Обява

Свий
Няма добавени обяви.

това възможно ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • това възможно ли е?

    http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1115983

  • #2
    До: това възможно ли е?

    Напълно възможно. Навремето ми гръмна гума по средата на съчленения автобус който карах и изкърти 6 броя седалки/3 двойни/ заедно с дюшемето. Добре , че в момента на тях нямаше хора.

    Коментар


    • #3
      До: това възможно ли е?

      a ако гръмне такава на джипката, има ли опасност за околните? и от какво гърмят всъшност ?

      Коментар


      • #4
        До: това възможно ли е?

        Първоначално публикуван от borko73 Преглед на мнение
        a ако гръмне такава на джипката, има ли опасност за околните? и от какво гърмят всъшност ?
        Само ако е с вътрешна. Обикновено от прищипване при монтажа или при каране меки и превъртане.

        Коментар


        • #5
          До: това възможно ли е?

          Да, и като прегреят.
          Безкамерните изпускат бавно и безопасно. Даже на скорост, и съвсем калпав шофьор може да хване колата и предна да се спука. Тия с вътрешните гърмят страшно. И натоварен прицеп го усеща.

          Коментар


          • #6
            До: това възможно ли е?

            От джипката няма да направи голяма поразия,виж камионските се помпят до 8 атм. а това си е направо като въздушна бомба.Това че безкамерната изпуска бавно не е така.Карам камионче Мерцедес и при 5атм. налягане направо е откъртвало парче от протектора с трясък ,случвало ми се е точно два пъти.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #7
              До: това възможно ли е?

              Според мен е възможно.
              Аз в казармата карах ЗИЛ 130, 131 и когато трябваше да се сменя гума се махат пръстени , които държат гумата и ако не са сложени както трябва при помпене може да ти отнесе главата като куцо пиле домат.
              131 се помпи сам от вътре , но 130 не.
              [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

              Коментар


              • #8
                До: това възможно ли е?

                хмм ааз съм карал шофьорската школа на военна рампа- май 91 беше и карах Зил който никога не сме му помпали гумите, все си бяха напомпани??? ама явно не съм внимавал в час

                Коментар


                • #9
                  До: това възможно ли е?

                  Преди време на излизане от Луковит по посока Плевен малко преди да се размина с един тир му гръмна най-задната дясна гума на прицепа. Вдигна огромен облак прах, обърна сергия покрай която минаваше, продавача на сергията беше отнесен на около 2-3 метра встрани а минаващ в този момент от там циганин с велосипед буквално направи няколко кълбета барабар с велосипеда. Пострадаха и стъклата на едно крайпътно капанче...По прицепа също имаше поражения - калници и стопове се разхвърчаха... Като си помисля че ако беше гръмнал само след няколко секунди докато се разминавам с него можеше и аз да пострадам...
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    До: това възможно ли е?

                    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                    а минаващ в този момент от там циганин с велосипед буквално направи няколко кълбета барабар с велосипеда.
                    Голям смях ще е била гледката с циганина

                    Коментар


                    • #11
                      До: това възможно ли е?

                      Абе аз в първия момент не видях че е циганин, само гледам че някакъв човек ударната вълна го помете както си караше велосипеда и се притесних...А оня става и се хили като тиква...
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        До: това възможно ли е?

                        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                        Преди време на излизане от Луковит по посока Плевен малко преди да се размина с един тир му гръмна най-задната дясна гума на прицепа. Вдигна огромен облак прах, обърна сергия покрай която минаваше, продавача на сергията беше отнесен на около 2-3 метра встрани а минаващ в този момент от там циганин с велосипед буквално направи няколко кълбета барабар с велосипеда. Пострадаха и стъклата на едно крайпътно капанче...По прицепа също имаше поражения - калници и стопове се разхвърчаха... Като си помисля че ако беше гръмнал само след няколко секунди докато се разминавам с него можеше и аз да пострадам...
                        абе Дима, ти си като гръмоотвод бре........ я някой ТИР ше пръдне и ше отнесе циганинъТ с колелото, я ще те изпревари трактор с 120 и ше се метне у дерето по гръб......... слагай една камера отпред на паркетника и записвай пътуванията си - ще има доста материал за ютоуб.ком

                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X