Тануцо; 21-11-09, 17:51.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Ако може да попитам колко е горе долУ километра е вашАта писта, колко скока има и колко спускания и изкачвания има.
                                Последно редактирано от Тануцо; 21-11-09, 21:00. Причина: ПРАВОПИС
                                [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X