Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за среща на Ферозаджии от София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

    колеги ферозаджии ... досега само безмълвно следях развитието на темата и имах най-искренното желание да цъфна на срещата с мойта гадинка , която днес трябваше да излезе от бокса след дългоочаквания от мене осн ремонт на двигателя и да е като нова че и по добре .... е да, ама не ... ще излезе в сряда ... а на мене много ,ама много ми се идваше - звънях на 1ин приятел с фероза ама той не само че не е така зарибен , а и си имал работа утре и неможе да дойде , звънях и на 1ин с 1но нечовешко самурайче ама той пък не е в сф. та интимната ми мисъл беше дали ще мога да се намърдам при някой от вас който ще е сам например ... ?! да се повозя и аз на ферозичка (не само да возя) , да пообмениме мнения , да се порадвам и аз в калта и т.н. ... ако на някой му тръпне сърцето нека ми драсне 1 смс на 0886402872 или 0895421904 - аз иначе си имам друга кола с която да дойда до лукоила, и провизийки ще взема - бири-мири,апарати, квото там ...

    Коментар


    • #92
      До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

      Тука сме. Сменях гуми днеска, и такива разни разправии...
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #93
        До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

        може ли и аз да доида с моята витарка

        Коментар


        • #94
          До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

          Първоначално публикуван от Naf Преглед на мнение
          колеги ферозаджии ... досега само безмълвно следях развитието на темата и имах най-искренното желание да цъфна на срещата с мойта гадинка , която днес трябваше да излезе от бокса след дългоочаквания от мене осн ремонт на двигателя и да е като нова че и по добре .... е да, ама не ... ще излезе в сряда ... а на мене много ,ама много ми се идваше - звънях на 1ин приятел с фероза ама той не само че не е така зарибен , а и си имал работа утре и неможе да дойде , звънях и на 1ин с 1но нечовешко самурайче ама той пък не е в сф. та интимната ми мисъл беше дали ще мога да се намърдам при някой от вас който ще е сам например ... ?! да се повозя и аз на ферозичка (не само да возя) , да пообмениме мнения , да се порадвам и аз в калта и т.н. ... ако на някой му тръпне сърцето нека ми драсне 1 смс на 0886402872 или 0895421904 - аз иначе си имам друга кола с която да дойда до лукоила, и провизийки ще взема - бири-мири,апарати, квото там ...
          Идвай! Аз съм сам и място колкото щеш. GSM 0889072757 Звънни утре след 9:00 да се разберем. Можем да ти оставим колата на паркинг, където в момента ми е джипа, аз съм си платил така или иначе за цял месец. Тръгвам от Красна поляна.

          А за другите - да идва всеки, който желае, независимо от марката на жипката. Просто някой ако закъснява и ще стигне след 10:30 да се обади. Все пак гледайте да сте на време, за да не се чакаме прекалено много.

          Само да напомня: Срещата е в 10:00 - 10:30 на бензиностанция ЛУКОИЛ Горна баня (малко след като се завие по разклона от околовръстното за към горна баня, от дясно) Моля гледайте да сте на време. Ще изчакваме само по "уважителни" причини.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #95
            До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

            евала там сме сьс zipmotor до утре

            Коментар


            • #96
              До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

              Ееееехооо? Аре бре банда, някой няма ли да пуска в темата с разходките снимки?
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #97
                До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                Ееееехооо? Аре бре банда, някой няма ли да пуска в темата с разходките снимки?

                опаа, вече пуснах тема, ама не в разходки, а тук !?!
                2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                Toyota Land Cruiser KDJ 125

                Коментар


                • #98
                  До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                  Нищо, нали имате местен модератор, да я прехвърли
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                    Темата със снимките е тук.
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...668#post235668

                    Коментар


                    • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                      Хайде бе Ферозаджий,идвате ли да се покефим?
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=20964
                      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                      Коментар


                      • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                        Колеги, какво ще кажете за втора среща? Предлагам за 6.04 или 13.04.
                        О899 2б2 1З2

                        Коментар


                        • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                          Добра идея,дано успея да се включа и аз.Ма,с този никакъв напредък,не се знае...Ще следя темата и ще видим...
                          Поздрави.
                          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                          Коментар


                          • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                            Ако трябва ще отложим малко, но Грозньо задължително трябва да присъства.
                            О899 2б2 1З2

                            Коментар


                            • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                              Защо не пуснеш нова тема в "разходки"? Там повече хора ще видят.

                              Иначе аз съм на линия.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                                Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                                Ако трябва ще отложим малко, но Грозньо задължително трябва да присъства.
                                Е ,нали няма да е последната среща,рано или късно ще се включа.
                                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X