Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята джипка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Моята джипка

    Хубава работа!
    Най-много от всичко ми хареса испълнението на хидравликата. Помпата е от мерцедес ако несе лъжа, а другите неща от виетнамка ли са?
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #17
      До: Моята джипка

      Респект , Броо

      Поздравления за мерака

      Коментар


      • #18
        До: Моята джипка

        Мерси на всички за хубавите пожелания
        Луд умора нема,само се поти!!!

        Коментар


        • #19
          До: Моята джипка

          Браво, Много и много добре свършена работа. Сега да те радва дъъъъълги години

          Коментар


          • #20
            До: Моята джипка

            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
            Браво!Поздравления и от мен.И ако не е тайна колко време ти отне?
            Значи взех го миналата година края на март.Обаче трабва да имате впредвид,че съм студент и не съм имал възможност да работя постоянно по него,също така миналото лято,цяло лято работих и всичко след работа.
            Също така и през учебната година като се приберех в Самоков също все се намираше работа и не съм имал възможност постоянно да работя по него.
            Ставаше бавно,но славно.Стоял съм не една или 2 нощи до 10 часа в гаража ама кво да се прави кефа си е кеф.

            Джипа съм си го правил единствено сам и баща ми ми е помагал винаги когато е имал възможност,не съм карал нищо на майстори и прочие.

            ЗА разлика от другия който претърпя цялата тая операция имам напредък щото той стана за около 2 години,ама при тоя бях подготвил много неща предварително-двигатела беше отремонтиран,добавени някой части и само се чакаше "доставката" на джипа,както викаше колегата ГоГоГо -Купил съм си копче и ще си шия риза

            А иначе виж как добре стана рамката която взех
            Последно редактирано от Tsvetan; 06-07-07, 01:21.
            Луд умора нема,само се поти!!!

            Коментар


            • #21
              До: Моята джипка

              Първоначално публикуван от DINI Преглед на мнение
              Хубава работа!
              Най-много от всичко ми хареса испълнението на хидравликата. Помпата е от мерцедес ако несе лъжа, а другите неща от виетнамка ли са?
              Помпата е от Мерцедес 123 ,цилиндъра е от Паз ама е същия като на виетнамката само,че отпред резбата е друга,разпределителя е от хидравлична рейка май от Рено.

              От първите 50-ина км съм с много доби впечатления от волана.На дупка,бордюр коловоз не трепва-като компютърна игра е.Като допра джипа до някой висок бордюр и като почна да въртя не се усеща никаква промяна във натиска на волана,а колелата избутват джипа встрани.

              Единствения недостатък е че волана не се връща сам вие май му викахте,че няма "обратна връзка" ,но мисля че с това ще свикна все пак цяло лято яздих един мотокар

              Но този тест е много малък и не смея да твърдя нищо сериозно и за сега не препоръчвам такова изпълненеи.
              Последно редактирано от Tsvetan; 06-07-07, 01:25.
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #22
                До: Моята джипка

                Друго подобрение което се сещам е слагането на генератор Г287Б 90А.
                Монтира се на по новите Урали и Зил 131.

                При по паднал акумулатор при палене ремъка му подсвирва даже от зор.
                Луд умора нема,само се поти!!!

                Коментар


                • #23
                  До: Моята джипка

                  Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                  Не знам дали си мислил да лифтоваш джипката, но ако е така не е трябвало да заваряваш ушите на рамата за предните амортесори. В този си вид има и още една причина да не са там и това е, че обеците на предните ресори са пред ресорите и следователно амотесорите не трябва да са наведени назад. Почти всички ги слагат така дори и аз, но не е правилно, така амортесора почти не работи. Моя съвет е да ги изправиш вертикално и задължително осите да са по дължина на рамата, в противен случай непрекъснато ще късаш ушите на амортесорите.
                  Мерси за съвета.

                  Като почнах да ги мисля тия стойки бая им се чудех как да ги монтирам,дали да станат амовете вертикални или как са си

                  Накрая взех решението да са си както оригинални и спазих всички размери с точнос +/- 0.5 см най много като се надявах това да е най добрия начин щом завода ги прави така.Схемата с размерите я взех от www.uazbuka.ru.

                  Да се надявам,че самото ухо няма да се скъса щото е бая здраво направено и заварено ама осите може и да не издържат ама за това пък ги направих сменяеми в конусни легла

                  Пък по натам(след като му се покефя малко) може и да ти се вслушам в съвета.
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Моята джипка

                    Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                    Просто чудесна работа с много подобрения, продължавай в същия дух остават ти повече от 5% както си почнал за да стане още по добра и модернизирана Браво
                    А бе остават ама тия 5% са колкото целия джип и са сега ще зачакта малко

                    То като се почне гуми,шперове,лебеткиии ама хванеш ли се веднъж за хорото нема пускане
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Моята джипка

                      Първоначално публикуван от misho5kov Преглед на мнение
                      Все пак виж и това - ха ха!!!
                      http://www.exoticauto.ru/cars/suv-small/x-gaz-gaz69-a
                      Успех!!
                      Колега това където ми показа въобще не ме въодушевява.Нищо лично.

                      Значи аз на моя съм нблегнал на всички неща като детайли,но съм целял единствено функционалност която наприемр кожените седалки и другите глезотии са неподходящи за гората.

                      Все пак колкото и да правеех другите работи трябваше да има и малък вида на изглед защото колкото и да е,е по естетически красиво.

                      Пределно ми е ясно,че след няколко влизания в гората вече никога няма да е толкова лъскав и красив но поне ще ми остане спомена от вашите отзиви

                      Тука как се изразих направо и аз не се разбирам,то май е късно вече и за това .Лека нощ на всички ви!
                      Луд умора нема,само се поти!!!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Моята джипка

                        Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                        Мерси за съвета.

                        Като почнах да ги мисля тия стойки бая им се чудех как да ги монтирам,дали да станат амовете вертикални или как са си

                        Накрая взех решението да са си както оригинални и спазих всички размери с точнос +/- 0.5 см най много като се надявах това да е най добрия начин щом завода ги прави така.Схемата с размерите я взех от www.uazbuka.ru.

                        Да се надявам,че самото ухо няма да се скъса щото е бая здраво направено и заварено ама осите може и да не издържат ама за това пък ги направих сменяеми в конусни легла

                        Пък по натам(след като му се покефя малко) може и да ти се вслушам в съвета.
                        Трябва да се видим някой ден и ще ти го обясна, че с писане е трудно.
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #27
                          До: Моята джипка

                          Еми в понеделник съм в София ако си нямаш работа може да ти звънна ако не някой друг път.
                          Луд умора нема,само се поти!!!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Моята джипка

                            Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                            Колега това където ми показа въобще не ме въодушевява.Нищо лично.
                            Нямях в предвид да се впечатляваш от това - там е гонена друга крайна цел, със сигурност никой нямя да го вкара в гората. Просто информативно
                            Когато нямаме това, което ни трябва,
                            ни трябва това, което имаме!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Моята джипка

                              много мераклииска работа.да ти е честита. ех кво праими ние българите от скрап.даже и не си помислям кво може да стане ако западните морги са в бг

                              Коментар


                              • #30
                                До: Моята джипка

                                Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                                Трябва да се видим някой ден и ще ти го обясна, че с писане е трудно.

                                Ако ще се срещате звънете и на мен.И мен ме интересува всичко това.
                                GSM 0888 712 842 Евстатий
                                Густо майна , пътят свърши !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X