Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинова помпа за витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бензинова помпа за витара

    Колеги ще ме светне ли някои кьде е помпата на витара 92год,потапяща ли е или някаде отвьн,че не виждам нормален достьп до нея,един френд сьщо има проблем с нея и я гледа като голям камьк,някои ако е сменял да сподели моля,че зима иде тряа са прави.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

  • #2
    До: Бензинова помпа за витара

    Потопяема е.Сваляй резервоара.
    Калин Митров-0887929490

    Коментар


    • #3
      До: Бензинова помпа за витара


      отгоре на резервоара и е фланеца .и нивомера е там.гадни болчета има моите ги разпробивах всичките 6-бр. сега съм с временен резервоар с външна помпа.
      boko
      Jeeep---KIA
      https://www.facebook.com/autoboko/

      Коментар


      • #4
        До: Бензинова помпа за витара

        ОК.Мерси много.
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #5
          До: Бензинова помпа за витара

          а неказа защо щея сваляш изгоря ли.или нещо друго .
          boko
          Jeeep---KIA
          https://www.facebook.com/autoboko/

          Коментар


          • #6
            До: Бензинова помпа за витара

            Значи имах проблем от преди -свиреше и беше ясно че ще ме напуска скоро вьпреки че и монтирах реле което я прекьсва когато карам на гас,и така един ден опитах да прехвьрля ама неиси,след консултацията която направихме,свалих резервуара и се оказа че някои "маистор" вече я е "поправял" преди мен,като за целта е икономисал потапящата и е монтирал вьншна,че ми се наложи да я вьрна в оргиналния вид с нови опльтнения и мьркучи ,трябваше да гадая малко кое -кьде,но накрая успях като междувременно смених носещите греди които бяха поизгнили и единствено тях не бях барал,няма да разправям подробно че и помпата която взех се оказа по нова от друго(че от моргата ми я дадоха за "джип")и ми се досвидя да я вррьщам та я реконструирах до подобие на оргинала(че и по добро)благодарение на техническата си мисьлБЛАГОДАРНОСТИ за помоща
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #7
              До: Бензинова помпа за витара

              браво поздравления.
              Е такива хора са намода ,дето се справят самостоятелно с трудностите.
              колега кога ще ходим да ги покатерим някаде.
              boko
              Jeeep---KIA
              https://www.facebook.com/autoboko/

              Коментар


              • #8
                До: Бензинова помпа за витара

                скоро,чакам си още подложките
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X