Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

    Уведомяваме Ви , че на 14,15 юли ще се проведе VI кръг от Националния ендуро шампионат за мотори и ATV със следната програма:


    13 юли 2007г ( петък )
    14.00-20,00ч - Записване, настаняване в х-л “Импулс” местност Узана
    21,00ч - Брифинг за състезателите в залата на ресторант “Импулс”


    14 юли 2007г ( събота ) – Първи състезателен ден
    09,00ч - Технически преглед
    10,00ч - Старт през 1 мин.
    17,00ч - Финал и прибиране на моторите в охраняем парк.
    21,00ч - Класиране от първи състезателен ден
    21,00ч - Брифинг за състезателите в залата на ресторант “Импулс”


    15 юли 2007г ( неделя ) – Втори състезателен ден
    09,00ч - Организирано слизане от Узана до мотополигона на кв.Ябълка
    10,30ч - Старт на Жени и Джуниър
    Следват - ATVхоби
    -ATVексперт
    - мотори хоби
    -мотори експерт

    15,00ч - Финал и награждаване на победителите от състезанието


    Резервации ще се правят лично от състезателите в следните хотели:

    х-л "Импулс" 0895 63 36 50
    цена на легло 18 лв.
    има 2-ни,3-ни и 4-ни стаи
    3 ап по 65 лв.

    х-л"Прима-S"
    3 ап. по 94лв.
    двойка стая 62лв.


    х-л "Географски център"
    цена за легло 19лв.
    3 ап по 82лв.

    За последните два хотела резервации при Цветелина Самсонова
    066 809 529 и 0899 910 160

    Непременно трябва да уточните,че сте участници в състезанието.

    Записването,брифинга и изнасянето на резултатите в х-л "Импулс"
    Другите два хотела са на не повече от 500 м.


    В краен случай ,при липса на места е предупреден и управителя на х-л "Еделвайс"-обаждайте се на Нено 0898604736.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

    Голямо затишие. Ще има ли кръг в Габрово?
    Борислав Русенов - 0889593977

    Коментар


    • #3
      До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

      ще има ще има, ама всичко тренира яко
      "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
      MG Racing Team

      Коментар


      • #4
        До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

        с риск да не се харесам на някой хора ще споделя нещо което много не ми допадна. мисля че в сряда беше по дарик , регионално от Габрово

        един господин които по име не познавам даваше интервю за състезанието

        и така в неделя на мотополигон ябълка за 1-ви път щяло да се проведе състезание по оффроуд мотокрос (думата ендуро така и не я чух до края) отделно от това още през 2004-та когато джиповете и моторите караха заедно имаше кръг точно на Ябълка, ето и една снимка оттогава


        кой води в класирането до момента и ще има ли габровци го питаха. оооо даааа ще имааа даже единия води в класирането
        е да така е, води, но в клас хоби

        не пропусна да отбележи че събирали по 2000 човека публика (чудя се как я събират като уж е за 1-ви пъттова състезание) а в Севлиево на Световното по мотокрос едва имало и 1000

        даже и не спомена че в събота на Узана си е точно ендуро състезанието, явно това не беше важно за него и няма нужда от зрители там.

        стана ми болно че за 10 мин не каза нито една вярна приказка и говореше всевъзможни измислици, незнам кой го лансира този човек но определено не му беше мястото пред микрофона.
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

          Това е господин Перлев,който стопанисва пистата на Ябълка.Проявил е самоинициатива и си е уредил това интервю.Ако ни се беше обадил по рано да отиде и някой от нас,нямаше да се получи така.
          В крайна сметка направил го е с добро желание,той от години ни поддържа и е голям фен.
          Сега изравни пистата,направи всички колчета за състезанието и ни помага с каквото може.
          Може би някои си спомнят на Троян един друг човек,който хвърляше камъни по състезателите,защото му разваляли пистата.

          P.S.На Ябълка действително се събират много хора

          Коментар


          • #6
            До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

            несъм написал това за да плюя по човека и нищо лично нямам към него, нито имам нещо против помощта му даже е похвално

            но все пак това е радио което се слуша в цалата Габровска област и не мисля че беше много правилно да дава такава информация

            P.S.На Ябълка действително се събират много хора
            не споря за това, може на Севлиево да няма нужната публика но не са и 1000 човека както каза той, тази година бяха 10 пъти повече !!!
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #7
              До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

              Ето малко снимки от миналата година на Ябълка.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

                Айде, очакваме актуални снимки с голямо нетърпение
                Hristo Draganov
                http://htftp.domainbg.com/HD/

                И аз искам България чиста ! ! !

                Коментар


                • #9
                  До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

                  Снощи по БТВ новнините от 22часа в спортния обзор даваха кратък репортаж от състезанието ПОХВАЛНО но и малко срамно Ще питате защо ами защото даваха само ATVта и думичка не споменаха за моторите ЗАЩО ЛИ

                  П.П. Не искам да кажа нищо лошо за колегите с ATV /цялото ми уважение към тях/ а само за нашите журналисти, че не са отразили обективно състезанието.

                  Коментар


                  • #10
                    До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

                    даже и не спомена че в събота на Узана си е точно ендуро състезанието, явно това не беше важно за него и няма нужда от зрители там.

                    и думичка не споменаха за моторите ЗАЩО ЛИ

                    ...СПОКО КОЛЕГИ ..да не ви дреме...който иска да го дават по телевизията..да ходи да рита топка...

                    Коментар


                    • #11
                      До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

                      Здравейте, Колеги !

                      Няма значение къде, как и колко са отразявали този кръг. Повечето репортажи не са сглобявани от разбиращи, а и както каза преди Румен, на много малко журналисти въобще им е ясно за какво става въпрос, та всичко си е в рамките на нормалното ! Наскоро говорих с чужденци, които останаха изненадани, че въобще дават ендуро по канали от националната телевизия, защото при тях нямало никакво отразяване !

                      Иначе кръгът около Узана и Габрово за мен беше много добър. Трасето на навигацията в събота беше много добре направено, имаше от всичко и всички състезатели си направиха кефа. Тук искам още веднъж да благодаря на Нено и целия габровски клуб за огромната работа, която бяха свършили! Това беше едно от трасетата, което не ми омръзна по време на карането при координирането му. Така че, от мен едно: "Браво на габровлии !"
                      В неделя на мотополигона в кв. Ябълка също беше много интересно и всички състезатели устроиха голямо шоу на публиката. Състезателките от дамския клас се търкаляха една след друга, но ставаха и продължаваха да се борят. Шапка им свалям за този състезателен дух !
                      ATV "Хоби" пък така се бяха надъхали, та мнозина правеха една и съща грешка на едно малко скокче и се разминаха по чудо с големи контузии в стремежа си да дадат по-добро време.
                      За ATV "Експерт" няма какво да кажа. Там карането беше много майсторско и те просто летяха по пистата, която имаше като цяло много голяма денивелация.
                      Този път при моторите имаше широко участие на изявени кросисти от настоящото и близко минало, които правиха невероятни скокове по частта от трасето, което минаваше по мотокрос пистата. Все пак аз и Гълъбин им попарихме надеждата, че ще се кара само по пистата с "лиричното" отклонение, което им предложихме извън трасето, но ендурото си е ендуро и такива елементи са задължителни за него ! Напредъкът на Антон и Катката е голямо и само някои грешки в навигацията все още им пречи да се класират по-напред в Оверал-а от двата дни.
                      Аз нямам какво повече да добавя за този красив кръг от РШЕ и използвам случая да благодаря още веднъж на Верчето, Нено, Клуб "Риск - Габрово", Община Габроео, полицията на Габрово, кмета на Ябълка и всички, които "имат пръст" в организацията на състезанието !
                      Снимки от кръга ще пусна днес в темата със сгрешените кавички на Димитър.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #12
                        До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

                        Дааа. Добро състезание беше. Макар че не успях да направя и цяла първа обиколка. Но това не е толкова от значение, все пак си правим кефа.
                        Втория ден не беше много за работни машини, но също беше готино. Е, аз не бях от "летящите".
                        Наистина ще трябва да се замисля за шнорхел. На единствената локва на четвъртата обиколка моето АТВ пак глътна вода. "Изрязах" го 5-6 пъти и се оправи.
                        Благодаря на всички организатори и съдии.

                        Коментар


                        • #13
                          До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

                          относно "летящите" вече може да ми викате ваздушния
                          а аз наистина не можах да спра
                          [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]

                          Коментар


                          • #14
                            До: VI-ТИ КРЪГ ОТ РШЕ "ЕНДУРО ГАБРОВО 2007"

                            При мен има предадени едни очила за каране,а при Нено има ръкавици.
                            Които ги е загубил да се обади.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X