Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хидравлика на волана за УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хидравлика на волана за УАЗ

    Интересуваме някой правил ли е подобно нещо.Предлагат ми секторна кутия и помпа от Мерцедес 123 за 150 лв.Мисля да пробвам,решил съм да пробвам.
    Последно редактирано от kinex; 17-07-07, 21:10.

  • #2
    До: хидравлика на волана за уаз

    Разгледай това...
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=13869&page=2

    Коментар


    • #3
      До: хидравлика на волана за уаз

      Днеска гледах в една морга от БМВ 5та серия - и се замислих че с повече преправяне може и да стане. За УАЗ или за ГАЗ69 става дума
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • #4
        До: хидравлика на волана за уаз

        Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
        Днеска гледах в една морга от БМВ 5та серия - и се замислих че с повече преправяне може и да стане. За УАЗ или за ГАЗ69 става дума
        Става вапрос за УАЗ,а преправенето щом е от желязо нее проблем.Захващането е сходно,с 3 болта.Въпроса е дали ще издаржи като здравина.
        Online iPhone Screensaver - be the first to win! myscreensavers.info/media/iphone.scr

        Коментар


        • #5
          До: хидравлика на волана за уаз

          Първо виж в каква посока се движи кутията от Мерцедеса и тогава брой парите.
          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

          Коментар


          • #6
            До: хидравлика на волана за уаз

            От 123 се движи наопъки. Просто го обръщат.

            Коментар


            • #7
              До: хидравлика на волана за уаз

              Ти с това обръщане така и не видях как става на картинка та се мъчих по много по-труден начин

              А иначе кутия от Мерцедес не става без някакво преправяне което незнам какво е.Тя се върти в обратна посока ако завиваш волана на ляво колелата ще завиват на дясно.

              Единия начин да стане тоя номер е с един зъбен механизъм с предавателно число 1:1 ама ме опасява да не се получат много луфтове

              Другия е както вика Стефан ама нито съм го виждал нито го разбрах как става-ако ни СВЕТНЕ по въпроса има каса бира от мен

              По удачния вариант е кутия от БМВ,колегата Йори е с такава и каза,че е много добре и пасва много по лесно от мерцедесовата.

              А някой знае ли на каква цена вървят тези кутии(от БМВ)
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #8
                До: хидравлика на волана за уаз

                На Уазбуката нали имаше с картинки. Не е за мене бирата, тука неам заслуги(((

                Коментар


                • #9
                  До: хидравлика на волана за уаз

                  Имам кутия от БМВ.
                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • #10
                    До: хидравлика на волана за уаз

                    И от Opel Omega става но си вземи BMW комплект кутия ,помпа, маркучи и казанче ...слагал съм на два УАЗ-а и стават перфектно!
                    ------------------------------------
                    тел. O878 9ЧЧ 999

                    Коментар


                    • #11
                      До: хидравлика на волана за уаз

                      и мерцедесовата може да стане и е много по-здрава и от омеговата и от тъзи на БМВ-то, но са много преправки... Тя се слага и на г-класата само че с по-рзличен привод.
                      Но от мен съвет несе занимавай с глупости. Остави си твоята. Вземи една бутилка от виетнамка или подобен камион и просто на пръта закаваш един распределител и забравяш. Бутилката можеш да я качнеш по всякъкъв начин и е повече от лесно, но така направена системата може да върти дори и гуми от валяк. Няма сектор, който да издърши на по-голям товар от този, на който ще издържи бутилката.
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=13869&page=2
                      точно тука момчето каза и от какво е използвал нещата и можеш да видиш и как са направени малко по назад на снимките.
                      А иначе сектор става и от пажеро аз лично сложих такъв, но неможе да намериш на нормална цена такъв за съжаление иначе страхотно здрав. Аз 6 месеца съм ходил по мъките, за да реша проблема, понеже при мен с бутилка неставаше понеже и оригиналниа сектор неми ставаше...
                      Лек ден и късмет
                      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                      Коментар


                      • #12
                        До: хидравлика на волана за уаз

                        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                        На Уазбуката нали имаше с картинки. Не е за мене бирата, тука неам заслуги(((
                        Ако я намериш тая картинка ще съм ти много благодарен
                        Луд умора нема,само се поти!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: хидравлика на волана за уаз

                          Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                          Имам кутия от БМВ.
                          От какво БМВ е кутията (5та серия ли)
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #14
                            До: хидравлика на волана за уаз

                            Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                            Ако я намериш тая картинка ще съм ти много благодарен
                            Ми системата е следната. Сектора минава пред щангите и хебела се слага да върти назад към задницата. За да върти обратно сектора се слага зад щангите и хебела се обръща да върти напред към предницата (фаровете). Демек един сектор може да го пускаш да вурти както си поискаш като му сменяш полужението на въртене на хебела (назад или напред). Това обаче е ако имаш място и непречи на нищо да се закачи. При мен имаше радятор и неставаше. Другия начин е с паразитен хебел. Права щанга от сектора отива до паразитния хебел, а от него пускаш на щангата долу и така обръщаш посоката. С хебела може да направиш удължение или намаление на завиването и на тежеста към сектора посредством рамена, но пък имаш много връзки и много накрайници - ама то и за накрайниците има много модели, едни от който са вечни. Ако си виждал на нисата какво чудо е отдолу, но работи.
                            Лек ден и късмет!
                            Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                            Коментар


                            • #15
                              До: хидравлика на волана за уаз

                              Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                              От какво БМВ е кутията (5та серия ли)
                              От 7ма серия. Перфектната кутия. И аз съм с такава.
                              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X