Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РаСоТка Трофи 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • РаСоТка Трофи 2007



    Вече върви обратното отброяване преди старта на "РаСоТка Трофи 2007". Екипажите на участниците трескаво използват броените дни, които им остават до началото, и често си задават въпроса "Какво ще забравим?"
    (както е добре известно, отговорът на този въпрос най-често става ясен след тръгването ... )

    Маршрутът на прехода е пределно (не)ясен: от София - на изток по Стара планина, доде стигнем до морето.
    Продължителност в километри): Колкото покаже ГПС-ът накрая;

    Времетраене: Кога стигнем. Баба ми (лека й пръст) казваше "Път час нЕма". Същото се отнася и за отделните етапи.

    Генерални спонсори: Е, нЕма такива . Всеки сам си плаща масрафа.

    За участие са записани 4 екипажа, преминали успешно през тестовете за сработеност и психологическа съвместимост помежду си.

    Настаняване: За всеки от екипажите организаторите вече са направили резервации по трасето в луксозните хотели от веригите "Звездоброй", "Ясна поляна" и "Палатката ме мрази".

    Програмата на "РаСоТка Трофи 2007" предвижда ежедневен офроуд купон, с което (надяваме се) да бъде постигната основната цел на занятието. А тя е "Да си направим кефа".

    От свое име и от името на другите участници благодаря на Венци Петров за оказаното съдействие с полезна информация.

    Ще бъдем благодарни на всички колеги, живеещи по протежението на Стара планина на изток от София, които биха могли в близките ден-два да ни подскажат интересни маршрутчета в своя район или да ни предоставят ГПС тракове на такива.
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    До: РаСоТка Трофи 2007

    Коя е крайната цел?Точка.
    П.С.Ако се намесят ентУсиасти да Ви помагат,гледай ти сте стигнали морето за Коледа.
    B+

    Коментар


    • #3
      До: РаСоТка Трофи 2007

      Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
      Коя е крайната цел?Точка.
      Как коя? То си пише: морето. Така е най-сигурно. Него нЕма начин да го пропуснем.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        До: РаСоТка Трофи 2007

        Някога по МАТЕМАТИКА (наука дето не ме отдава) имахме задчки от рода на: От точка А (София) към точка Б (морето) тръгнала ..... , от точка Б (Варна все още е на морето) към точка А тръгнало друго.....
        Ха да видим дали ще се срешнем някъде по пътя. Даже ако не съм сам, най-плагиатски ще го кръстим "АНТИ-РаСоТка Трофи 2007" Все пак ще караме в обратна посока. Или да го кръстим "7002 ифорТ акТоСаР" ???
        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
        http://www.cardomain.com/ride/2562837

        Коментар


        • #5
          До: РаСоТка Трофи 2007

          Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
          Ха да видим дали ще се срешнем някъде по пътя. Даже ако не съм сам ...
          Ако се срещнем някъде по трасето - супер! Тъкмо може да стане обмен на актуална информация за изминатото до момента.

          А иначе, най-добре гледай да не си сам! Хора с опит казват "не по-малко от 3 и не повече от 5-6" било най-добрата бройка за такива мероприятия.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            До: РаСоТка Трофи 2007

            Иначе ако отпечатвате стикери/бели коли на черен фон/,демек като моята -бяла ,да знаете ,че се записвам.....ЗА стикер .Много важи.
            B+

            Коментар


            • #7
              До: РаСоТка Трофи 2007

              Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
              Иначе ако отпечатвате стикери/бели коли на черен фон/,демек като моята -бяла ,да знаете ,че се записвам.....ЗА стикер .Много важи.
              А бе и Я сАм тръгнал за стикерите ама нещо ми разправят че КЕ ги дават на плажа та не вервам да получим ЛЕПЕНКА.
              Ама както викат братята роми:
              А ДАНО АМА НАДАЛИ.

              Коментар


              • #8
                До: РаСоТка Трофи 2007

                Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                Как коя? То си пише: морето. Така е най-сигурно. Него нЕма начин да го пропуснем.
                То ясно че няма да го пропуснете , ама ...... за кое море става дума

                Коментар


                • #9
                  До: РаСоТка Трофи 2007

                  Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                  ама ...... за кое море става дума
                  Айде сега подробности! До което стигнем. Важното е да има солена вода и пясък. Особено последното. Щото Кики искал да види как Патрул се окопава в пясък ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    До: РаСоТка Трофи 2007


                    А бе номера е да стигнеме до солена вода дето не и се види края.После КЕ питаме каде сме.

                    Коментар


                    • #11
                      До: РаСоТка Трофи 2007

                      Лелееее....Чавдаре застъпихме се.

                      Коментар


                      • #12
                        До: РаСоТка Трофи 2007

                        Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                        Айде сега подробности! До което стигнем. Важното е да има солена вода и пясък. Особено последното. Щото Кики искал да види как Патрул се окопава в пясък ...
                        А бе номера е да стигнеме до солена вода дето не и се види края.После КЕ питаме каде сме.
                        Леле , блазе им! Тея са решили да одат на Чукотка....

                        Коментар


                        • #13
                          До: РаСоТка Трофи 2007

                          Реши се :
                          Старта е в неделя.
                          Само не знам от къде точно.НЕма и стартова арка с надпис РЕДБУЛ.
                          И това ако е организация.
                          Поне нЕкой да ме посъветва дали е удачно да махна резервната гума и на нейно место да закача една туба с вино а

                          Коментар


                          • #14
                            До: РаСоТка Трофи 2007

                            Топличко ми се вижда за вино ,ама щом си чул и разбрал ,че няма оцет на морето -това е правилният начин.
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              До: РаСоТка Трофи 2007

                              Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                              Поне нЕкой да ме посъветва дали е удачно да махна резервната гума и на нейно место да закача една туба с вино а
                              Вместо туба вино - по-добре 1-2 каси бира. Ама я все пак си вози резервната гума, че твойта май си беше каквато трябва, а моята е нек'ва хем асфалтова, хем 2 номера по-малка ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X