Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карате ли АТВ през зимните месеци?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

    Изглежда много яко

    Коментар


    • #32
      До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

      А какво ще кажете за това




      Сашо по късно ще качи и доста клипчета на първият прототип
      Днес на Витоша го тествахме имаше яко адреналин

      Коментар


      • #33
        До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

        беше уникално каране......АТВ-то е нечовек!!!няма място откъдето да не мина днес....

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23122007321.jpg
Прегледи:1
Размер:160.9 КБ
ID:5045403

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23122007322.jpg
Прегледи:1
Размер:141.7 КБ
ID:5045404

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23122007323.jpg
Прегледи:1
Размер:158.6 КБ
ID:5045405

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23122007321.jpg
Прегледи:1
Размер:160.9 КБ
ID:5045403

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23122007322.jpg
Прегледи:1
Размер:141.7 КБ
ID:5045404

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23122007323.jpg
Прегледи:1
Размер:158.6 КБ
ID:5045405





        имам и много филм - над 500мб,но ще го кача утре
        Последно редактирано от Краси Грудев; 24-12-07, 20:33.
        IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

        Коментар


        • #34
          До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

          Наистина е много яко с веригите! Като знам че като видим сняг над 20см. и затъваш сега с лекота вървиш на над 50см.
          Аз не съм сложил ските защото тръгвам от града и обикновенно няма много сняг, а със ските ще е зле по камъни. Абе и с гумите върви бясно.
          Браво и на вас.
          Абе това с галенето по коремчето хмммм.... как стана?

          Коментар


          • #35
            До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

            Нашето бебче като го галиш по коремчето и ляга по гръб

            Бяхме го окопали цялото и се наложи да го обърнем по наклона надолу.нищо му няма,само Краси копа за ново съкровище
            IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

            Коментар


            • #36
              До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
              Наистина е много яко с веригите! Като знам че като видим сняг над 20см. и затъваш сега с лекота вървиш на над 50см.
              Аз не съм сложил ските защото тръгвам от града и обикновенно няма много сняг, а със ските ще е зле по камъни. Абе и с гумите върви бясно.
              Браво и на вас.
              Абе това с галенето по коремчето хмммм.... как стана?
              А какво ще стане ако монтираш една дъска от сноуборд отдолу на двигателя, така че да стърчи отпред до нивото на лебедката? Не знам дали е технологично възможно, просто подхвърлям идея! Ако стане пак ще си го ползваш на асфалта, а в дълбокия сняг вместо да се забива лебедката и двигателя, ще ляга на дъската и ще се пързаля отгоре! Предните колелета пак ще управляват порейки снега.
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #37
                До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

                Това много лесно може да го тества Десо

                Коментар


                • #38
                  До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

                  на ливадата е добре а как е в гората по коловозите кадето има и тук там кал ако са минавали джипове или не сте карали на такива места ?Имам предвит как е с ските управлението ако са кара в гората

                  Коментар


                  • #39
                    До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

                    Трудно завива на мек сняг,ще е трудно в гората м/у дарветата

                    Коментар


                    • #40
                      До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

                      Абе маи проблема е че забиват колелата с носачите, те са проблем. Мисля че това с дъската ще има ефект на над 50см. сняг, а и не е сигорно че няма да има лош ефект. (при забиване на предницата тази дъска може да не издържи тежеста и да пропадне под снега след което загребва повече сняг и излизането на повърхноста става тежко).
                      Най-добре е с гумите - ако снега не е много. И ако е на над 30-40см. с монтирани ски отпред. Други неща маи са излишни.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

                        Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
                        на ливадата е добре а как е в гората по коловозите кадето има и тук там кал ако са минавали джипове или не сте карали на такива места ?Имам предвит как е с ските управлението ако са кара в гората
                        Със ските незнам защото не съм монтирал. Обаче с гумите отпред е като танк не се осещат никакви коловози, дупки, наклони.
                        Проблема ми е при много дълбок сняг че по трудно завива, но все пак завива.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

                          a проблем със щангите и накрайниците няма ли да се появят като знам как в обикновен коловоз се криви сега усилието май е постоянно в снега дали няма бързо да се изкривят щангите и разбият накрайниците все си мисля че с гумите ще се прецака предното окачване доста лесно ама само си мисля де ,Десо ще каже по натам предполагам как са нещата
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

                            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                            a проблем със щангите и накрайниците няма ли да се появят като знам как в обикновен коловоз се криви сега усилието май е постоянно в снега дали няма бързо да се изкривят щангите и разбият накрайниците все си мисля че с гумите ще се прецака предното окачване доста лесно ама само си мисля де ,Десо ще каже по натам предполагам как са нещата
                            Предницата има същото натоварване като преди. Иначе аз съм с усилени щанги и HONDA-ви накраиници. Стреса е повече отзад защото гумите бяха допълнителена амортизация, а сега вози по твърдо.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

                              Сега успях да кача и видеото :-)

                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/o.../atv%20verigi/
                              Последно редактирано от Александър Вълков - Outback; 27-12-07, 13:32.
                              IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                              Коментар


                              • #45
                                До: Карате ли АТВ през зимните месеци?

                                Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                                Абе маи проблема е че забиват колелата с носачите, те са проблем. Мисля че това с дъската ще има ефект на над 50см. сняг...
                                Най-добре е с гумите - ако снега не е много. И ако е на над 30-40см. с монтирани ски отпред. Други неща маи са излишни.
                                Десоооо, на Кавазакитата и вериги от танк да им сложите, пак е все тая Друго си е Renegade, за справка тук - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...091#post293091

                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-01-08, 22:52.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X