Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАБРОВО ТРОФИ 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГАБРОВО ТРОФИ 2007

    Колеги от 4Х4,
    отново поздрави за вас от "Crazy job" !
    Разбрахме, че двата етапа на Адвенчър ралито много са ви харесали и решихме да ви направим едно "весело" слизане от билото на Стара Планина в Южна България.
    Уговорихме се с Янчо Терзиев за трака, но нещо не сме се разбрали правилно и той взел, че направил роудбук на друг още по-весел трак. Тъй и тъй вече роудбука е направен, той ще си остане, но неговият съвет е да се оборудвате с здрави лебедки, полиспаси и поне два яки колана, а за по-лабилните - памперс. През цялото протежение на участъка има покритие на всички оператори, така че може да се обаждате на мама за съвет
    Обаждането и обсъждане на нашите майки - ЗАБРАНЕНО !
    Верчето е организатор, така че обръщенията да се насочат накъдето трябва !
    А сега сериозно !
    Участъка е тестван с джипа на Терзиев, така че "няма страшно" !
    За 4 км ще се спуснете от 1500 м надморска височина на 200 м
    Изравнявайте налягането в ушите и гумите !
    Ето малко снимки :
























    Toва е бонуса от нас !
    Имаме още седмица за подготовка, през която ще се подготвим и за другия бонус !
    Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 27-08-07, 19:07.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

    Здравейте, колеги.Този етап ще ви предложи един истински оффроуд преход.Карането по хубави черни пътища е минимално , етапа е бавен с доста траял и екстремни елементи с изключение на 6-7км.кадето пътя е равен и навигацията е елементарна.Там може да покарате на воля.Съкратихме дължината тъй като се получи доста бавна средна скорост/което беше и идеята на Вера Лагадова/.Предварително предполагам , че ще карате между 3 и 5 часа.За тези които не се напъват за призово класиране гледките и пеизажите коита се откриват от билото на планината ще им доставят голяма радост, така ,че заповядайтевсички за всеки има по нещо.
    Втория етап предстои тази седмица , задачата допълнително се усложнява и от тово , че маршрута не трябва да минава през парковете Българка и Централен Балкан за да не провокираме конфликти с туристите и разни екоорганизации.Така , че старта и финала ще са изнесени от местноста Узана.Идеята е прехода да е по-лек с по сложна навигация и по-голяма дистанция но това не означава , че ще карате по гладки пътища.
    Пропуснах да ви кажа ,че допълнително в техническия преглед ще се гледа изправноста на лебедките и коланите , няма да се допущат до първия етап автомобили с неизправни лебедки и изхабени или завързани въжета.Моля колегите които са със синтетични въжета да ги прегледат и при нужда да ги подменят.Преценката за надеждност ще е изцяло моя и няма да правя кампромиси, опасноста от инцидент при не надеждно осигуряване е голяма.Към краяна седмицата ще ви пусним снимки и инфо за втория етап.

    Коментар


    • #3
      До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

      Няма ли най-после да се обяви официално това състезание!?
      Записване,такси,спане,изисквания...???

      Коментар


      • #4
        До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

        ЦИТАТ:Разбрахме, че двата етапа на Адвенчър ралито много са ви харесали и решихме да ви направим едно "весело" слизане от билото на Стара Планина в Южна България.


        Жоро,Тодоре и Янчо ,защо харесали в минало време ,аз още съм на етапа,вися на едно дърво с счупената си лебедка и чакам затварящата кола.Звъня на мама но тя ни ми вдига (сигорно е на гледачка за да разбере каде съм)
        И на делфина звъннах но и той не вдига
        Иначе до тук беше чудесно имам събрани много контроли
        В момента горското прави път до мен така че на габрово ИДВАМ
        А още нещо търся си нов навигатор(моя го изядоха вълците или мечките невидях в тъмното).
        Последно редактирано от Петър Радев; 28-08-07, 14:04.

        Коментар


        • #5
          До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !


          Майтапчия !
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение

            Майтапчия !
            Жоро,няма майтап яхай мотора и идвай ,баира го знаеш каде е ,а вече запалихме лагерния огън
            А сега сериозно,във всеки майтап има по малко истина за което трябва да се помисли по сериозно.

            Коментар


            • #7
              До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

              Тоя баир сме го минавали в двете посоки сигурно по 20 пъти, особено като идваме на Закриванията и Откриванията на ендуро сезоните във вашия край, ама знае ли човек, че ще завали като из ведро точно тогава ?!
              И в ендурото го имаме тоя проблем. Едно средно трудно трасе като завали става много трудно, а като е сухо викат - ега ти разходката ! Тъй че, както господ я нареди !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                Тоя баир сме го минавали в двете посоки сигурно по 20 пъти, особено като идваме на Закриванията и Откриванията на ендуро сезоните във вашия край, ама знае ли човек, че ще завали като из ведро точно тогава ?!
                И в ендурото го имаме тоя проблем. Едно средно трудно трасе като завали става много трудно, а като е сухо викат - ега ти разходката ! Тъй че, както господ я нареди !
                Жоро изобщо не става въпрос за това дали е трудно или не ,а за самата организация .Аз бях на местна почва и изобщо не ми е било проблем да се обадя тук или там за да ме приберат.Но аз мисля че съм тръгнал на състезание на което не е проблем да се заплати предвижването на един затварящ автомобил.Е в регламенто го няма -ще отговори някой .

                Коментар


                • #9
                  До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

                  Първоначално публикуван от petar radev Преглед на мнение
                  Жоро изобщо не става въпрос за това дали е трудно или не ,а за самата организация .Аз бях на местна почва и изобщо не ми е било проблем да се обадя тук или там за да ме приберат.Но аз мисля че съм тръгнал на състезание на което не е проблем да се заплати предвижването на един затварящ автомобил.Е в регламенто го няма -ще отговори някой .
                  Петре, за да приключим темата(която дискутирахме с теб и Янчо същата вечер в Домлян в 23.30 ч.) искам да ти припомня какво пише в декларацията, която подписвате преди състезанието- " т.10. Известно ми е, че при нужда от евакуация на автомобила ми, това става след състезанието, за моя сметка.". Аз и Янчо дойдохме със "затварящ автомобил", но в твоя случай, само изсичане на гората и хеликоптер можеха да свършат работа !

                  Коментар


                  • #10
                    До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

                    Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                    Петре, за да приключим темата(която дискутирахме с теб и Янчо същата вечер в Домлян в 23.30 ч.) искам да ти припомня какво пише в декларацията, която подписвате преди състезанието- " т.10. Известно ми е, че при нужда от евакуация на автомобила ми, това става след състезанието, за моя сметка.". Аз и Янчо дойдохме със "затварящ автомобил", но в твоя случай, само изсичане на гората и хеликоптер можеха да свършат работа !
                    Ето това точно трябва да се промени в регламентите и деклрацията,ами представи си ако се беше случило нещо недай си боже с нас да ти припомня ли "затварящия автомобил" след колко часа дойде???.В нашият случай ако имаше кола зад последният и по трасето можеше да ни подаде една лебедка и да слезем долу а от там естествено си е наш проблема да се оправяме

                    Коментар


                    • #11
                      До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

                      не създавайте паника, че варненския клуб търкалан взе да пита "а на долу колко е?".
                      нека да е една голя-а-ма изненада.


                      танцуваме в кръг около 3 криви джанти и два чупени амиртесьора и правим заклинания за дъжд
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #12
                        До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

                        Съжалявам,че по рано не писах,но проблеми с екоорганизации,управата на централен балкан и парк Българка не ми позволяват да обявя програмата със сигурност.
                        Трасетата още се уточняват.
                        Пристигането е на 6-ти,записването от 18 до 21часа в хотел Импулс,местност Узана над Габрово.Всички,които са участвали на предишните състезания знаят къде се намира.Цена на легло 20 лв.
                        Не е нужно предварително да ми изпращате заявки и такси за участие.Таска за участие-200лв.на екипаж
                        По въпроса за стаите можете да ми звъните на 0888 806 804
                        или да пишете на имейл ve_la@abv.bg
                        Всичко останало ще научите на брифинга в 21 часа в ресторанта на хотела.
                        Заповядайте!
                        Последно редактирано от VE LA; 30-08-07, 11:48.

                        Коментар


                        • #13
                          До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

                          Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                          не създавайте паника, че варненския клуб търкалан взе да пита "а на долу колко е?".
                          нека да е една голя-а-ма изненада.


                          танцуваме в кръг около 3 криви джанти и два чупени амиртесьора и правим заклинания за дъжд
                          Не е нищо страшно,просто с Терзиев се опитваме да ви предпазим от неприятности.Той ще бъде там и ще проверява всеки как се е осигурил.Надолу изобщо няма къде да отидете,но ще бъде трудно да ви изправим заради страничния наклон.Спазвайте указанията и до 10 мин сте преминали и двете места.
                          Джанти и гуми има вероятност да бракувате ако не си избирате пътя.

                          Коментар


                          • #14
                            До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

                            Забравих да кажа:
                            Състезанието ще се проведе на 7,8 и 9 септември,както е обявено в началото на годината.
                            И както е предвидено за тридневни състезания- два дни ориентиране и един затворено трасе за публика.
                            Затвореното трасе по традиция е на мотополигона кв.Ябълка.

                            Коментар


                            • #15
                              До: ГАБРОВО ТРОФИ - ИНФО !

                              Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
                              Съжалявам,че по рано не писах,но проблеми с екоорганизации,управата на централен балкан и парк Българка не ми позволяват да обявя програмата със сигурност.
                              !
                              моля уредете си нещата с власта.
                              очакванията са габрово да е най-посетеното състезание.
                              не го правете в стил:полулегално мероприятие на местен кръжок за отдих и туризъм.
                              успех
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X