Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Valvoline - Добро или лошо масло произвеждат за мотоциклети?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Valvoline - Добро или лошо масло произвеждат за мотоциклети?

    Искам малко информация за това масло, защото скоро един френд попадна на преработено масло от тази марка. На кутията пишеше полусинтетика, ама вътре кво е било не знам

  • #2
    Пак подкара интересните теми.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Маслото е хубаво... ама някой да ти го докара, а не да го купиш от магазин в България Скоро с един познат си говорихме за Валволин и той ми каза, че близо преди 9-10 г. си е купил за последен път Валволине за мотоциклета, и още тогава било ментак

      Коментар


      • #4
        Тоя Валволин,който продават в България е пълен ментак-бъркат го в Румъния,явно в някой гараж! Преди време си купих полусинтетика-една камара пари дадох за 8 лтр.-толкова ми береше двигателя,щото беше с маслен радиатор за охлаждане на маслото- та след около 300 км го проверих-беше станало като грес,че го точих,че промивах двг-то-с една дума ужас!Оттогава не поглеждам Валволин,сега карам с Мобил и съм доволен-засега...

        Коментар


        • #5
          Валволине е едно от най-реномираните масла в света, когато е произведено от Валволине разбира се От мното отдавна използваме техните масла и сме изключително доволни. Ключа е маслата да се купуват само от официалния вносител който е фирма Тех-Ко...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            Аз досега не съм виждал някой да кара мотор с валволин. Ако става въпрос за сместа де, иначе за скоростите може (там и олио става ).

            Не знам дали имат и пълна синтетика за мотоциклети, но според мен не е добър избор за мотори.

            За двигателните масла на автомобили може и да са добри, там не мога да кажа.

            Карай си с някакво добро и истинско масло за мотоциклети, според мен е по-добрият вариант.

            p.s. Сега видях на сайта им, че имат само 1 модел масло за 2Т..... Какво да кажа, без коментар.
            Последно редактирано от viki terzieva; 01-07-10, 14:14.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #7
              Краси, не е баш така.
              Валволин бяха спонсори на Балинов и той караше няколко години /поне 2 / с техни масла и беше доволен.
              На Дилов също бяха спонсори.
              Аз също съм карал с валволин, само че с един много скъп модел, който май вече не се внася, щото беше 27-28 лв литъра
              От по-евтините им масла май не са много доволни хората.
              Все пак, както казахме, на 100 тина места из форума трябва да се гледат спецификациите и да се преценява какво да се вземе.
              Последно редактирано от viki terzieva; 01-07-10, 14:13.

              Коментар


              • #8
                Да, но аз май не съм виждал да се продава добро масло 2Т на валволин в БГ
                Последно редактирано от viki terzieva; 01-07-10, 14:11.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  Май има нещо такова.
                  Те отначало тръгнаха много агресивно да пробиват в България, но сега нещо се олабиха май
                  Последно редактирано от viki terzieva; 01-07-10, 14:10.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Valvoline - Добро или лошо масло произвеждат за мотоциклети?

                    Хм, аз прекарах 1 литър двутактово масло на Валволин, полусинтетика Дурабленд, или нещо такова беше, на цвят беше светложълто. Бях го взел към... почти 20 лева, там някъде беше. Не беше зле, мотора добре работеше с него, не димеше много и не цапаше свещи. Сега съм с Яко полусинтетика MV нещо си 500 ли какво беше не помня и аз - и то не е лошо, но не виждам разлика от това и валволина. Може и да не го бива Валволина не знам, аз в МЗто го сипвах, то не ги подбира, много много.
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • #11
                      От: Valvoline - Добро или лошо масло произвеждат за мотоциклети?

                      Аз преди си бях взел за една Хонда Дио Валволин полусинтетика около 20лв беше литъра нямам спомен беше преди 3 години.. Не е лошо маслото ама предпочитам Равенол или Кастрол
                      Истинския кантар е на границата преди да паднеш.. Който некара - НЕ ПАДА

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X