Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Щипки за пластмасите на GR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Щипки за пластмасите на GR

    Някой да има представа къде могат да се намерят щипките, които държат пластмасите на задните калници (не разширителите, а пластмасите, които са на предния край на задните калници).

    Че моите от лявата страна паднаха жертва на камънака в едно пороище и сега пластмасата е щръкнала така, че първият по-як клон, който се запъне в нея, ще я изскубне заедно с гумения разширител, който е хванат за нея.
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    До: Щипки за пластмасите на GR

    Първо да отбележа,че нямам представа как изглеждат щипките,но в този магазин-ИНТЕРАВТО,ул.Раковски №16 (отсечката м/у Козлодуи и Сливница)-днес се натъкнах на изключително разнообразие на щтипки,тапички и др.пластмасови крепежи за автомобили.Ако имаш мостра,сигурно ще успееш да намериш нещо подходящо.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      До: Щипки за пластмасите на GR

      Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
      Първо да отбележа,че нямам представа как изглеждат щипките,но в този магазин-ИНТЕРАВТО,ул.Раковски №16 (отсечката м/у Козлодуи и Сливница)-днес се натъкнах на изключително разнообразие на щтипки,тапички и др.пластмасови крепежи за автомобили.Ако имаш мостра,сигурно ще успееш да намериш нещо подходящо.
      Благодаря за информацията. "Мострите" са останали някъде из деретата, ама ще огледам.


      Актуализация на информацията:

      Ходих днес до въпросния магазин, но от наличните пластмасови щипки нямаше такива, които поне в някаква степен да се доближават до необходимото.

      Освен това, се оказа, че в същия магазин се предлагат стъкла за огледала. Имаше за Терано, а също и някакви за Патрул. Но патрулските вероятно бяха за обикновените огледала, т.е. оказаха се неподходящи за електрическите огледала на Патрул GR.
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 25-08-07, 12:43.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        До: Щипки за пластмасите на GR

        Ммм да,затова казах,че не знам как изглеждат.Със силикон,няма ли да стане?Щото другото което си сещам е посещение при официален вносител.
        Всъщност,точно за стъкло за огедало ходих до този магазин.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          До: Щипки за пластмасите на GR

          Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
          Със силикон,няма ли да стане?
          Малко ме съмнява, че ще хване добре, защото пластмасата се опира до ламарината на доста тясна площ. Може да хване, но при първия по-баят клон, който се запъне там ...

          Като ще взема едни големи рапидки ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            До: Щипки за пластмасите на GR

            Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
            Малко ме съмнява, че ще хване добре, защото пластмасата се опира до ламарината на доста тясна площ. Може да хване, но при първия по-баят клон, който се запъне там ...

            Като ще взема едни големи рапидки ...
            И това е вариант,виждал съм го на Терано,не е естетично,но е здраво.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #7
              До: Щипки за пластмасите на GR

              Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение

              Като ще взема едни големи рапидки ...
              Това е верния начин според мен!
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X