Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прекосяване на Рила - 15.07.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Прекосяване на Рила - 15.07.2007

    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
    Уау според тестовете който съм чел (в контролирана Лабораторна среда) повечето съвременни "Джипове" са "Устоичиви" (СТАТИЧНО!) до 45-48 градуса, т.е. Иван е имал Огромен Късмет че не се е обърнал
    Аз съм излизал само веднъж от вратат като от люк на танк, но колата беше подпряна в коловоза беше Запомнящо се преживяване
    А бе колата е била като люлка ама може би я е държал клека.

    Коментар


    • #32
      До: Прекосяване на Рила - 15.07.2007

      През 2003 минах като новобранец по апсолютно същия маршут с нисан патрол като на колегата. Поздравявам го. Завиждам Ви за хубавата разходка. Репртажа си го бива. Браво.
      IvoVarbanov.bg

      Коментар


      • #33
        До: Прекосяване на Рила - 15.07.2007

        Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
        През 2003 минах като новобранец по апсолютно същия маршут с нисан патрол като на колегата. Поздравявам го. Завиждам Ви за хубавата разходка. Репртажа си го бива. Браво.
        През 2003г. нямаше трак за там.
        Ако не ти е казал някой самоковец че се минава(ама май никой не беше минал) с кола тогава и ако си минал сам без снимки не го приемам ама никак.
        Не ме разбирай погрешно-нямам претенции да съм първият.
        Знам за един дето се заби на кайзеровия път и го вадиха два дена .
        Самоковец с една уазка на виетнамково шаси.Може и да сте я виждали.За друг не се е чуло.
        Ако имаш спомен кажи поне кой е бил хижар на Заврачица по това време.
        Извинявай за тона с който пиша но просто не ми се вярва.
        Поздрави и дано някога караме заедно(не на състезание).

        Коментар


        • #34
          До: Прекосяване на Рила - 15.07.2007

          Нямам представа кой е бил хижар, защото само минахме покрай хижата и продължихме нагоре към билото.
          Бяхме три коли. Петър Цикалов имаше идеята да го направим. Пътя от билото към Тръщеник го открихме с опити. Водеща беше една конска пътека. Тогава за ГПС само бяхме чували. По онова време и други бяха правили опити, но бяха стигали на 30-40м от пътя - поне така помня. Спускането и преминаването през рекичката, имам предвид след страничния наклон, бяха най-голям проблем, защото беше кал и трудно се излизаше (лебедките за нас бяха супер лукс, а гумите "маршал" 3та употреба).
          Никой не познавам в Самоков. Кайзеровия път съм го карал до края и малко по поляните след това на Кобилено бранище, исках да намеря път до Рилски манастир.

          Не се обиждам, просто от състезания не ми остава време да карам като преди, без път и евнтуално посока.
          Поздрави.
          Последно редактирано от Ивайло Върбанов; 18-07-07, 22:05.
          IvoVarbanov.bg

          Коментар


          • #35
            До: Прекосяване на Рила - 15.07.2007

            Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
            Спускането и преминаването през рекичката, имам предвид след страничния наклон, бяха най-голям проблем, защото беше кал и трудно се излизаше
            Интересно откъде точно сте слезли. Особено като теренът е бил кален. Че то и на сухата трева на места на страничния наклон свличаше здраво.

            После се чудехме дали едно улейче нямаше да е по-добър вариант. Ама около него пък беше голо ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #36
              До: Прекосяване на Рила - 15.07.2007

              Кайзеровия път съм го карал до края и малко по поляните след това на Кобилено бранище
              Не знам кое е правилното име но ние викаме на пътя който минава през Заврачица и стига директно Грънчар - КЙЗЕРОВ.(е то е било път някога де)
              А на тоя от Мечит Фердинандов.
              За това не може да се разбереме.
              Поздрави.

              Коментар


              • #37
                До: Прекосяване на Рила - 15.07.2007

                Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
                По онова време и други бяха правили опити, но бяха стигали на 30-40м от пътя - поне така помня.

                Кайзеровия път съм го карал до края и малко по поляните след това на Кобилено бранище, исках да намеря път до Рилски манастир.
                Стигнат ли на 30м от пътя връщането назад е невъзможно при сухо време!

                А кайзеровия път май не води до кобилино бранище...значи си карал на съвсем друго място/Фердинандовия/-Говедарци-Мечит-Кобилино бранище...там все още може да мине четириколесна машина
                Последно редактирано от CJ_7; 19-07-07, 00:08.
                ------------------------------------
                тел. O878 9ЧЧ 999

                Коментар


                • #38
                  До: Прекосяване на Рила - 15.07.2007

                  Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                  Интересно откъде точно сте слезли. Особено като теренът е бил кален. Че то и на сухата трева на места на страничния наклон свличаше здраво.

                  После се чудехме дали едно улейче нямаше да е по-добър вариант. Ама около него пък беше голо ...
                  Калта беше само след спускането със страничния наклон. Ще пиша довечера.
                  IvoVarbanov.bg

                  Коментар


                  • #39
                    До: Прекосяване на Рила - 15.07.2007

                    Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
                    Стигнат ли на 30м от пътя връщането назад е невъзможно при сухо време!

                    А кайзеровия път май не води до кобилино бранище...значи си карал на съвсем друго място/Фердинандовия/-Говедарци-Мечит-Кобилино бранище...там все още може да мине четириколесна машина
                    Фердинандовия. Моя грешка.
                    IvoVarbanov.bg

                    Коментар


                    • #40
                      До: Прекосяване на Рила - 15.07.2007

                      Малко късно качвам мойте снимки, нямах време последните няколко дни да ги преработя. Няма да се повтаря. Гледайте и се радвайте на красивата ни Родина!!!





















                      Искам да благодаря на всички хора, взели участие в тазхи разходка, за веселата им компания, неоценимите съвети, които получих в това мое първо излизане извън пътя. Надявам се скоро да посетим още интересни места и да направим още много разходки, които да оставят незабравими спомени. Специално на Кики, че ми помогна, като прекара нисана през онези опасни 50 метра. Признавам си хвана ме шубето, за първи път ми е излизането в гората ... но в никакъв случай последно
                      Nissan Patrol Y260

                      Коментар


                      • #41
                        До: Прекосяване на Рила - 15.07.2007

                        браво добре сте си изкарали и на тази разходка...
                        благодаря за прекрасните снимки който не може да иде поне да се нагледа
                        и да не забравя че българия е една......
                        поздрави

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X