Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър клуб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Zdraveite!
    (Pisha ot i-net club, zatova taka s latinicata..)

    I az se nadiavam da doida na 09/09 i shte se vidim i zapoznaem!

    Pozdravi!,
    yaro

    Коментар


    • #77
      Съжалявам ,че няма да дойда на учредяването , но ще направя всичко възможно да участвам в евентуално трофи.

      Коментар


      • #78
        Горе долу оформихме екипа за каса бира!
        Някой знае ли как мога да изключа тази гадост "traction control", че ми вдига кръвното ... Все едно, че кара някой друг а аз се возя...

        Коментар


        • #79
          Тракшъна обикновено е функция на ABS-а така, че кажи ми какъв е или каква ти е точно машината .... или ... май че трябва да извадиш някой бушон на който пише ... ABS...
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #80
            Точно така, на ABS е и мислех да извадя бушон, но да не изгори нещо? Абе с една дума като затънеш, даваш газ, джипа не мърда, колелата не се въртят и излиза дим от феродо! Голяма опция, няма що!

            Коментар


            • #81
              Напоследък ми се върти в главата безумната идея да пална джипа и да отида до Англия да го оборудвам отвсякъде, защото цените които виждам там са в много пъти по-ниски! Някой правил ли е нещо подобно, или например в Западна Европа?

              Коментар


              • #82
                Ето един сайт за информация за цените:

                https://www.connectstores.com/lr/

                А дали не можем да се съберем няколко машини като български LR клуб и да направим едно трофи към острова?
                Ако ни откажат визите ще им върнем джиповете да си ги карат в Челси!

                Коментар


                • #83
                  Първоначално публикуван от Volk
                  Напоследък ми се върти в главата безумната идея да пална джипа и да отида до Англия да го оборудвам отвсякъде, защото цените които виждам там са в много пъти по-ниски! Някой правил ли е нещо подобно, или например в Западна Европа?
                  нищо безумно не виждам... Дори ще излезеш на далавера...
                  1. Ако купиш за достатъчна сума, би трябвало да ти възстановят ДДС-то на излизане от Острова...
                  2. Едва ли някой на БГ-границата ще се сети да ти обмити аксесоарите...

                  А нали в Турция сглобяват дифендъри.... дали не се намират и изгодни "аксесоари"?
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #84
                    Турците ги правят май само за военни цели.
                    Сега даже си мисля, че може да регистрираме такъв клуб и юридически и да се обърнем директно към LR - Англия, да ни организират едно посещение на производствените мощности и магазините за аксесоари!
                    Пък може и с по някой рекламен часовник да се уредиме?

                    P.S. за теглича тук вносителя иска 1200 лв., а там е 47 паунда или 134 лева, егати транспортните разходи !

                    Коментар


                    • #85
                      Първоначално публикуван от Volk
                      P.S. за теглича тук вносителя иска 1200 лв., а там е 47 паунда или 134 лева, егати транспортните разходи !
                      да не е само топката за 47 панда

                      трябва /не на последно място/ да провериш и колко вземат за монтаж, щото понякога разчитат да спечелят от услугата, а не от частите...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #86
                        веднъж попаднах на едно руско списание за автоспорт и останах с впечатление че доста хора от русия си карат в англия джиповете за дооборудване
                        направо си правете клуба и отивайте

                        Коментар


                        • #87
                          Лебедката за Дифендър е 1200 лева! Май ще трябва да се пробвам в лявото платно да добия навици за острова! Ако чуете по радиото, че някой кара в насрещното значи съм аз!

                          Коментар


                          • #88
                            Здравейте всички. За цените на аксесоарите в Великобритания не знам, но аз съм карал доста време с Дифендър с десен волан и мога да споделя някои особености. Що касае екзотични Ланд Ровъри, в Африка по скоро съм виждал антични, отколкото тунинговани модели. А относно "оня" Ланд Ровър, ще чакам нишан, кога ще влиза в сервиза, че да го позяпам. Вчера бях в Лозенец за финала на Ком-Емине, видях и два добре обурудвани Дифендъра, май бяха на участници в ралито. Струва ми се, че Ланд Ровър обществото е доста по-голямо, отколкото изглежда. За 9.09., както казах и преди, бирата е от мен.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #89
                              аз сега се върнах от морето/състезанието. ровърите бяха в туристическия клас и поддръжка, никой неиска да рискува толкова съпа техника

                              аз очастваха разбирасе с вранглера, ще ми се на следващите прояви да видя някой от вас на старта, интересно ми е как ще се представи някой ровър

                              тракшин контрола се изключва като извадиш релето на АБСа няма проблеми, нищо не изгаря. ако искаш да го караш офроуд направи операцията незабавно зада не се отрепеш някаде
                              drive alive

                              Коментар


                              • #90
                                Вчера ми източиха от задния мост над 10 литра вода..Така съм минал около 18 000 км. Който разчита на вдигнатите отдушници на мостовете да знае, че май само предния е с такива... Сиреч трябва да пресичаш реката, а не да караш по течението!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X