Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за гумите МИТАС

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за гумите МИТАС

    Здравейте , решил съм да си подменям скоро задната гума, та въпроса ми е следния- насочил съм се към Митас и искам да знам коя от шарките им е със сравнително слабо износване по асвалт, и същевременно държи и по гората. /карам и градско, и горско/ Спецификации мога и сам да чета, та питам хората, които са пробвали поне две от шарките им и са наясно как стоят нещата на практика. Мотора е Ямаха ХТ 600, сравнително тежко ендуро
    Ето линк с предлаганите от тях модели http://www.cgs.cz/index.php?stranka=...e5531f15130561

    И още нещо- къде са на най добра цена ??
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

  • #2
    До: Въпрос за гумите МИТАС

    Квото съм карал митас , все е било отврат.Не ти трябва , дай още 40-50лв. и си вземи мишелин АС-10 от колегата Husaberg.
    Перфектна и за асвалт , и за черно.
    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
    Суперскан България www.decbg.com
    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за гумите МИТАС

      Аз съм с С-02.
      На кал я няма. На асфалт се износва доста по-бавно от други таралежки. И държи зле, но това важи за почти всички кросови гуми. На мокър асфалт е смърт.
      Пробвай Е09. За асфалт би трябвало да е добре, а като и гледам шарката все ще може да се кара на терен.

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за гумите МИТАС

        Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
        Квото съм карал митас , все е било отврат.Не ти трябва , дай още 40-50лв. и си вземи мишелин АС-10 от колегата Husaberg.
        Перфектна и за асвалт , и за черно.
        Както се казва...не питай старо, а патило...
        Доколкото си спомням, митаса ти коства 1 месец гипс и най-вече - никакво каране.
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за гумите МИТАС

          Аз също карам ХТ600 и съм пробвал митас Е08 и Е09.Няма гума която да става и за асвалт и за гора,Е09 става за черно но в калта се пълни и тогава усещам колко тежи мотора, а на асвалт ромоли и се износва.Моят съвет е да пробваш Е07 но идва есен!

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за гумите МИТАС

            Съжалявам за случилото се, Кики, всеки инцидент с мотор е неприятен, пък да не говорим щом има счупване

            Доста ме учудва, че С 02 я няма на кал, а с Е09 съм карал, но ми се струва, че замина бая бързо на асвалта ....
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за гумите МИТАС

              От митаските за мен най-добрата е С-04,за мен специално.
              MG RACING

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за гумите МИТАС

                И аз съм за смяна на гуми, но с този гаден размер 17 нямам голям избор.
                Но че ще е Митас е ясно.
                Владко, Е09 как е извън пътя? На различни терени как се държи?
                С02 е гума за твърд терен с ДОТ, не е за пясък и кал, няма какво да те учудва.

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за гумите МИТАС

                  Първоначално публикуван от ivan_j Преглед на мнение
                  С02 е гума за твърд терен с ДОТ, не е за пясък и кал, няма какво да те учудва.
                  Сега съм си поръчал С-02 и съм решил да я тунинговам малко с флекса за да държи поне малко на кал,пък ще видим какво ще стане
                  MG RACING

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за гумите МИТАС

                    Първоначално публикуван от ivan_j Преглед на мнение
                    Владко, Е09 как е извън пътя? На различни терени как се държи?
                    .

                    ами до колкото си спомням от карането с нея, щото беше на стария ми мотор, я нямаше хич в страничните наклони, шумна беше на асвалта, но иначе се държеше прилично.

                    stanislav_7140, а ти защо минаваш на С02 при положение че Ъ04 ти харесва повече, пък като я огледах и на мен взе да ми лови окото. А от къде си я поръчал и на каква цена ?
                    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                    Toyota Land Cruiser KDJ 125

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос за гумите МИТАС

                      С04 карах няколко пъти на един ХР,държи на почти всичко разбира се не може да се сравнява с по-големите си братя но за цената си се ядва,минавам на С02 защото съм със 17" отзад и няма други с такъв размер.Поръчал съм ги от ДИАНА.
                      MG RACING

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос за гумите МИТАС

                        Единственият митъс за задна който става за нещо е с10. Всички други (които съмкарал) са трагедия в гората. Няма такъв филм да става и за гора и за асфалт! Предните митаси са пълни боклуци и ще пикаш яко гуми, освен ако не я напомпаш над 1.6-2 атм за твоя мотор. Вземи си качествена предна гума и не ползвай предна спирачка на асфалта за да не заобляш ръбчетата.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос за гумите МИТАС

                          Гледам на последък доста мотори с C-02 ???
                          На каква цена се намират С-02 и 04 модела ?
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос за гумите МИТАС

                            Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                            Гледам на последък доста мотори с C-02 ???
                            На каква цена се намират С-02 и 04 модела ?

                            Днес питах в Диана, цената на С02 е 87лева, а на с04- 69
                            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                            Toyota Land Cruiser KDJ 125

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос за гумите МИТАС

                              Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                              Гледам на последък доста мотори с C-02 ???
                              На каква цена се намират С-02 и 04 модела ?
                              Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение
                              Днес питах в Диана, цената на С02 е 87лева, а на с04- 69
                              Преди седмица купих С02 за 90 лв. и С16 за 95 лв. от Суходол!
                              В "Дияна" са по-евтини, но обикновенно нямат в наличност и доставката е около месец!
                              По принцип "С" означава че гумата е за крос и няма как да държи и на асфалт!
                              Следвашият път мисля да пробвам някоя гума от "EF" модела, /който го дават за "ENDURO FIM" /за задна
                              http://www.cgs.cz/index.php?stranka=4&scid=53, защото в момента предната ми е EF06 и засега нямам оплаквания!
                              Lesidren.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X