Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви гуми да избера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какви гуми да избера?

    Мерси,Стефко!Тя простотията ми вече набра скорост и като навирих колицата,сега ми се струва,Lassa-235x75x15 ще изглеждат малки.тях ги закачам за зимата.Сега съм с Dunlop 10R15 и изглежда добре,а те са доста по-големи.Та на въпроса-едно рамо можеш ли удари,ако реша да купя като твоите?Видях че си ги взел на тънкана-лайсна.Мисля да продам Lassa(1500-600 км) на загуба,както продадох Малатестите с железните джанти тая седмица и да се набуча с 1000лв. примерно-ПРОСТАК!Ама то рак,мерак и простак не се лекували...

  • #2
    До: предстоящ ремонт на Фронтерата.

    абе що гледате само да изглежда добре с по големи гуми ами проходимостта?
    Ще пробваме със стефан кои гуми са по добри само да има сняг
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #3
      До: предстоящ ремонт на Фронтерата.

      вие ги пробвайте на кал, че ако зимата е като миналата...
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        До: предстоящ ремонт на Фронтерата.

        Не искам да пълня форума с допълнителни теми и ще драсна два реда тук.В Русе има един фес,дето събрал пари за Ф-1(чети Фронтера 94г.),платил за повтарящ се рег. номер,а си кара джипа с 255/50/15 за ЛЕКА КОЛА!!! нЕ СЕ БЪЗИКАМ-изглежда като румънска чекия без оргазъм-честно!Това за вн.вид.
        А аз наистина мисля да закача 31/10.5/15.Те отговарят на тия които търкалям сега(10R15),но те вече за зима(ако има)не стават.Та размера искам да е 31/10.5/15,но честно не знам на какво да се спра,затова задочно питах Стефан.А те пироните,дето ми държат дъските на горния етаж явно ги няма и всичките дъски хлопат(то да е само една...)
        Все по-упорито мисля да продавам Ласите и да взема по-голямо.Камъни не катеря,основно градско(чети лунен пейзаж),събота,неделя-риби,софри извън Рс и фазани и зайци.Искам като Fanatic да не ги сменям целогодишно и да не са ултра цифра(200-250).Дайте акъл,колеги?

        Коментар


        • #5
          До: предстоящ ремонт на Фронтерата.

          Е сега.... нали знаеш че евтините и качествени стоки свършиха
          мойта препоръка е да си вземеш BFG A/T и да забравиш за проблема с гумите....
          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            До: предстоящ ремонт на Фронтерата.

            Fanatic,знам че хубавите са отляво,а евтините отдясно !Ама нали съм made in BG(a не за съжаление GB),гледам ..я до края и душата в рая!АМА НЕМА ТАКЪВ ФИЛМ!Докато рових(3 дена) във форума и чичко Гугъл,се спрях на три модела,един размер.BFG-AT/31-10.5/15;CONTINENTAL-CONTI CROS CONTACT AT;Kumho KL71 Road Venture M/T.Само незнам последните дали зимата няма да ям дървото?Приемам и други на практика доказали се гуменки.Този път искам да дам пари,но да не продавам нови гуми на промоция.За това чакам отговори от патили колеги.И ако може да не шумят много (нали съм made in BG...)Благодаря предварително!!!

            Коментар


            • #7
              До: предстоящ ремонт на Фронтерата.

              Ще измислим нещо по въпроса с гумите,когато си готов идвай в СЗ - телефона ми го имаш....

              Коментар


              • #8
                До: Какви гуми да избера?

                Колеги,не ме оставяйте на многопътя(кръстопътя лесно).Continental-а отпада по много причини+липса.За BFG ако реша ще се ходи до Стара Загора.В село Русе ми предлагат само KUMHO-то и то на доставка.Попрочетох,че е с посока и мек каучук,гледам има някакви срезове на основните блокови шарки,ама още малко акъл няма да е излишен.Щото LASSA-та ще я видите в купувам-продавам.Изпращях и това е!Искам големи гуми.А иначе това Кумхо има добра визия,мамичката му корейска(дано не е китайска),ако знаех че зимата ще е като миналата,досега да съм с нови гуми.Пък сега-и вас занимавам и аз се чудя какви да ги чепкам.Пишете два реда,бива ли така ?

                Коментар


                • #9
                  До: Какви гуми да избера?

                  Ти решаваш!...Успех,аз лично съм за големи гуми,че къде толкова ходим - не се състезаваме.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какви гуми да избера?

                    Първоначално публикуван от maxxx
                    А пък тука изобилие+румънци(тия верно не можех да ги дишам,ама сега е ужас-свини!!!!!!!!!!!!!!!)
                    +1. А за гуми мога да кажа за мойте:AVON RANGER AT за пясък стават,за кал са сравнително добри(като за АТ) за сняг за съжаление още не знам имам ги след последния сняг
                    Николай Папазов

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какви гуми да избера?

                      Айде станахте двама?Честито!..

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какви гуми да избера?

                        Как да ми се обади колегата?!0896/774 655;skype-plamen.67
                        Вие там сте дружинка,ние оцеляваме!Ти що не дойде да направим някоя софра?(не че е късно)

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какви гуми да избера?

                          Ето много ценна информация за избор на гуми, писал я е Митко/fulda/ и за това съм сигурен че повечето гуми ги е пробвал лично което е много важно за избора а не е просто някой продавач чел характеристиките им. Дано помогне.
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...F2%E0%F2%E8%FF
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какви гуми да избера?

                            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                            Ето много ценна информация за избор на гуми, писал я е Митко/fulda/ и за това съм сигурен че повечето гуми ги е пробвал лично което е много важно за избора а не е просто някой продавач чел характеристиките им. Дано помогне.
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...F2%E0%F2%E8%FF
                            Разгледани са "калните" гуми което май не ти върши работа но поне можеш да добиеш представа за качествата на марката и от там да избираш модел.
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какви гуми да избера?

                              Колегите в "гуми и джанти" са пуснали точно тема с "калните" гуми в зимни условия.Линк,пуснат от Йордан Колев ми отговори на чуденето какво да избера.Малко след него съм го цитирал.Погледнах рейтинг и ревюта от собственици на KUMHO KL71 и ще ходя да ги поръчам.То като дойде зимата(ако е истинска) ще се разбере дали съм уцелил модела .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X