Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли актуализация на ОФРМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Има ли актуализация на ОФРМ

    Ок, ще ти я пратя. Сутринта ти изпратих две картинки на други улици. А за левия завой от Гешов към бул.Възкресение мястото е ясно. Там ме кара да ходя надясно и по-надолу да правя обратен завой.

    EDIT: Изпратих. Просто от Арх.Петко Момчилов трябва да прескоча едно мостче и да продължа по бул.Вардар. IGO има същия проблем, но там не се оправя при настройка на пътя. :-)
    Последно редактирано от Archer; 28-09-07, 12:52. Причина: edit

    Коментар


    • #17
      До: Има ли актуализация на ОФРМ

      В гр.Монтана новите кръгови от миналата година в началото на града ги няма в картата както и околовръстното на града, а от гр.Монтана към гр.Лом главния път е 95% погрешен в картата. Липсват и селата по пътя, а гр.Лом като карта го няма изобщо. Прекия път Вършец - Стояново - Сумер - Монтана липсва. Липсва и разклона и пътя за гр.Враца след с. Долно Озирово. От с.Бързия след Петрохан пътя през с.Слатина - с.Черказки липсва на картата, както и пътя Берковица за гр.Вършец и продължението му за Монтана-Враца. Липсва и основния път при Лакатник в ляво като се идва от София през с.Миланово - с.Горна Бела речка - с.Долна Бела речка посока Вършец - Монтана- Враца. Няма ги и селата по пътя Враца - Монтана. А в гр.Монтана има само 3 главни улици.
      Последно редактирано от 4x4; 01-10-07, 17:42.
      S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
      или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
      пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

      Коментар


      • #18
        До: Има ли актуализация на ОФРМ

        Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
        В гр.Монтана новите кръгови от миналата година в началото на града ги няма в картата както и околовръстното на града, а от гр.Монтана към гр.Лом главния път е 95% погрешен в картата.
        Ясно, Монтана съм я подготвил с улици, но не знам дали ще успея за тази версия.

        Липсват и селата по пътя, а гр.Лом като карта го няма изобщо.
        Ако под карта разбираш улиците, знам че го няма.


        Прекия път Вършец - Стояново - Сумер - Монтана липсва.
        Не е вярно има го. Ти за коя карта имаш в предвид че го няма???


        Липсва и разклона и пътя за гр.Враца след с. Долно Озирово.
        И той си е там.

        От с.Бързия след Петрохан пътя през с.Слатина - с.Черказки липсва на картата, както и пътя Берковица за гр.Вършец и продължението му за Монтана-Враца.
        И той си е там.

        Липсва и основния път при Лакатник в ляво като се идва от София през с.Миланово - с.Горна Бела речка - с.Долна Бела речка посока Вършец - Монтана- Враца. Няма ги и селата по пътя Враца - Монтана.
        Всичко това го има.


        А в гр.Монтана има само 3 главни улици.
        Ами вече можеше да са десетина, ако не си губих времето да проверявам неверни тръедения за грешки!!!

        Снощи обикалях над 100км из софия да проверявам как на някой му било давало някаква грешка и булеварда бил грешен. От 3 места с "грешки" само едно е съмнително дали евентуално би пищял ГПС, ако е изключен Lock on Road, който трябва винаги да е включен при навигация.

        МОЛЯ ВИ НЕ МИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО С БЕЗПОЧВЕНИ ТВЪРДЕНИЯ И НЕТЕСТВАНИ ВЪОБРАЖАЕМИ ГРЕШКИ!


        Правя една тема с обяснение за тези които наистина искат да помогнат, как да си проверят нещата преди да ми изпращат каквото и да било, защото се получава един омагиосан кръг и само си спреправям пътища до безкрай.

        От сега нататък всички подхвърлени грешки няма да се смятат за такива и директно ще се изтриват.

        Благодаря за разбирането.

        Коментар


        • #19
          До: Има ли актуализация на ОФРМ

          Събине, бях там във връзка с лова сега събота и неделя...нувито ми непоказа път в изброените от мен, а количката му се движеше в бяло поле!!! Щом считаш че съм сбъркал ок...другия път ще снимам с фотоапарат какво показва нувито и ще кача снимки...не ми е проблем да снимам за доказателство !
          ...но щом ти казваш че трябва да ги има ще ти се доверя, въпроса е защо ги няма в навигатора тогава ?

          не съм искал да ти загубя времето, а да помогна ! Досега много пъти съм подавал информация и грешка не е имало!!!

          незнам за коя карта имам в предвид ъпдейта ми е от лятото, но ще ти я донеса лично..задавам маршрут и сам виждаш резултата-става ли така ?
          Последно редактирано от 4x4; 01-10-07, 20:12.
          S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
          или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
          пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

          Коментар


          • #20
            До: Има ли актуализация на ОФРМ

            Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
            Събине, бях там във връзка с лова сега събота и неделя...нувито ми непоказа път в изброените от мен, а количката му се движеше в бяло поле!!! Щом считаш че съм сбъркал ок...другия път ще снимам с фотоапарат какво показва нувито и ще кача снимки...не ми е проблем да снимам за доказателство !
            ...но щом ти казваш че трябва да ги има ще ти се доверя, въпроса е защо ги няма в навигатора тогава ?
            С последната версия на картата ли си
            MG RACING

            Коментар


            • #21
              До: Има ли актуализация на ОФРМ

              от лятото мисля че е версията ми...но точно от кога не помня апропо нова за кога се очаква ?????
              S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
              или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
              пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

              Коментар


              • #22
                До: Има ли актуализация на ОФРМ

                Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                Събине, бях там във връзка с лова сега събота и неделя...нувито ми непоказа път в изброените от мен, а количката му се движеше в бяло поле!!! Щом считаш че съм сбъркал ок...другия път ще снимам с фотоапарат какво показва нувито и ще кача снимки...не ми е проблем да снимам за доказателство !
                ...но щом ти казваш че трябва да ги има ще ти се доверя, въпроса е защо ги няма в навигатора тогава ?

                не съм искал да ти загубя времето, а да помогна ! Досега много пъти съм подавал информация и грешка не е имало!!!

                незнам за коя карта имам в предвид ъпдейта ми е от лятото, но ще ти я донеса лично..задавам маршрут и сам виждаш резултата-става ли така ?
                Аз не казвам че са били на екрана, а че ги има в картата. Проблема вероятно ти е бил в това че ти е била включена Европеиската карта, която скрива моята. Друго обяснение нямам. В нювито може да си видиш коя версия ти е картата, но те тези пътища си ги има и първата версия.

                Усещате ли че се въртим в омагьосан кръг, аз вместо да си оправям картата си пиша с вас, а вие все повече недоволствате(с право) че няма нова версия и че има много пропуски...... спирам да ви пиша докато не изкарам новата версия

                Коментар


                • #23
                  До: Има ли актуализация на ОФРМ

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Проблема вероятно ти е бил в това че ти е била включена Европеиската карта, която скрива моята. Друго обяснение нямам.
                  да абсолютно си бил прав за включената Европейска карта, съжалявам за допусната грешка от моя страна просто съм се предоверил на жената кво е пуснала . Но поне ми остава утехата за Монтана и Лом - за там не съм сбъркал ако неможеш да включиш Монтана в тоя ъпдейт и Лом поне им пусни по няколко улици да не са голи градове
                  S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                  или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                  пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                  Коментар


                  • #24
                    До: Има ли актуализация на ОФРМ

                    Монтана ще я пусна, най вероятно, но за лом със сигурност няма да стане за тази версия.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Има ли актуализация на ОФРМ

                      Извинявам се, но какво стана с актуализацията на картата.Близо месец вече няма никакъв коментар по въпроса.
                      ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

                      ( John R. Lott, Jr.)

                      Коментар


                      • #26
                        До: Има ли актуализация на ОФРМ

                        Първоначално публикуван от tomovvd Преглед на мнение
                        Извинявам се, но какво стана с актуализацията на картата.Близо месец вече няма никакъв коментар по въпроса.
                        Каза да не го притесняваме, че от такива питащи като нас не може да я довърши. Търпение му е майката
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • #27
                          До: Има ли актуализация на ОФРМ

                          Сори пичове за забавянето, ама действам с пълна пара, до няколко дена трябва да съм готов!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Има ли актуализация на ОФРМ

                            Събине, вчера пътувах от Пловдив към Смолян и забелязах ,че след Бачковския манастир има някакъв проблем с картата. Значи до Бачково инфото е добре. След паркинга обаче информацията като че ли се дублира, защото след около 2 км нювито ми показа, че Бачковския пак е пред мен, а аз го бях подминал вече. Но най-ясно си пролича на разклона за Югово. Нювито ми казваше да завия наляво около 1.3-1.4 км преди реално да съм стигнал до разклона. Ако някой друг е продължил към Смолян (защото аз спрях на ханчето), моля да сподели дали има същия проблем и да видим дали грешката не е нещо в мен.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Има ли актуализация на ОФРМ

                              А Плевен и другите по-големи градове вече имат ли точна навигация до адрес?

                              Коментар


                              • #30
                                До: Има ли актуализация на ОФРМ

                                Надявам се Плевен да е пооправен поне малко, особенно да не рутира през пешеходните зони. Аз поне съм изпращал screenshots на някои грешки по OFRM картата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X