Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

    От известни време търся подробна пътна карта на Румъния и наи-вече на Букурещ. Попадам на разни такива но ми се струва малко странно инсталцията искат да ми сменяват версията на Мапсорса и изобщо неща които не са ми ясни монго-много. Та ако някои има такава карта нека да ми каже от каде да си я сваля и наи-вече как да я запиша на GPS-a така че да не бъркам вече записаните. Модела на GPS-а е GARMIN 60CSx.
    Благодаря предварително.

  • #2
    До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=13119

    румънската карта правеше проблеми (имаше такава тема преди известно време), ама аз при мене си я оправих. Търсеше разни файлове и в съобщението за грешка показваше пътеката и името, под което ги търси, та трябваше само да ги преименувам и да ги сложа на мястото, където ги търси и тръгна. Рутираща е. За GPS-а може би ще има проблем, щото има unlock код само за PC, ама ако жертваш рутирането вероятно може да качиш *.img файловете в GPS-а със sendmap или нещо подобно. За съжаление не мога да съм ти много полезен със sendmap-а, щото отскоро го човъркам и не смея да давам акъл преди няколко пъти да си строша моя GPS, но грамотни хора - тука дал Господ, се някой ше помогне...
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от denislav; 01-07-07, 00:29.

    Коментар


    • #3
      До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

      Отключващия код как да го извадя или някак се игнорира? Обясни ми малко по инсталацията как седят нещата! Мерси

      Коментар


      • #4
        До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
        Отключващия код как да го извадя или някак се игнорира? Обясни ми малко по инсталацията как седят нещата! Мерси
        unrar-ваш и пускаш setup.exe
        unlock кодовете за PC-то са в README.txt
        като свърши инсталацията, с unlock кода я отключваш като всяка друга гарминска карта.
        ако изреве, че не може да намери н'ам кой си файл, чети внимателно к'во търси и къде го търси.
        в папката, където е инсталирана картата трябва да има файл с подобно име. преименувай го така, както го търси и го копирай там, където го търси.
        при мене поне това беше проблема.
        дано тръгне без да те тормози

        Коментар


        • #5
          До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

          Така.... Всичко съм направил, инсталирах мапсорса отворих го и веднага ми излиза това съобщение:

          иска ми да му задам 25 инициала.

          Коментар


          • #6
            До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

            ъхъ. дай му.
            unlock кодовете за PC-то са в README.txt

            Коментар


            • #7
              До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

              Use this unlock key to make it work on PC.
              FDUMH-CSD2N-3KRHR-XYM9B-8GQ66

              Коментар


              • #8
                До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

                Значи моя е грешката просто не ти чета внимателно съобщението.
                Оправих всичко и даже я качих но не цялата защото нямам памет така казва, качих тази част която ми трябва. Какво трябва да направя за да нямам проблем с памета? мерси много това наистина ми беше важно.

                Коментар


                • #9
                  До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

                  Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                  Значи моя е грешката просто не ти чета внимателно съобщението.
                  Оправих всичко и даже я качих но не цялата защото нямам памет така казва, качих тази част която ми трябва. Какво трябва да направя за да нямам проблем с памета? мерси много това наистина ми беше важно.
                  в ГПС-а ли?
                  ако не ти стга памет - нова по-голяма SD карта, или пробвай да качиш само парчетата от картата, които ти трябват

                  Коментар


                  • #10
                    До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

                    да не би да си напълнил SD-то с тракове?
                    на GPS-a - menu - menu - setup - intrface - USB mass storage и ще го видиш като външно у-во в My Computer - виж да не си препълнил SD-то с *.gpx файлове

                    Коментар


                    • #11
                      До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

                      А след като си я качил на GPS-а виждаш ли я ? Този унлок е за друг уред!

                      Коментар


                      • #12
                        До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

                        Няма как да се качи заключена карта в ГПС-а и да тръгне, без да се ползва unlock code точно за този GPS.

                        Коментар


                        • #13
                          До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          Няма как да се качи заключена карта в ГПС-а и да тръгне, без да се ползва unlock code точно за този GPS.
                          добре де, а само *.img-тата, без рутиране??
                          има ли начин?

                          Коментар


                          • #14
                            До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

                            поиграх си.
                            май нЕма'а стане

                            Коментар


                            • #15
                              До: КАРТА ЗА РУМЪНИЯ

                              E няма да е зле да си поиграеш преди да казваш че картите работят и да ги пбликуваш, и някои да се съсипе от проби и да си мисли че тои греши нещо.
                              Сабине кажи как да си реша проблема!? Мерси

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X