Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на сезона!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Закриване на сезона!

    Да ви имам проблемите.. всичко зависи от задкормилното устройство при вас.. а при мене двигателя е отворен и най-вероятно няма да успея дори да видя трасето..
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #77
      До: Закриване на сезона!

      За трети път чета постовете по темата,викам си да не съм разсеян ,но има ли яснота вече кога и къде,ще е това закриване ?
      TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
      Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
      Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
      Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

      Коментар


      • #78
        До: Закриване на сезона!

        Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
        За трети път чета постовете по темата,викам си да не съм разсеян ,но има ли яснота вече кога и къде,ще е това закриване ?
        10-11.11.2007-ма предполагам на обичайното място.. стартова позиция Лукоил Сопот крайна позиция Бяло Камене като ще се кара по пътищата за Фенера и "Долината на смърта" и като се накарат хората се почва населване по Бяло Камене, Чевира и още някакво място беше със "Б" мисля, но не съм сигурен...
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #79
          До: Закриване на сезона!

          Да не е Бунтовна?????

          Коментар


          • #80
            До: Закриване на сезона!

            Първоначално публикуван от Snowbordista Преглед на мнение
            Да не е Бунтовна?????
            Нямам идея, зле съм географията
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #81
              До: Закриване на сезона!

              пак се очертава супер гаднярско време както миналата година
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #82
                До: Закриване на сезона!

                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                пак се очертава супер гаднярско време както миналата година
                дано да не е така
                crf450 supermoto

                Коментар


                • #83
                  До: Закриване на сезона!

                  И миналата година казах ''вали гърми там сме''Няма страшно тази година ще е малко по топло.
                  Аа,замалко да забравя завчера ходих да видя как е ''долината.....'' ,тази година ще е доста по интересно.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Закриване на сезона!

                    Zdraveite mom4eta,kazvam se Metodi ot Koprivshtica sam i vali,nevali, studeno,toplo nie sme 11 4oveka gore sme samo jivi i zdravi,taman ima mnogo kal i 6e e po interesno.Vsik4o hubavo i do drugi den
                    КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                    (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Закриване на сезона!

                      Ние май ще сме огромна банда от 5 човека, ама обещаваме да пием като за 50 !
                      Въх sorry, исках да напиша "пеем" !
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #86
                        До: Закриване на сезона!

                        Оф, моя мотор няма да бъде сглобен за утре понеже майстора си има работа та и той няма да дойде
                        Та аз ще съм с едно ИЖ-е Ще е доста интересно усещам...
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • #87
                          До: Закриване на сезона!

                          Хайде всички на Сопот. Ще се видим утре.
                          Иво Георгиев
                          Gworkshop

                          Коментар


                          • #88
                            До: Закриване на сезона!

                            Сглобих го !!!!!!
                            До утре !
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #89
                              До: Закриване на сезона!

                              Ауу незнам кфо закриване правят ама тук в карлово целия ден духаше.....сваля сняг отгоре,дървета паднали голям качамак

                              Коментар


                              • #90
                                До: Закриване на сезона!

                                Сега ще ти кажа каква бе реалността на практика!
                                Първо, тези 2 дни "закриване" опровергаха всичкото чакане, което изчаках, за да ми стане моторетката и да успея да ида на закриването...та заради него в петък вечерта се разви сглобяването на мотора до 11:30 часа вечерта...
                                В петък веднага след работа тръгнах към гаража на майстора без изобщо да се преобличам вкъщи със камуфлажните дрехи....
                                Първото което ми направи впечатление бе подобрения КТМ, който си е спретнало момчето, но тези дни ще го видя и в действие..

                                той бе сложил буталото и се занимаваше вече с главата, която в последствие създаде малко проблеми с един болт, но той все, че измисли доста приемливо решение за отстраняването му и продължи нататък....


                                Главата е вече със сложена верига и очаква капака си

                                Тук аз се кефя, че вече двигателя е затворен, а той се кефи, че след около час ще се оттърве от главоболията и маслото от мотора ми

                                Тогава взех, че се врекох да му помогна и си сложих чисто новичкия въздушен филтър...

                                и след още малко играчка и малко тикане....воала....той вече чопли семки

                                На другия ден от мерак станах в 7 часа, облякох се както си мислех, че ще е добре и тръгнах в тъкмо позасилият се дъжд към бензиностанцията да си заредя бензин... напълних му "коремчето" на звяра, но много ме учуди факта че пое само 7 литра бензин при положение, че в мотора нямаше повече от 800-900 грама бензин, но пък от друга страна не го напълних до горе а до долното ръбче на гърловината, която на практика потъва малко в резервоара и сигурно в това място което е останало не допълнено се е криела тайната на 9-тия литър, но както и да е.. Тръгнах аз от бензиностанцията и само на 100 метра от нея започна веселбата - сетих се, че съм си забравил телефона и тръгнах да се връщам, но така се случи, че щях да изпусна отсечката, която ми трябваше и след заковаване на спирачките и поднасяне на задницата направих едно ЛЪзгане набързичко за загрявка, станах поотупах се и си си мислих колко весел на практика ще бъде деня за нататък в тоя дъжд , но изобщо не подозирах че ще е чак толкова голяма веселба и след "прехода" Карлово - Кърнаре си мислих..... "абе аз ли съм най-гламавия да карам в тоя дъжд и вятър, който при най-силното "подухване" едва ли не ме забута в насрещното или не съм ?" и след пристигането ми дзидзикайки и тракайки със зъби молех братовчед си за подновяване на старото облекло с ново - сухо и се оказа, че имало господ
                                Облякохме се, тръгнахме и второто (за мен) весело преживяване беше да наблюдавам как братовчеда с още едно момче на седалката на ижа се хлъзват в калта преди един голям гьол и стават целите като свинчета, но добре че после падаха в снега та да се "поизперат"
                                Карахме квото карахме и вече сме на първата поляна, на която се прави кратка почивка за това мероприятие

                                Моето момче бе много послушно и много ме накефи как с минимални усилия катери и минава от всякъде с лекота, пък и при почивката ми направи впечатление някакъв индивидуален чар и ..

                                След почивката тук времето се опитваше да ни подскаже каква веселба ни е приготвило за напред и на "Сиврията" вече имахме някаква представа за предстоящото изпитание но все пак стигнахме успешно без главоболия..

                                Другия ми братовчед бе тръгнал с едно Сузи 250 и каза, ще се укоти до горе, но няма да се предаде с този цвайтакт дзвер и беше доволен с постигнатото до момента

                                Ижето също придоби индивидуализъм нагоре, но ако знаеше какво го чака щеше да псува наред

                                Нека да подскажа малко..

                                Тук поспрях да изчакам малкия да дойде с ижа, понеже големия бе дръпнал малко по-напред и не исках да го изоставям, и по едно време сучейки си задницата (незнайно защо характерно движение по това време на това място за абсолютно всички мотори) и пораждайки ни се мисли в главите от типа "абе ние джетове ли караме или ендуро решихме да си направим снимка за спомен със усещането за кефа, който ще се помни винаги

                                И от тук нататък вече бе невъзможно да снимам, тъй като направих още около километър - два нагоре и стигнахме фенера, но там направо си навяваше като при леко ураганче, щом Николай реши да си гони ръкавицата, за да се стопли след някоя друга снимка на пейзажа представете си за какво иде реч
                                След тръгването аз взех че пообърках малко пътя понеже изпуснах една пътечка, която тръгва точно от едно дърво със табела "Средногорец" и продължих напред та се поизнервих малко като ме изоставиха, но в крайна сметка тръгнах по нея после и стигнах Бяло камене премръзнал, но абсолютно доволен както всички останали с разликата, че на мене все още ми се караше , но никой не пожела да отидем до Чевира, но от друга страна и по-добре, защото днес като минахме от там беше доста интересно, но както и да е..
                                Първо ми стана ясно след прекрачването на вратата, че няма ток няма парно няма топлинка не се знае и къде ще спиме та затуй си взех една биричка с една шкембе чорбица и отеб*х всички злини висящи ми на главата и почнах да чакам да видя какво още интересно ще се случи
                                Въпреки всичко малко по-късно поне получихме ключа за стаите си и почна едно чакане пък да дойде колата със раниците с багажа(аз през това време отново отеб*х всички и се съблякох и увих в всички завивки намиращи се в стаята и му ударих една куца дрямка), но в крайна сметка всичко започна да се подрежда и като отидох в столовата всички пийваха хапваха и си говореха за това кой колко пъти паднал до горе и взех, че се възгордях, че аз съм се въздържал от тези премеждия въпреки всичко и о - чудо взе, че дойде тока и всичко се раздвижи и започна да щурее особено малък Кеко (той си умираше да се радва на чужд гръб(буквално))

                                И еднааааа позната какичка

                                Купона растеше...


                                И изведнъж на фона на цялата работа ми се превижда едно мнооооого познато лице..

                                После пак го видях как под мустак като разгонен котарак очаква готината кака водеща тъкмо започналия хоровод

                                После гледам го няма.. но пък там се бе настанила една друга "игрива" какичка и определено доста игривия Шмида правещ и компания на масата..

                                От дясно на мене пък гледам кака Ивка тренира за репортер и хваща само пикантните моменти от шоуто

                                Бе викам къде изчесна тоз Хаджиевия сигурно пак по мадами ... ма обръщам се аз към DJ-я и го гледам с патронче "безалкохолна водка" и доволна физиономия се приближава

                                После пък не му стигнало и снимаше другите разкарващи се с тая екстра в ръка и ги изнудваше да му дадат техното патронче срещу неговата снимка неможех да повярвам какви идеи му изникват
                                Тука вече щастлив мислейки си все още, че ще измами някой продължава да си снима, докъто Ива наблюдаваше игривата атракция - Шмида и сигурно се е чудела "Ех.. тоя няма ли да потанцува и с мен най накрая"

                                И О-чудо !!! Вече се гледат толкова съсредоточено, че човек се стопля само като ги гледа

                                Ненаситници..

                                Накрая работата взе да се поуспокоява, пък и аз взех да се поуспокоявам малко повече от колкото трябва след 5-тата хабла вино и реших да си лягам за сметка на някои други които все още се радваха на чужд гръб...

                                След това голямо носене на гръб братчеда бе каталясал тотално и го метнах кат чувал с картофи на леглото и след малко настройки по позицията на мястото му на леглото легнах заспах и аз..

                                На сутринта ме гонеше махморлук, но как да мисля за главоболие, масова болка по цялото тяло, умора, максимално изстудяване и ошашавеност при такава гледка..

                                Отново си поръчах обичайната след махморлук и умора шкембе чорба с една количка за повдигане на тонуса пийнах и едно кафе облякохме се и тръгнахме да се прибираме...Отново имаше много тайнствени гледки каращи се да се очудваш от красотата на природата..(това е след Чевира надолу)

                                Имаше и обичайните ентусиасти с джипове (вгледайте се най-горе по пътя)

                                Слизахме и слизахме надолу и отново една снимка по време на почивка...

                                И за съжаление от тук нататък батерията на телефона сдаде тотално багажа понеже неможах да я заредя през ноща тъй като бях попрекалил с "успокояването" от "безалкохолното вино" и не се сетих, но в крайна сметка след известно разстояние и то не много голямо си личеше как снега намалява и започват яките гьолове и аз се надъхах яко да си правя ралита и не се сетих да проверя дали батерията на телефона не се е събудила леко и така малко по малко се прибрахме (горе долу към 15:40) успешно ако не смятаме уплахата след опита на това момче, което на предишния ден се возеше на ИЖ-а, а днес го караше и реши да прави челна стойка на кормилото след скоростно преминаване на една бабуна и изпита няколко секундно усещане за безтегловност с лек тест за здравината на каската с която беше
                                Това е от мен... дори и след този преход аз се прибрах в Карлово оставих раницата и тръгнах отново да обикалям из разни местенца тук, които не бях инспектирал, та се поизтърсих пък и аз накрая в един изкоп на водата.. зор е когато завоя преминава 150 градуса и няма къде да стъпиш, но в крайна сметка трябва да се има опит в всичко
                                към 6:40 се прибрах с усмивка като тази изпих една шепа хапчалъци за мускулна треска и сега релакс..
                                Хората, които изпуснаха цялото нещо според мен сбъркаха и изпуснаха една голяма веселба и много голям студ, но в крайна сметка мисля, че изпуснаха..
                                Айде сега и другите фотографи да покажат някоя снимка
                                ----
                                ПП. Много се извинявам и моля да ме извините за лошото качество на снимките, но телефонягата ми просто няма светкавица и вечер макар и на лампа неможе да се отучи да маже снимките и да ги прави на точки...
                                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                                [/FONT]________________________________________
                                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                                [/CENTER]
                                [/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X