Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяяяях....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Смяяяях....

    Едно малко смяхче http://www.vbox7.com/play:781ac25b
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

    Коментар


    • До: Смяяяях....

      http://rutube.ru/tracks/5283.html?v=...c2d3e0e25eb4eb
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • До: Смяяяях....

        Тук можете да се посмеете на воля

        А ето това най-много ми харесва
        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

        Коментар


        • До: Смяяяях....

          Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
          Тук можете да се посмеете на воля

          А ето това най-много ми харесва
          И "Тъпанчев на училище" е поразяващо.
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • До: Смяяяях....

            Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
            И "Тъпанчев на училище" е поразяващо.
            Ти докога си дежурен бре?
            Е как до кога докат ми изтече мандата бре!
            Последно редактирано от Никола; 16-09-08, 12:26.

            Коментар


            • До: Смяяяях....

              Първоначално публикуван от NIK_ Преглед на мнение
              Ти докога си дежурен бре?
              Е как до кога докат ми изтече мандата бре!
              А това че сте нацвъкали двойка до двойка?!
              -Че да не си ги цвъкаме ний?
              С "Фармахим" - непобедим
              Дизел - само дънки!

              Коментар


              • До: Смяяяях....

                Минал е първият учебен ден.
                -Иване, как мина първият ти учебен ден? Какво научи?
                -Нищо, тате. Изглежда, ще трябва и утре да ходя...

                Коментар


                • До: Смяяяях....

                  Супе оръжие.
                  Прикачени файлове
                  Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

                  Коментар


                  • До: Смяяяях....

                    Нищо не обезценява така колата ви, както новата на съседа.(Радио "Гардарика")

                    Коментар


                    • До: Смяяяях....

                      http://www.vbox7.com/play:742ff69a

                      Коментар


                      • До: Смяяяях....

                        Коментар


                        • До: Смяяяях....

                          ето малко смях и от мен

                          http://www.sibir.bg/index.php?page=v...&VideoID=61343
                          http://www.sibir.bg/index.php?page=v...&VideoID=78922
                          http://www.sibir.bg/index.php?page=v...&VideoID=91056
                          http://www.sibir.bg/index.php?page=v...&VideoID=56899

                          и всичко което намерите на MICHEL COURTEMANCHE си заслужава да се види
                          SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                          +359 0878 888 874
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                          Коментар


                          • До: Смяяяях....

                            "Теорията за биволите:

                            Стадо биволи се движи толкова бързо, колкото най-бавния бивол в стадото. Когато стадото е гонено, най-бавните и най-слабите биволи са най-отзад. Те биват убивани най-напред. Този естествен подбор служи на цялото стадо, понеже чрез редовното отпадане на най-слабите в стадото то запазва или даже подобрява скоростта и здравето си.

                            Подобно на това човешкият мозък може само толкова бързо да работи, колкото скоростта на електрическия сигнал на най-бавните му клетки позволява. Най-новите епидемиологични изследвания показват, че чрез прекомерна употреба на алкохол биват убивани мозъчни клетки, но при това най-слабите и най-бавните първи измират. Това ще рече, че редовната употреба на алкохол помага за елиминирането на слабите мозъчни клетки и прави мозъка по-бърз и по-ефективен. Резултатите от това обширно изследване потвърждават причинно-следствената връзка между уикенд-купоните и работоспособността. Това обяснява също така защо работещите хора малко след напускането на университета или след сватба не могат да се сравнят по работоспособност със студентите. Само който не спира да се отдава на неограничената употреба на алкохол, може да поддържа интелектуалното ниво, което е имал докато е бил студент. Така че това е призив. Когато нашата държава изгуби технологическия си напредък, не трябва да се крием!
                            Нека всички задружно се върнем по кръчмите и запием, защото нашите работодатели и нашата страна се нуждаят от най-доброто, на което сме способни, и не трябва да си опропастява ме шансовете за кариера. Нека живеем с бутилката и дадем всичко от себе си!"
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • До: Смяяяях....

                              А ето как световната криза постепенно се отразява на хората :

                              http://store.fmi.uni-sofia.bg/temp/level.html
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                              Коментар


                              • До: Смяяяях....

                                Българин без прасе е като турчин с прасе
                                от Румян Славов

                                Аз, Богомил, българин и християнин, съм изправен пред Международния трибунал на ООН по донос на неблагодарното ми прасе Божи дар и с любезното съдействие на българската държавна администрация.
                                Миналата година по това време в пасквила "Беседа срещу Богомил" (справка в. "Сега") от Божи дар бях обвинен в геноцид и престъпления срещу човечеството. Не съм бил спазвал конвенциите за хуманно отношение към животните, подписани от българската държава.
                                Още не изсъхнала помията, с която бях залян, и в суверенната моя кочина нахлуха наблюдатели от ЕС. Разхождат се като у дома си, мерят, ровят, душат и доклад пишат: "Вредни газове над нормата... Опасност от подхлъзване... Ниво на шум над 80 децибела..."
                                До едно време ги търпях, ама като ме задължиха да осигуря на Божи дар изкуствено осветление 50 - 70 лукса, с намаляваща през нощта интензивност до 30 лукса, не издържах и добарах лопатата. "Това прасе светски живот ли ще води, или ще се угоява!... Като ми спрете още два блока на АЕЦ „Козлодуй", свещи ли да му паля!..."
                                Комисията отиде, та се не виде, обаче ме изиска прокурорката Карла дел Понте. Към обвиненията бе добавен опит за убийство в състояние на афект. Моята така наречена държава дори не попита кой крив, кой прав, ами ме обяви за международно издирване.
                                Господа съдии, от мое име някакви хора, които най-нахално се наричат политически елит, дават мило и драго да ги пуснете в заможния ви дом, па макар и досами входа като бедни роднини. Подписват услужливо, каквито документи им поднесете и после с оргазмен блясък в очите ме убеждават колко ще ми е на мене добре, като ме оставят без земя, без предприятия, без електричество... А сега и без прасе!...
                                Не мога да повярвам, че този сътвор недоклан, който се пъчи като свидетел на обвинението, някога беше малко розово ангелче, същински Божи дар. Така го и нарекох, вместо да го кръстя на някой охранен политик, какъвто обичай има по нашите земи. Всеки богомил се надява прасенцето му за година да наддаде като съименника си, гърбът му да се ширне като Дунавската хълмиста равнина, да развие ходова част като фадрома, ушите му да се полюшват като на слон... Да си го гледа я по телевизията, я в кочината и да му се радва: "Мале-е-й, какво прасе беше, каква свиня стана!"
                                Моят Божи дар не оправда доверието. Теч ли имаше това прасе, болест ли го отвътре подяждаше, но остана гърчаво, зло и с претенции. Позовава се на някакъв ваш Протокол от Амстердам за закрила на животните и нагло ми грухти в очите: "Прасе, това звучи гордо!" На такива заблудени прасета разчита вашата пропаганда.
                                Господа съдии, аз обвинявам! Години наред ме убеждавахте, че като падне Берлинската стена, ще настъпи всеобщо благоденствие, из цяла Европа свободно ще се движат стоки, пари, идеи и хора. И какво видяхме, когато се разнесе прахолякът? Неизбродни минни заграждения от закони, правилници и наредби, които по-лесно пропускат едно шантаво прасе като мойто, нежели самия мен, българин и православен християнин.
                                Вие подстрекавахте Божи дар да вири дулица и да ми сочи за пример виетнамското прасе на Джордж Клуни, което наскоро умря безполезно на 18 години. Само това не! Прасе бадева аз не гледам. И понеже нямам държава, не съм длъжен да й спазвам спогодбите.
                                Богомил без държава и друг път е бивал, без прасе - никога! От мен да знаете: българин без прасе е като турчин с прасе. А-а, само това не!

                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X