Обява

Свий
Няма добавени обяви.

7 кръг на ендуро шампионата - Сопот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 7 кръг на ендуро шампионата - Сопот

    По молба на организаторите от Сопот, публикувам информация за предстоящия кръг от ендуро шампионата

    Национален ендуро шампионат
    7 кръг в гр. Сопот на 15 и 16 октомври
    Място на провеждане: долната станция на лифта
    Програма
    1 ден – 15. 10. 2005 г.
    І – 10.00 ч. Старт по ориентация в затворен маршрут – Средна гора
    ІІ – 20.00 ч. Награждаване в организиран купон на участниците и гостите на мероприятието – дискотека “Черно и бяло”

    2 ден – 16. 10. 2005 г.
    І – 10.00 ч. – Екстремно каране за време по маршрут, определен от организаторите, от двойките, участвали в първия ден
    ІІ – 12.00 ч. – Свободно каране по екстремен маршрут с водачи
    ІІІ – Награждаване

    Участниците ще бъдат настанени за нощувка в комплекс “ЛУК – КОНИ”, гр. Сопот

    За информация и записване – тел. 03134/ 63 27
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

  • #2
    Дано да стане добро съсътезание!

    Коментар


    • #3
      Живот и здраве там сме.

      а по спорния въпрос за маркировката какво ще се прави. табели,спрейове или нещо друго ще е. дано се избегне тази досада със крадене на табели обръщане на обратната посока и т.н.

      София ти надали ще може да отговориш на въпроса
      освен ако не са те наели за пиар
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #4
        Според мен организаторите, които са били на всички състезания досега, са наясно с проблема и ще намерят най-доброто разрешение. А пък и може да им звъннеш да попиташ, има телефонче
        Има доста време дотогава, ще се изяснят всички подробности
        Важното е, че доста отрано са се захванали с организацията и ще е сериозна работа (особено вечерта в "Черно и бяло" )
        [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

        Коментар


        • #5
          ...че аз за вечерта идвам най-вече, то с този мой мотор дето все ме изненадва когато нетрябва може и никой да не иска да кара с мен
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #6
            вие все с търсенето на "половинки" започвате, а пък виж Митков ква тактика изгради - сега в Габрово пристигна последен... и му се падна Калин Кулев, който единствен си търсеше другарче... пък после - хоп! 5-то място! Та трайкай си, братче, кибик - кой знае кой ще ти се падне
            Само гледай да смениш мотора дотогава
            [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

            Коментар


            • #7
              Ще искаме да се прокара проектозакон за бракове между ендураджии в рамките на един състезателен сезон
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #8
                Поздравявам организаторите за ранното обявяване на условията и графика!Веднага си проличава подобаващото отношение.Сигурен съм,че всичко ще бъде на нужното ниво и няма да станем отново свидетели на глупави недоразумения последвани от претенции...От сега мога да се обзаложа,че маркировката ще бъде 'за образец'!
                К. Кулев

                Коментар


                • #9
                  така ще е
                  в тоя край като цяло общественото мнение е много добре настроено към мотористи и прояви
                  от кметове до горски и полицаи все са мотористи
                  няма кой да бара маркировката

                  лошото е че е малко беден край /засега/ иначе щеше да има много състезания там

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от краси
                    ...че аз за вечерта идвам най-вече, то с този мой мотор дето все ме изненадва когато нетрябва може и никой да не иска да кара с мен
                    А-а-а Краси! Ти можеш да идваш за вечерта, ама аз мислех да идвам с големия фотоапарат. Ти си знаеш защо!

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от izo4x4
                      А-а-а Краси! Ти можеш да идваш за вечерта, ама аз мислех да идвам с големия фотоапарат. Ти си знаеш защо!

                      аааа идвай идвай ама аз много внимавам вече какви ги върша
                      а ако не ти се носи големия апарат може и малък да ти взема


                      айде малко по-сериозно, че ще развалим темата !!!
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #12
                        Здравейте

                        Здравейте манияци ... като за начало аз съм по големия син на Чавдар Амбарев от Сопот ... и мога да ви служа като мост за мнения и препоръки относно състезанието на 15-16 ! Подготовката върви с пълна пара и се учертава един страхотен купон !!!

                        Коментар


                        • #13
                          Телефон

                          Мога да ви предоставя и още един телефон за въпроси дирекно към главния организатор на мероприятието !
                          0897965096 - Чавдар Амбарев

                          Коментар


                          • #14
                            1-ви ден ... затворен кръг в Средна гора за ориентиране с дължина 70-80 км
                            награждаване и купон в местната дискотека (дискотеката ще работи само за оффроад фенове)
                            2-ри ден Скоростна отсечка по двойки
                            Първа лифт станция - Втора лифт станция - 4км искачване за време !!!
                            Награждаване! Проход из Стара Планина за любители с водачи ... времетраене - по споразумение (1-2-3часа кой колкото му се кара)



                            Коментар


                            • #15
                              мерси за подробната информация
                              там дето си писал затворен кръг най вероятно имаш предвид т.нар навигация
                              така ги кръстихме 1ви ден навигация 2ри затворен кръг
                              ама при вас втория ден ще е еднопосочно явно движението
                              напред и нагоре
                              поздрави на баща ти и да му помагате

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X