Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Много съм обиден!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Много съм обиден!!!

    Много съм обиден от своеволията на така наречените "МОДЕРАТОРИ",неможе човек който живее в 21-ви век,век на технологийте и свободата на словото да му бъде попречено да изрази своето мнение.Благодаря на всички колеги и приятели който ми помогнаха на моите въпроси,благодаря на всички които се вслушаха в моето мнение и дано съм бил полезен и съм допренесъл с нещо в този сайт.
    Към Администраторите,благодарение на вашият сайт се сдобих с много нови приятели,но докато има хора с "ВЛАСТ" и правят каквото си поискат с потребителите все повече участници в форумите ще бъдат обидени.
    довиждане на всички!!
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

  • #2
    До: Много съм обиден!!!

    А за непросветените , моля те поясни ...

    Коментар


    • #3
      До: Много съм обиден!!!

      Все пак, нека разберем за какво става въпрос
      VARADERO SD2

      Коментар


      • #4
        До: Много съм обиден!!!

        Навярно за тази тема:
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=18473

        Коментар


        • #5
          До: Много съм обиден!!!

          Какъв е проблема?И аз съм от тези които са облечени във власт ,но не сме имали допирни точки видно от ника ти.
          От поста ти не става ясно защо ,как и поради каква причина си обиден на модераторите/всичките/.
          Става ясно ,че във времето на технологиите ,не се зачита свободното слово.Кое по точно имаш предвид?Къде не беше разбран.Дай да го видим ,за да го подложим на анализ.
          Не защитавам никой.Просто си защитаваме сайта.Защото ако го няма и стане анархичен ,нямаше и да срещнеш хора ,който сега да наричаш свои приятели.
          С най добри чувства.Поздрави.
          B+

          Коментар


          • #6
            До: Много съм обиден!!!

            Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
            Много съм обиден от своеволията на така наречените "МОДЕРАТОРИ",неможе човек който живее в 21-ви век,век на технологийте и свободата на словото да му бъде попречено да изрази своето мнение.Благодаря на всички колеги и приятели който ми помогнаха на моите въпроси,благодаря на всички които се вслушаха в моето мнение и дано съм бил полезен и съм допренесъл с нещо в този сайт.
            Към Администраторите,благодарение на вашият сайт се сдобих с много нови приятели,но докато има хора с "ВЛАСТ" и правят каквото си поискат с потребителите все повече участници в форумите ще бъдат обидени.
            довиждане на всички!!
            Първо не са "така наречени" а са МОДЕРАТОРИ! Второ в случая аз лично изтрих написаното защото съдържа откровени цинизми и е неподходящо за това място. Както многократно съм подчертавал още с регистрацията вие сте приели че Администраторите и Модераторите имат безусловното право да редактират, трият и т.н. вашите мнения както и когато намерят за добре.

            Ако имате желание да продължите да пишете тук ще трябва внимателно да спазвате правилата и нормите на добрия език и нрави!

            Дискусия по въпроса за модерираните ви мнения няма да има, затова и ЗАКЛЮЧВАМ темата.
            VPetrov.photography

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X