Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка на GPS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за покупка на GPS

    Моля за компетентен съвет за покупка на GPS на стойност м/у 800 и 1000 лв. Не ме интересува колко е точна и подробна картата на България, тъй като ми трябва за пътуване в Европа. Да е с най-подробната карта на Европа, с говор на BG, EN или RUS, с прекалкулиране на маршрута, включително и при задръствания, с повече памет, с всички опции за детайлизиране на маршрута, с по-голям дисплей, съвместим с повече карти и всички останали опции за GPS. Без GSM-и и разни там други боклуци. Благодаря предварително!

  • #2
    До: Съвет за покупка на GPS

    Първоначално публикуван от bob2000 Преглед на мнение
    Моля за компетентен съвет за покупка на GPS на стойност м/у 800 и 1000 лв. Не ме интересува колко е точна и подробна картата на България, тъй като ми трябва за пътуване в Европа. Да е с най-подробната карта на Европа, с говор на BG, EN или RUS, с прекалкулиране на маршрута, включително и при задръствания, с повече памет, с всички опции за детайлизиране на маршрута, с по-голям дисплей, съвместим с повече карти и всички останали опции за GPS. Без GSM-и и разни там други боклуци. Благодаря предварително!
    Виж темата "Дайте съвет за покупка на GPS " - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=19065
    малко по-нагоре тук....

    там се отговаря май на всичките ти въпроси!!
    PP: BG En i Rus ги има серията Nuvi, за задръстванията в България няма да намериш инфо, защото няма, в Европа са платени и ти трябва антена, която върви в комплект с 660 и 760, но действа само в Европа, при положение, че си платиш предварително услугата. В САЩ има 3-месечен гратисен безплатен период на инфо за трафика...
    Последно редактирано от kihi; 04-10-07, 22:13.
    Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

    Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за покупка на GPS

      Благодаря ти, но никъде не виждам Garmin Nuvi 760. Аз прочетох този топик, но там се коментира повече България, а на мен ми трябва изключително за Европа.

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за покупка на GPS

        Съществуват и други навигационни системи за кола освен Garmin. И в много отношения може да се окаже , че са по-добри от Garmin. Например Mio , Igo , TomTom , Navigon. В Метро в момента продават "Prestigio" , което работи с праграмата на IGO и за мен е по-добрия вариант за кола от Garmin.(повтарям - за мен!). А пък уредите на TomTom (Go , One) са върха.
        Моето "Nuvi 310" го държа само заради българската карта.

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за покупка на GPS

          Първоначално публикуван от bob2000 Преглед на мнение
          Благодаря ти, но никъде не виждам Garmin Nuvi 760. Аз прочетох този топик, но там се коментира повече България, а на мен ми трябва изключително за Европа.
          Ето един адрес за Nuvi 760: http://www.crutchfield.com/S-z3s0yc2...x?i=150NUVI760

          Както и адрес за инфо за същия модел в сайта на Гармин: https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=134&pID=10624


          В момента, в който е купен с карта на Европа - Сити навигатор NT v.9 ти имаш детайлна рутираща карта на цяла Западна Европа... Ще имаш проблем, ако апарата е купен от САЩ, защото ще пристигне с карта на САЩ и е голям проблем слагането на Европа без официалното и допълнително закупуване... Или без разбиването и превръщането на МетроГайд Европа от нерутираща в рутиращ вариант... Но това е друга тема...
          Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

          Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за покупка на GPS

            Благодаря за допълнителната информация, но предложете модели от рода на TomTom и др., които ще удовлетворят изискванията ми.

            Коментар


            • #7
              До: Съвет за покупка на GPS

              И откъде бих могъл да си закупя съответното устройство?

              Коментар


              • #8
                До: Съвет за покупка на GPS

                И още нещо. Ето този модел NAVIGON TS 7000T Europe with MobileNavigator 6. Какво ви е мнението за него? Има тази забележка: Please note: Installing this program may constitute a regulatory offence in some European countries; its use in road traffic may be prohibited. Please familiarise yourself with the legal situation and consequences in the respective country of use before purchasing and this program; NAVIGON assumes no liability. NAVIGON further assumes no responsibility
                for the completeness correctness of the information provided or the locations of traffic monitoring systems.

                Коментар


                • #9
                  До: Съвет за покупка на GPS

                  Боби,от гледна точка на съвместимост,всички апарати с мобиле уиндоус са най добри и съвместими,няма софтуер,който да не го подкараш на тях и карти всякакви.Проблемът им е,че са много лачени и за дъжд и морска експлоатация не ги бива. Така че,ако мислиш,че си грижлив,обърни внимание на HP6915 & ASUS 535 PDA.
                  Аз лично и на двата съм подкарал всичко де що е излезнало като софтуер и карти из уарезите,но си е играчка.
                  TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                  Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                  Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                  Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съвет за покупка на GPS

                    Благодаря ти Стефане, но на мен ми трябва само за в колата, с голям дисплей (4,3) и горе описаните опции.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съвет за покупка на GPS

                      Панасоник имат модели с Уиндоус Мобайл, които са водоустойчиви и с магнезиев корпус. Как се намират в България обаче не знам... Също така за повечето популярни модели има калъфи тип HeavyArmor, които са водоустойчиви и дават и известна удъроустойчивост. Апарата може да се използва без да се вади от калъфа.
                      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съвет за покупка на GPS

                        Ако се интересувате от Toughbook прегледайте Http://www.toughbook.eu/ENG/ и пуснете лично съобщение!

                        Т.
                        Good guys drive Land Rovers!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съвет за покупка на GPS

                          Пак ще обясня. Не ми трябват никакви магнезиеви корпуси, никакви водоустойчиви и жароустойчиви. Ще бъде само в колата и ще се ползва само за навигация по пътищата. Препоръчайте ми модел, който е най-добър за излизане от България и пътуване в Западна Европа.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съвет за покупка на GPS

                            Който и да е от моделите Nuvi с предварително качена карта на Европа.
                            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съвет за покупка на GPS

                              Колега, няма такова чудо като "най-добър", всеки от вариянтите си има предимства и недостатъци.
                              Моето лично мнение, за нуждите ти, се припокрива с това на milstan:
                              "В Метро в момента продават "Prestigio" , което работи с праграмата на IGO"
                              При това цената на това устройство е невероятно ниска, а картите за Европа, като изключим България, са отлични.
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X