Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕМОНТ НА АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • РЕМОНТ НА АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ

    Има ли някой някаква информация къде могат да се ремонтират такива радиатори.Става въпрос за радиатор на YZ 450.Като го купихме единия радиатор беше леко натиснат и аз да покажа умения на майстор почти го бях изправил,ама нали ха още малко,ха още малко та го цепнах на такова място,че със снайпер да го бях мерил нямаше да го улуча толкова добре.Та някой патил ако има някакъв адрес,телефон и т.н. нека пише
    MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

  • #2
    До: РЕМОНТ НА АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ

    Ако не е много близо до пластмасите, върви при Сашо. 0888-52-91-65. В района на КАТ е. Не е безплатен, обаче па и може и умее да работи.

    Коментар


    • #3
      До: РЕМОНТ НА АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ

      Ако цепката(дупката) е малка ти трябва каноколит,алуминиев прах и една малка газова горелка.

      Коментар


      • #4
        До: РЕМОНТ НА АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ

        Мерси за инфото.Засега съм го лепнал с течен метал,но със сигурност ще се ремонират щото са си бая кривички.Пък нови са 230$ единия в Щатско та първо ще опитам някакъв ремонт.
        MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

        Коментар


        • #5
          До: РЕМОНТ НА АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Ако не е много близо до пластмасите, върви при Сашо. 0888-52-91-65. В района на КАТ е. Не е безплатен, обаче па и може и умее да работи.
          Няма пластмаси,от алуминий е целия!
          offroad фен
          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

          Коментар


          • #6
            До: РЕМОНТ НА АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ

            Ми тогава пали аргона, кво му се чудиш.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X