Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рециклиране на TOYOTA BJ-75

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Той човека си е избрал не една ами две лебедки. Яворе кога ще го видим говедото. Качи ли резервната гума отзаде че аз много се зарибих и сега се чеша как да стане .
    Имам такава стойка от Фронтра мисля че няма да я ползвам и ще ти я дам!

    Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
    И Аз мойта LJ 70 е бях разхвърлил до шаси ,ама цялата е намазана с някяквя консервираща смазка ,и тово е предпазило от корозия,иначе станах целиа черен ,чак до ушите : ) A във Вромос има ли за мойя модел Такава броня като тази на TOYOTA BJ-75, че и аз си купих лебидка от Германия 5 тона , и ми трабва сериозна броня ,Ако може ми кажетие цена !!!!!!!!!!!!!!!!
    Тази броня струва 800лв оборудвана.

    Коментар


    • #32
      До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

      Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
      Имам такава стойка от Фронтра мисля че няма да я ползвам и ще ти я дам!


      Аз вчера се засилих към теб ама на твоя телефон ми казаха че си на другия край на света.... и се върнах от половината път. Че и компания ти бях помъкнал..... Пиши или звънни като се прибереш.

      Коментар


      • #33
        До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

        Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
        Имам такава стойка от Фронтра мисля че няма да я ползвам и ще ти я дам!



        Тази броня струва 800лв оборудвана.
        а от фронтерата става ли??? Прати ми ако можеш снимки на този емайл joro.gunov@gmail.com

        благодаря предварително !!!!!!!!!!!
        Последно редактирано от Yaro; 14-11-07, 22:06.

        Коментар


        • #34
          До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

          Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
          Имам такава стойка от Фронтра мисля че няма да я ползвам и ще ти я дам!



          Тази броня струва 800лв оборудвана.
          какво ще рече оборудвана ?????

          Коментар


          • #35
            До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

            Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
            какво ще рече оборудвана ?????
            Ето това е :

            Коментар


            • #36
              До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

              сложи ли задния блокаж'

              имаш ли сникми в завършен вид на бронята ?
              малко старна ми се вижда много лъскава но като е по уцапаш в клата ше ми изглежда идеална
              .
              поздрави

              Коментар


              • #37
                До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                Много време не съм писал тук ама това е защото и нищо не съм правил по Говедото.
                Та пича дядо коледа след Чавдар мина и през Бургас и ми остави в чорапа ето това:



                А аз на сутринта даже без да си измия лицето се захванах с мотажа на дълго пътуващия или може би дълго стоящия в някой склад на Българските пощи диференциал



                Не ми се чакаше дядо коледа да се връща, че беше забравил да ми остави опорните лагери и отскочих да си купя нови, научих и интересния размер на оригиналния лагер който е с 0.2мм по малък от стандартен такъв, интересно как ще се отрази поставянето на стандартия размер. Тук знаещите моля да помогнат с мнение по въпроса



                Утре още

                Коментар


                • #38
                  До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                  Ако сложиш лагер по-дебел +0.2 веднага ще му падне циментацията. И това ще е малкия проблем.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Ако сложиш лагер по-дебел +0.2 веднага ще му падне циментацията. И това ще е малкия проблем.
                    Дали? 2 десети ми се струват много малко, като се има в предвид, че оригиналния е превъртал в леглото ама малко.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                      Това малко, колко малко е. Ако е наистина малко с Локтайд ще залепне. И преди това с остър център и лек чук, бой по леглото. Бабешко въстановяване на размер, ама работи. По- дебел лагер не слагай. Колко мислиш че е дебела циментацията. И тя не се износва, ами направо се рони.После пак ще го сваляш, но междувременно ще тормозиш дифа.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                        Аз също направих компромис с лагерите и се наложи да сменя дифа.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                          Първоначално публикуван от <bedniagizmi> Преглед на мнение
                          Аз също направих компромис с лагерите и се наложи да сменя дифа.
                          Какво точно направи или не направи? Сложи евтини лагери или нещо друго, кажи да си спестя работа и време.
                          Последно редактирано от Явор; 15-11-07, 22:47.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                            Допуснал съм грешка в мерните единици, добре че познавам хора като Митко (фулда) да ме просветляват като ми затъмнее Разликата в външните диаметри на лагерите е 0.02мм или 2 стотни оригинлния размер е 79,98 а стандартния е 80,00. След разговор с Митко всички съмнения в мен се изпариха

                            Коментар


                            • #44
                              До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                              Ами купих си лагери от представителя на кoyo за нашия регион на предния диф место за едни пари от toyotа три пати по евтини и опа ударих далаверата да ама не ударих греда .Смяна на преден диф понеже лагера не е това което предлагат в toyota имало съвсем малка разлика .

                              Коментар


                              • #45
                                До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                                успех с лагерите хубаво е че винаги има до кой да се допиташ.....
                                интересуваме предавателното число на тези дифове какво е?
                                при някой дядо колед мина одавна сега ще чакаме другия догодина ако слушкаме може
                                да ни зарадва с подобен подарък..
                                поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X