Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отзвуци от планината над Бухово /Ендуро/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отзвуци от планината над Бухово /Ендуро/

    Колеги, искам да изкажа задоволството на Кокера, Данчо, Жасмин, както и моето от състезанието в Бухово ! А бе, с две думи, стана страшно
    Браво на организаторите, спонсорите и най вече на тези, които направиха чудесното и тъй-разнообразно трасе и без чийто труд нямаше да се накефим толкова!!! Това са Геле и Суйката. Браво на вас пичове!
    Искаме да изкажем и своите големи благодарности на Събин, който както разбрахме е консултирал трасето и го е направил много точно и премерено!
    Съжалявам, че не останахме в неделя, но аз си осуках глезена и нямах възможност да карам, а бяхме с общ транспорт и други зависеха от него.
    Обещаваме, че ще дойдем специално за да ни разведете из "веселите" места!
    ... а на Митков като се видим, ще му строша главата, дето помагал на Бучака и Митака да пренесат моторите през дървото, та ни биха с 30 секунди
    Каква ирония! Първите четири двойки за каране приблизително от 2.20 часа се наблъскахме в интервал от една минута Трябваше да не слизам да бера цветя на едно място
    Ето и сканиран протокола от състезанието. Само ще помоля Събин да уточни имената, че така не ми вършат работа за генералното класиране!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    ЙЕЕЕ пичове МАНИАШКО състезание
    Жоре как да не им помогнем като Митака пак беше нацелил деренцето и си беше навехнал рамото а бучака сам нали знайш кога ша го вдигне тоя KLX650
    Пък и партнера ми Ненко и бочака са стари бойни дружки,та ...нямаше как
    ти пак само веднъж щом си брал цветя добре
    аз бая букети изпобрах ся жена ми са чуди къде да ги слага чак
    ма кво да прая кат сузукито ми реши че ТОЧНО ся е момента да са скапе задната спирачка :x
    а без задна спирачка из тия урви и дерета :x

    Коментар


    • #3
      Митков снощи ми разказа цветно как е минало състезанието и много ме хвана яд, че не можах да карам там Само не разбрах що са помагали на конкуренцията Казах му: абе Митак що не им метнахте по един камък като ги видяхте, че са закъсали да е сигурна работата че няма да се измъкнат, ама той Ненко нали му е за пръв път да участва на ендурото пък и Бучака се ползва с голямо уважение по тяхния край, та той предложил да му помогнат.
      Митков с тва жалостиво сърце до никъде няма да стигне
      С нетърпение чакам някой да публикува снимки. Разбрах че Краси са го щракнали в много неестествена поза като е слизал с мотора от колата.
      Класирането много ме кефи - времената са като в някои по-развити ендуро шампионати - много близки. Нещата се развиват и то доста добре. Тоя път разбрах че никой не е имал проблеми с маркировката.
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Dimitar
        ........ Разбрах че Краси са го щракнали в много неестествена поза като е слизал с мотора от колата.

        да бе точно така си беше този уйкенд ми беше много каръшки, освен тъпото приземяване от колата, на около 5 км след старта ми се скъса едно водно съединение и нищо не видях от трасето. на другия ден карахме със тамошната група и стоях на мотора все едно ми е за първи път, просто не вярвах на очите си, мотора ме носеше където си пожелае, малък ужас ама какво да се прави, явно биоритмите ми за физическо, психическо и интелектуално състояние се бяха събрали в абсолютната нула, гадория
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          Приятели,

          В събота съвсем случайно се разходих към Бухово. И за моя голяма изненада видях една яка тумба моторджии. Тъкмо се чудех за какво иде реч, когато един приятен човечец се опита да ме въведе в ситуацията.
          Ето какво ми разказа той:

          Всичко започна съвсем невинно, каза той - един мотор се опитваше да полази една "Лада"


          Момчетата много се забавляха, даже си организираха волна програма. Имаше изпълнения като

          БАЛАНСИРАНЕ...


          ... И АКРОБАТИКА




          Естествено, номерата си бяха изморителни,

          НО СЛЕД КРАТКА ПОЧИВКА


          И С МАЛКО ПОМОЩ ОТ ПРИЯТЕЛИ


          ДОВОЛНИТЕ ЕНДУРАДЖИИ ХВАЩАХА ГОРАТА


          Ммм. да интересно си прекарали

          Коментар


          • #6
            Ето малко снимки и от мен, но сами разбирате, че не съм ги правил аз щото бях малко зает


            Със световния шампион в free style си пием кротко в петък вечерта.


            Изтеглихме номер 10, а стартирахме четвърти!


            Краси се готви за полет.


            Понякога колата се оказваше тясна за мотор и състезател!


            Дърветата, които Митков не видя


            Двутактовите Ямахи са леки мотори.


            С Бучака си говорим кротко, докато Митко Драганов си блъска главата в желязото, щото само май там не е ударен! Като финишира всяко лостче от Кавазакито му беше вързано на възел


            Кокера и Жасмин на финала.


            Снимка с един от "виновниците" за чудесното състезание - нашият приятел Суйката!
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #7
              лелее пичове къде са били тия дървета бреееие
              колата беше голяма и я видях та я прецапах
              ама тия дървета някъде съвсем в ляво ли са били
              незнам ама нито аз ги видях нито партньора
              сега гледам от снимката че после сте вързали лента за дърветата та да не може да се пропуснат
              НО ОТНАЧАЛО /ние стартирахме 2-ри/ нямаше такава
              то верно че от толкова фотоапарати ме хвана малко "сценична треска "
              та може и за това да не съм ги видял ама биваше още от начало да се върже тая лента
              НО нищо стават и такива работи
              Добре поне че видях колата
              която беше ЧУУУУДДДЕЕЕСНАААА идея
              само се чудя защо отпред имаше врата по която да се качваме
              по интересно щеше да е да няма врата ,а може би само една лека бабунка

              Коментар


              • #8
                МММДА! Шесиизямтопкитеотяд
                Шампиона по фристайл да се стегне или да отиде за 10 дена на Нареченските бани да му се наместят ритмите Добре че тоя номер дето го е направил остава без последствия за физическото му състояние.
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #9
                  Абе краси, като гледам май не си видял варела
                  No bike - no fun!

                  Коментар


                  • #10
                    В темата "II кръг на Националния шампионат София-Мургаш 23-юли" също има много интересни снимки от ендурото
                    Впрочем ето ги:
                    http://htftp.offroad-bulgaria.com/v_...3-competition/
                    http://htftp.offroad-bulgaria.com/al...0Offroad/HTML/
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      Пичове предлагам от сега на татък като се прави класиране да се упоменават и марката и модел мотор както е професионално и се прави навсякъде по света
                      например
                      Данчо-YAM WR426
                      Бочаков-SUZ DR 350
                      Драганов-KAW KLX 650
                      Арменов-HON CR 250
                      И така нататък
                      иначе се излагаме , и ставаме за майтап и забележки от страна на некои люде
                      освен тва така насърчаваме и спонсори
                      а виждате че вече почна да има интерес от такива
                      ей го на сега кавазаки преди това ямаха се бяха повключили
                      дайте да го правим като хората и без тва като се записвахме всеки вписа марката и модела на мотоциклета си
                      навсякъде по света така се прави
                      дайте да влизаме полека лека в час
                      а... кво ша кажете

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Dimitar
                        МММДА! Шесиизямтопкитеотяд
                        Шампиона по фристайл да се стегне или да отиде за 10 дена на Нареченските бани да му се наместят ритмите Добре че тоя номер дето го е направил остава без последствия за физическото му състояние.

                        ами Митак ако имаш връзки няма да откажа една почивчица там а от това изпълнение да ти кажа грам нищо не усетих, все едно направих гимнастическо салто даже ме хвана смях. просто се качих горе на колата почти по инерция и си помислих че и така може да слезна, защото хондата е доста рязка и си помислих че ако дам повече газ може да ме замотае нанякъде мотора. е важното е че направих шоу на публиката ИСКАМ ДА ПОДАМ КОНТЕСТАЦИЯ ЗА НАГРАДАТА ЗА НАЙ-АТРАКТИВНО ПАДАНЕ мога да пусна една анкета тук и всичко ще бъде в моя полза със сигурност
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #13
                          а че аз до колкото разбрах ти си я взел тая награда

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от mitkov
                            а че аз до колкото разбрах ти си я взел тая награда

                            ... а и таз добра, че аз що незнам . а ти може да си поредната ми подкрепа ... Митков, да ама не, несъм аз избраният. Както се изрази Събин "хубавото на това да си организатор е, че може да даваш наградите на когото си поискаш"

                            е явно аз несъм бил този който са си пожелали организаторите
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • #15
                              бе де да знам ицо 4х4 ми беше споменал че от списанието наградата щте е за тебе
                              ма аз още като финиширах и си тръгнах и после не знам кво сте правили
                              може след тва някой да е паднал още по атрактивно

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X