Обява

Свий
Няма добавени обяви.

6х6 за веселба ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 6х6 за веселба ?

    Първоначално публикуван от ivanik1978 Преглед на мнение
    в английския сайт има МАЗ 537, има филмче как отиват да го купуват - от България е ...
    Дай линк да видяЩе е интересно

    Коментар


    • #17
      До: 6х6 за веселба ?

      този МАЗ наистина е голяма работа,ако намеря някъде ще го купя

      Коментар


      • #18
        До: 6х6 за веселба ?

        Първоначално публикуван от pangarov Преглед на мнение
        този МАЗ наистина е голяма работа,ако намеря някъде ще го купя
        Вчера го видях този звяр на живо-возеше едно БМП.Огромна машина е ! впечатлява !
        много преди старта...

        Коментар


        • #19
          До: 6х6 за веселба ?

          Помощ, някой да ме застреля - обмислям това:
          http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...032&f1=details
          Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

          Коментар


          • #20
            До: 6х6 за веселба ?

            Ако такива пари не са ти проблем - вземай го. Сигурно трябва да се пазариш за приличие, нямам представа от цените.
            "Лебедка" там сигурно значи товарната стрела. Влекачите имат зад кабината. Едва ли е лебедка като на малките джипове.
            Не вярвам да му намериш работа, сигурно затова го и продават.

            Коментар


            • #21
              До: 6х6 за веселба ?

              е те в това е проблема - вижда ми се добра цена за такова чудо (в mobile.de същото е 16 000 евро), ама после кво: каква работа би могло да върши ? а и за какъв кеф да се ползва - бая място му трябва, за да мине;
              а лебедката му е обичайна и огромна (вижда се въжето отзад), стрела този няма;
              P.S.: не се усетих за снимките, ето:
              Прикачени файлове
              Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

              Коментар


              • #22
                До: 6х6 за веселба ?

                Първоначално публикуван от ivanik1978 Преглед на мнение
                е те в това е проблема - вижда ми се добра цена за такова чудо (в mobile.de същото е 16 000 евро), ама после кво: каква работа би могло да върши ? а и за какъв кеф да се ползва - бая място му трябва, за да мине;
                а лебедката му е обичайна и огромна (вижда се въжето отзад), стрела този няма;
                P.S.: не се усетих за снимките, ето:


                Добре де, сам си даваш отговорите на собствения си въпрос. Това чудо е наистина проходимо, ама за камион. Обаче спрямо един джип в гората е безпомощно - не за друго, просто нямаш пространство за да го развихриш. За същите пари можеш да си вземеш много приличен джип, а със парите които иска за поддръжка тази Татра можеш спокойно да тунинговаш джипа.


                Не искам да ти се меся, но просто си мисля че с това нещо се поизхвърляш малко ...
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • #23
                  До: 6х6 за веселба ?

                  именно, именно
                  мисля, че почти ми мина ...
                  ама по-добре във форума да ме разубедят,отколкото да пробвам разговор с жената: "Мило, искаш ли да си вземем камион 8х8 ?", то верно, че в тая кабина може да се живее ...
                  Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

                  Коментар


                  • #24
                    До: 6х6 за веселба ?

                    този МАЗ 537 от англииския сайт беше мой, не можах да го покарам за съжаление...
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #25
                      До: 6х6 за веселба ?

                      МАЗа е танков влекач. Това си е стратегическо средство навсякъде по света. Само у нас безумците могат да ги изхвърлят. Единствения транспорт за свръхтежки неделими товари.
                      Татрата е по-кротък универсален влекач. Като го гледам, сигурно е бил военен.
                      Е, това ще мине, откъдето джиповете и на ръце не можеш да ги пренесеш. За него е гора не всичко, което е гора за малките. Така че зависи защо си го подкарал нанякъде. Ако наистина трябва, сигурно няма да ти се сърдят че си оставил просека.
                      Разговорът с жената може да е по-прост. Ей, разглезих те аз тебе, ама айде ... Сипи по една ракия да почерпиш. Ква каравана ти купих одеве - не е истина. Само да не я види оная гъска Мими дет се ти се пише приятелка, че ше пометне кат се сгърчи. Тва жените сте ноо завистливи ма, а наздраве. То, пука ми на мене, ма мъжът и свестен човек, тя да си пукне, мене кво ми е ...

                      Коментар


                      • #26
                        До: 6х6 за веселба ?

                        Първоначално публикуван от ivanik1978 Преглед на мнение
                        е те в това е проблема - вижда ми се добра цена за такова чудо (в mobile.de същото е 16 000 евро), ама после кво: каква работа би могло да върши ? а и за какъв кеф да се ползва - бая място му трябва, за да мине;
                        а лебедката му е обичайна и огромна (вижда се въжето отзад), стрела този няма;
                        P.S.: не се усетих за снимките, ето:
                        Това е 12 цилиндровата Татра-военният вариант.Ако ти се дават такива пари и искаш камион-вземи яСъс сигурност като я вкараш в калта ще ти хареса как се държи

                        Коментар


                        • #27
                          До: 6х6 за веселба ?

                          [quote=Стефан;218097]МАЗа е танков влекач.
                          ===================================================
                          правда твоя.в Советской Армии были батальоны превозки танков.перевозили за одну ходку танковый батальон на 600км в сутки. два дни и на берегу Ла Манш
                          не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

                          Коментар


                          • #28
                            До: 6х6 за веселба ?

                            С сохраненным ресурсом, по ходу. И у нас были. А теперь вот - на свалках. И вообще больше нет такой транспортной техники. Сгорить деревеньский трансформатор - у брюсселя помощь будут клянчить.
                            Пидары, трижды в рот иоб...
                            Ну, и так далее.

                            Коментар


                            • #29
                              До: 6х6 за веселба ?

                              можно и своим ходом,но на МАЗ быстрее
                              после выхода своим ходом 20КТД в Чехословакию колейность построенной фашистами бетонки сохранилась до
                              1980г.
                              не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

                              Коментар


                              • #30
                                До: 6х6 за веселба ?

                                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                                Разговорът с жената може да е по-прост. Ей, разглезих те аз тебе, ама айде ... Сипи по една ракия да почерпиш. Ква каравана ти купих одеве - не е истина. Само да не я види оная гъска Мими дет се ти се пише приятелка, че ше пометне кат се сгърчи. Тва жените сте ноо завистливи ма, а наздраве. То, пука ми на мене, ма мъжът и свестен човек, тя да си пукне, мене кво ми е ...
                                Гърч
                                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X