Обява

Свий
Няма добавени обяви.

САКАР 2007- снимки и коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • САКАР 2007- снимки и коментари

    По молба на Жоро Хаджиев публикувам "пресни снимки":


    Кокера


    Антон


    Пламен


    Жасмин


    Светльо


    Николен


    Десо Лещаров






    Приказки под шипковия храст


    Най-доброто "хоби" - Мишо !


    Десислав - уинъра при ATV "Експерт" !




    Борко
















    Тодор Христов
    Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 16-09-07, 21:08.
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

  • #2
    До: САКАР 2007- снимки и коментари

    Защо, имам чувството че навигацията е била доста трудна [I]състезателите все едно не знаят къде се намират.

    Коментар


    • #3
      До: САКАР 2007- снимки и коментари

      Първоначално публикуван от deniss Преглед на мнение
      Защо, имам чувството че навигацията е била доста трудна [i]състезателите все едно не знаят къде се намират.
      Значи, добро чуство имаш. Аз ткава трудна (поне според мен) навигация не съм карал. Наистина имаше много трънки, имаше и висока трева, имаше всичко. Но все пак беше и наи-интересната навигация. Лично аз видях голям зор.
      Браво на Жоро Хаджиев този път се беше постарал даже беше прекалил с трасето за ATV, да не говорим че за HOBY беше малко прекалено.
      Затвореното трасе беше много добро, обаче неможеше да се изпреварва. Това не е хубаво защото се получаваха задържания на по бързите състезатели.

      Коментар


      • #4
        До: САКАР 2007- снимки и коментари

        трасето беше супер като изключим един два по неприятни момента имаше всичко и дълги прави за даване на газ, и трудни склонове за качване и спускане, и горски път с много завой за хлъзгане, и шубрак за завиране и горски лабиринт от дървета в който GPS-а не лови и се свираш като прасе подгонено от ловджий,имаше и траял елементи в мраморна кариера, абе всичко което може да си помислиш но най хубавото според мен беше че трасето беше една обилка за цялото разстояние и непрекъснато не знаеш какво има отпред, с две думи трасе стил Жоро Хаджиев, за навигацията той сам си каза на брифинга цитат:"много ама много ш....ана"
        на мен лично много ми хареса единственно мисля че на някой от хобито им се разката м.....ата доста сериозно, това трасе беше всичко друго но не и хоби но предполагам че организаторите са се издънили и Жоро е правил трасе в последния момент и не е стигнало времето за повече

        предлагам за следващото състезание да открием фонд "резачка" към комисия ендуро някоя хускварна /те и без туй друго свястно не правят/ за почистване на трасето на възлови участъци аз участвам с 20лв.
        Последно редактирано от АНТИМ; 16-09-07, 20:25.
        Николай Гогов 0898676912

        НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

        Коментар


        • #5
          До: САКАР 2007- снимки и коментари

          Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение

          предлагам за следващото състезание да открием фонд "резачка" към комисия ендуро някоя хускварна /те и без туй друго свястно не правят/ за почистване на трасето на възлови участъци аз участвам с 20лв.
          От "Луда Работа" бяхме пратили и резачка Хускварна,ама тя на петия километър и изтекоха чорбите и затова стана така с храстите.Другия път няма да я пуснем на ход , ще я занесем с някой от КТМите на клуба до обекта за рязане.

          Коментар


          • #6
            До: САКАР 2007- снимки и коментари

            Колеги,
            относно трасето сте прави в много отношения !
            Стремих се за двата дни , с които разполагах да направя разнообразно трасе, в което да има от всичко и май се получи добър коктейл ?! Това според мен е максимума, който може да се изцеди от сравнително полегатата планина "Сакар".
            Вярно е, че малко позатрудних хобитата, но ми се стори, че трасето като цяло не е трудно. А беше време и те да се сблъскат с едно малко по-трудно трасе за тази година.
            За "експерт" мотори исках трасето да е още по-трудно, но това изсмуках от пръстите си за краткото време, с което разполагах.
            Днешният ендуро тест си беше повече мотокрос с малко ендуро елементи, но на поляната, където искаше организаторът да гледат хората от града, нямаше какво повече да се направи, за да усилим ендуро елементите.
            Виждам обаче, че майсторството на всички е пораснало с пъти в сравнение с миналата година на този кръг ! Скоростите бяха много високи и интригата беше на ниво, за което поздравявам всички състезатели.
            След като си извадя след малко тръните от пръстите, ще кача още снимки от днешния ден.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #7
              До: САКАР 2007- снимки и коментари

              Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
              От "Луда Работа" бяхме пратили и резачка Хускварна,ама тя на петия километър и изтекоха чорбите и затова стана така с храстите.Другия път няма да я пуснем на ход , ще я занесем с някой от КТМите на клуба до обекта за рязане.
              Мда-а, за съжаление на резачката камъните и дойдоха в повече !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                До: САКАР 2007- снимки и коментари

                Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
                трасето беше супер като изключим един два по неприятни момента имаше всичко и дълги прави за даване на газ,...
                Да, трасето не беше лошо с малки излкючения.
                Нали видя какво стана на "дългите прави", но за съжаление не успя точно да видиш какво стана, добре че успях да спра, че 400 кг знаеш ли как спират за няколко метра.

                Коментар


                • #9
                  До: САКАР 2007- снимки и коментари

                  Така. Да започваме снимките от днешния ден. Ще видите колко динамика има в тях !


                  Дидка Лагадова, строго направлявана от мама победи в днешния ден при дамите.


                  Теди Деведжиева знаеше добре, че вече и с топ не могат да я изместят от първото място.


                  Най-после и Ленчето Чернокракова се върна в голямото ендуро и веднага влезе в призовата тройка !


                  Всички го познавате добре. Харли Горов не пропусна и този "Сакар" !


                  ATV "Хоби". Сашко Каранов кара по експертски и отново победи. Браво !


                  Николен го следваше през цялото време по петите, но ... второ място за талантливия "болярин".


                  Не му провървя на Тодор Христов днес.


                  Отново Сашо Каранов след камъните при язовира.




                  Красиво !






                  През това време Бучака понаучи това-онова от Харли в приятелски разговор.


                  Екипът отговарящ за стената на язовира.


                  Пламен Георгиев в дупката.


                  Светльо Деведжиев кара много яко днес.


                  Отново той. Навярно е получил стимул от успеха на съпругата си ?!


                  Тарзан нямаше голям ищах за каране днес след вчеращното стотно вече наказание за трак. Дори се съгласи да кара в клас Е1, за да не прави навалица в Е3.


                  Днес изследвахме трака на Сифона от навигацията. До кариерата имаше 6 минути престой в нокаут. Голяма работа е GPS-а, всичко си казва !
                  Днес пада само два пъти, но запази първото си място от вчера.


                  През това време Борко го настигаше и започваше яка гонка.


                  Тарзан влиза в дупката.


                  ... и излиза не много сигурен, но той е железен и винаги се справя с трудните ситуации !


                  Е2. Кокера закъсня и не направи опознавателни обиколки. Това му костваше второто място в оверал-а днес.


                  Пак той.


                  Антон днес кара много сигурно, точно и заслужено спечели и Е2 и оверал-а !


                  Колкото и да ни се искаше, нямаше как да го прецакаме при това каране.


                  Сифона релаксира доволен.


                  Клас Е3. След вчерашната си победа, Чукура беше много нахъсен да "прескача" днес всички. Неговите сили и тези на "италианеца" (бетата му) стигнаха до третото място.


                  Брейчев поведе в началото, но екзекутора на Брандауер - Пламен го следваше по петите. Завърза се голяма интрига !


                  Ето ги отново.


                  И тогава се случи това. Голямо падане направи Славомир на бабуните преди препятствията. Жалко, щеше да е много оспорвано да края на серията !


                  За Пламен Кунев вече нямаше конкуренция в серията, а това демобилизира.


                  Жасмин и Чукура след Пламен.


                  Много снимки съм направил на тази интересна серия.


                  Жасмин отново каталяса преди последните две обиколки и ...


                  ... инструктора го изпревари. Обърнете внимание на надписите по мотора му ! Деведжиев се помоли на Чукура срещу известна сума да направи и неговата Бета така красива.


                  Янчо Терзиев кара спокойно и по едно време мина Брейчев.


                  През това време Бучака реши да пробва това, което му каза Харли преди малко.


                  Ето го и самия Харли в акция. Яко кара момченцето, ама средствата са кът.


                  Вижте го как класически излиза от дупката ! Браво !


                  Конкурента на Харли в серията - Тарзан "Джуниър" по трасето.


                  По едно време Харли се превъзбуди много и загаси мотора си. Верчето се опита да му го запали и Горов я нахока: "Айде ма, какво се мотаеш ? Пали го бързо, че ще ме изпреварят !"


                  ATV "Експерт" на стената.


                  Тук имах опасения ATV-тата да не се "кантарят", но те си го изкарваха чудесно !


                  Данчо качва стената.


                  Краси Колев и Краси Грудев.


                  Очаквах по-добро време от Колев, но е нормално. Нали вече не е в "Crazy job" ?!


                  И от Краси Грудев очаквах повече ...


                  Еди днес кара много яко !


                  На Десислав Цеков беше достатъчно и второто място днес, за да грабне купата на победител в "Сакар 2007".


                  Награждаването. Дамите толкова се вживяха да позират пред камерите, че забравиха да си вземат купите.


                  ... но Шопа не ги остави току-така с празни ръце.


                  ATV "Хоби". Първи е неуморния Сашко Каранов (Еди Моторс), втори - Николен Кушев (МРК Боляри) и трети - Цветелин Димитров (Клуб Турист).


                  АTV "Експерт". Отново пръв е Десислав Цеков (Еди Моторс). Втори остана Еди Пенчев (Еди Моторс) и трети Йордан Йорданов (МРК Боляри).


                  Мотори "Хоби / Експерт" : Първи - Михаил Митов (4Х4 Адвенчър), втори - Христо Христов (Риск Габрово), трети - Георги Митрев.


                  Мотори "Експерт" Е1. Първи - Молен Пеев "Сифона" (Crazy job), втори - Борислав Николов (4Х4 Адвенчър) и трети - Светослав Деведжиев (Еди Моторс).


                  Е2. Най-после Георги Тодоров "Кокера" е трети !
                  Втори е Стоян Стоянов "Магарето" и първи - Антон Найденов "Зулума". Всички от Crazy Job.


                  E3. Първи - Димитър Чукуров "Чукура" (Crazy job), втори - Славомир Брейчев (той пък защо няма прякор ? ) - Еди Моторс и трети - Жасмин Николов "Жас" (Crazy job).

                  Отборната победа при моторите е за Crazy Job - Стара Загора, а при ATV - Edi Motors София.
                  Навярно ще сглобя и едно клипче от камерата, но като остана по-свободен.
                  Това е от мен.
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: САКАР 2007- снимки и коментари

                    Малкия точно така ми каза,но ще се разправям с баща му.

                    Коментар


                    • #11
                      До: САКАР 2007- снимки и коментари

                      Браво,Жоре и този път си хванал страхотни моменти ! Особенно като Бучака . Е мислех че ще видя и повече снимки на Краси Колев, но както разбрах сте го "изморили с жени и пиене "и той не е знаел къде е,но нали му е обещано от миналата година няма как.Подараците се получават и със закъснение!!! Нали трябва да се мисли и за догодина................

                      Коментар


                      • #12
                        До: САКАР 2007- снимки и коментари

                        Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
                        Малкия точно така ми каза,но ще се разправям с баща му.
                        Ей, няма милост тая Вера ! Веднага се нахвърли върху беззащитния татко ! Съмнявам се дали ще му стигнат доводите да се оправи, какъвто е хрисим ...

                        Денке, тая година Тодор Христов да му осигурява благата на Краси, нали е в неговия тийм ?!


                        Искам да благодаря специално на Димитър Семерджиев (Шопа), който за трета поредна година е домакин на кръг от шампионата по ендуро ! Този човек прави много за да се случи нещо интересно в Тополовград и е хубаво обществеността в града да отчете подобаващо тази негова дейност
                        Шопа управлява вещо неговия екип с помощта на едни такива "особени" думички, но важното е, че всичко мина добре !

                        Комисия Ендуро при БФМ му благодари за домакинството и пълното съдействие !
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X