Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отлепено уплътнение на etrex legend cx?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отлепено уплътнение на etrex legend cx?

    имам etrex legend cx та неска реших да отида на витоша и като го изжадих збелязах че гуменото оплатнение острани се разлепило и се движи нагоре надолу та въпроса ми е дали гаранцията го покрива това и дали други хора са имали същия проблем като мен и по какъв начин са го оправили

  • #2
    До: Отлепено уплътнение на etrex legend cx?

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=etrex+legend

    Коментар


    • #3
      До: Отлепено уплътнение на etrex legend cx?

      Ако някой ти е изкъртил от клавиатурата бутоните с препинателните знаци, може да пишеш като по телеграфа - тчк, зпт ... Може да е остананал поне единия шифт, провери. С него лесно се рисуват главни букви.
      Всичкият такъв съвременен буклук е някви изобутилови каучуци препълнени с ПВХ. Уякчени значи. Та не се лепят с нищо като хората. Донякъде - с лепило за меко ПВЦ. Но на вода все едно не държи. За бензинови и ацетонови лепила и дума не става, ами не става и с толуол и метилхидразин.
      Всичко вече е менте.

      Коментар


      • #4
        До: Отлепено уплътнение на etrex legend cx?

        Май това им е проблем на тия модели.
        Моя се отлепи по същия начин от страни.
        Ще пробвам и аз със силикон ама какъв ....
        Монтажен ли санитарен ли .......

        Коментар


        • #5
          До: Отлепено уплътнение на etrex legend cx?

          А силиконите изобщо не са лепила))

          Коментар


          • #6
            До: Отлепено уплътнение на etrex legend cx?

            Е не са ама нали казаха по-горе че ставало.

            Коментар


            • #7
              До: Отлепено уплътнение на etrex legend cx?

              може би тая гадост, с която лепят стъклопакети - "салам" му викат.
              едно време с такова си пълнех подметките на обувките (тия, дето са като решетка) - само това вършеше работа - наисина залепваше към подметката...
              но химията (еле па органичната) за мене е нечиста наука, така че

              емпирика му е майката

              Коментар


              • #8
                До: Отлепено уплътнение на etrex legend cx?

                аз моя го мъчих с всякакви лепила на ацетонова основа ама НЪЦ...
                и го увъртЕх с черен скоч - близо година не е мръднАл
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: Отлепено уплътнение на etrex legend cx?

                  Силиконите са уплътнители. За сметка на това че са пълнители. Нищо повече. Лепила не са - здравината на шева е единици проценти от якостта на съединяваните материали. С това всичко свършва.
                  Лепенката се държи на мястото за сметка на еластичността си, и това сигурно е единственото решение. За пълна гъзария, процепът между черупките наистина може да се намаже много тънко със силикон, и отгоре да се намотае лепенката.
                  След това да се постави въпросът наистина ли Гармин и гпс все още са синоними. Или е крайно време да се огледаме за нормални производители, които още не са се ояли.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Отлепено уплътнение на etrex legend cx?

                    Това нема лепене

                    Имах един такъв и с какво ли не го мъчих, даже и със силикон за предно стъкло, който не е истина колко яко лепи, но явно не и тази гума. В същност проблема е че трябва да се залепи найлон за гума - доста сложна задача за не специалист по лепене, като мен...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Отлепено уплътнение на etrex legend cx?

                      е какво начи гаранциата не важи така ли даразбирам а с капчица дали щестане или ще разияде пластмасата

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X