Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на лебедка на LR Discovery 1. 300tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтаж на лебедка на LR Discovery 1. 300tdi

    Трудноста на монтажа идва от наличието на радиатор за климатика и на охлаждащи перки.
    Захващането е направено с болтове между основната плоча и конзоли заварени за рамата.












    Това е началната фаза в нашата работа.










    Утре ако успея ще пусна още снимки.
    LZ1VMH

  • #2
    До: Монтаж на лебедка на Лендровер Дискавъри 1

    Прекрасно става,надяваме се за още по-подробни снимки в процеса на изработката и монтажа.Броня ще имали,и тя ли ще бъде ваше дело?Основната плоча за лебетката готов продукт ли е ?Болта на сн.№4 допълнителна планка ли държи към купето?
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • #3
      До: Монтаж на лебедка на Лендровер Дискавъри 1

      А така Бат Голди! Трупай "ноу хау", че мойто диско е следващото на опашката

      Коментар


      • #4
        До: Монтаж на лебедка на Лендровер Дискавъри 1

        Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
        Прекрасно става,надяваме се за още по-подробни снимки в процеса на изработката и монтажа.Броня ще имали,и тя ли ще бъде ваше дело?Основната плоча за лебетката готов продукт ли е ?Болта на сн.№4 допълнителна планка ли държи към купето?

        На снимка номер 4 е показано болтово съединение и планка захванати към шасито. Идеята е да се държи задната част на носещата плоча (срещу засуквания).
        LZ1VMH

        Коментар


        • #5
          До: Монтаж на лебедка на Лендровер Дискавъри 1

          Днешно продължение.









          LZ1VMH

          Коментар


          • #6
            До: Монтаж на лебедка на Лендровер Дискавъри 1

            Днешния ден беше боядисано всичко метално, беше направена стойка за предния булбар и още куп дребни подготвителни дейности. (Всички тези дребни на глед неща костваха един ден)
            LZ1VMH

            Коментар


            • #7
              До: Монтаж на лебедка на Лендровер Дискавъри 1

              А как е положението вертикално? Защото оригинално захващането при диското е с хоризонтални болтове/при дифентър е вертикално/, което води до не малката склонност за "извъртане" на носещата конструкция сремо шасито при евентоален по-голям зор. Много съм се чудил, ако не се дупчи шасито как адекватно се постига нужната здравина при дърпане нагоре, тъй като одолу е основата. Може би ако и отгоре има метална шина, а цялото се "нахлузва" на шасито? Евентоално пълен квадрат, който отстрани се хваща с заводските дупки?

              Коментар


              • #8
                До: Монтаж на лебедка на Лендровер Дискавъри 1



















                Булбара е заварено положение. Това което успях е да го повдигна нагоре при това осезаемо.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #9
                  До: Монтаж на лебедка на Лендровер Дискавъри 1

                  Браво Голди! Вече знам кой ще ми монтира лебедка

                  Между другото, бронята изглежда, че е оригиналната. Рязано ли е много от нея? Или по-точно, от средната част, която се намира между "вилицата".

                  Коментар


                  • #10
                    До: Монтаж на лебедка на Лендровер Дискавъри 1

                    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                    Браво Голди! Вече знам кой ще ми монтира лебедка

                    Между другото, бронята изглежда, че е оригиналната. Рязано ли е много от нея? Или по-точно, от средната част, която се намира между "вилицата".

                    Ще я туриме...

                    Бронята е малко рязана. Тази специално е с ребра от вътрешната част.
                    Спомням си монтажа на една предишна пак Диско 1 на която небеше с вътрешни усилки(поне така си мисля).
                    LZ1VMH

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X