Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трак към руут 60CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трак към руут 60CSx

    Здравейте,
    Потрябва ми един трак, да го обърна в руут, ползвайки GPS Track Maker ( http://www.gpstm.com/ ).
    Прави го, но ловджийския път имаше много завои, и броя на vertex-ите, с които разполагаше версията нещо ми не стигна. Някой може ли да подскаже как може по-точно да стане?
    Работи и навигира, но чат пат реже завоя.
    60CSx

    P.S. Надявам се, авджийте са имали добра слука.
    LZ1AIV

  • #2
    До: Трак към руут 60CSx

    А с каква цел искаш да го направиш route? Ако е само за да те води по трака, може да ползваш "trackback".

    Коментар


    • #3
      До: Трак към руут 60CSx

      Картата на Събин е много добра, но има много още да се допълва към нея като черни пътища. Желанието ми е да си направя рут, който зареден в паметта, може да навигира.
      LZ1AIV

      Коментар


      • #4
        До: Трак към руут 60CSx

        Може да ползваш тази програма за конвертиране на руут към трак и обратно. Записваш трака или маршрута в Мапсорс в .gdb ver.2 формат. Зареждаш го в тази програмка и си готов. Има една особеност при преобразуването на трак в маршрут. Ако имаш точки по трака, рисувани на ръка, конвертора прави грешки и Мапсорс не може да разпознае маршрута правилно. Също ако трака ти е с повечко точки и програмата блокира, опитай с по-малки сегменти. Нарязваш трака на парчета по около 200-300 точки всеки и после получаваш толкова маршрута във изходния файл. От всичките ми тестове, единствено безпроблемно работи с реални траклогове. Когато опитам с рисувани на ръка - програмата не работи.

        Коментар


        • #5
          До: Трак към руут 60CSx

          Благодаря за коректната информация, справих се.
          LZ1AIV

          Коментар


          • #6
            До: Трак към руут 60CSx

            Стига сте се правили на интересни! Всяка една машинка на Гармин може да навигира и по трак, и по маршрут. В списъка с траковете, като се отворят опциите за даден трак има команда за навигиране по трака.
            Приятно следване!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X