Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Mitsubishi Space wagon

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Mitsubishi Space wagon

    Здравейте колеги
    Моля дайте мнение за този автомобил. Двигател GDI 2.3, 4х4, година 2001, километри 220000. Купуван и подържан само в БАЛКАНСТАР /придружен със серв. документация/.
    По принцип си търся по-голям семеен автомобил. Несъм търсил и не търся 4х4 ван, просто имам добра /мисля/ оферта за това Mitsubishi. Непознавам марката и конкретния модел. Това което разбрах от нета е че не подлежи на газифициране точно този мотор /нещо което много силно ме притеснява/ и това постоянно 4х4 нещо ме притеснява.
    Моля за мнение! Лични впечатления още по-добре.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

  • #2
    От: Мнение за Mitsubishi Space wagon

    Брей никой ли не е виждал такова животно
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Mitsubishi Space wagon

      Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
      Брей никой ли не е виждал такова животно
      Ами виждал съм, ама нямам опит с конкретния модел и затова...
      Все някой запознат ще каже!

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Mitsubishi Space wagon

        Само за насока ..... попитай колко струва една дюза на този двигател .....

        и .... за газ ЗАБРАВИ!! Не че не е възможно ..... но цената .. може да е съизмерима с цената на колата, а и на всичкото отгоре .... не върви само на газ, ами и на бензин. Съотношението е около 3:1
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за Mitsubishi Space wagon

          Колега, за 4х4 можеш да прочетеш тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...EE%F2%E8+4%F54
          Според мен на Space Wagon-а не постоянно 4х4, а вероятно с виско муфа и когато пробуксува прехвърля.

          Относно газта виж тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/in...howtopic=21110

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за Mitsubishi Space wagon

            Eдин приятел караше такова ново служебно , от него знам , че е "умрял кон".
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за Mitsubishi Space wagon

              Хубава кола е, обикновено харчи към 8/100. Предполагам най-големия ти проблем ще са харчовете за текущи ремонти, все пак ще се появяват все повече неща за смяна.

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за Mitsubishi Space wagon

                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                Eдин приятел караше такова ново служебно , от него знам , че е "умрял кон".
                Какво значи "умрял кон"? Конкретния автомобил е 150к.с. Не вярвам да е умрял кон.

                п.п. благодаря на всички оотзовали се!
                Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за Mitsubishi Space wagon

                  Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                  и .... за газ ЗАБРАВИ!! Не че не е възможно ..... но цената .. може да е съизмерима с цената на колата, а и на всичкото отгоре .... не върви само на газ, ами и на бензин. Съотношението е около 3:1
                  Колега дай нещо линк за просвещение че ми стана интересно
                  Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за Mitsubishi Space wagon

                    Преди един месец се разделих с Тераното и вече карам Спейс Вагон, но по-стария модел 2.0 133к.с. Моите наблюдения до момента са, че автомобила върви добре, но сигурно има и по бързи бегачки. Проблемите които виждам или по-скоро чувам са, скърцането на тапицериите и пластмасите в колата. Корите на вратите са от някаква мокава и на шофьорската врата бързо омеква, където се подпира ръката. Неприятно е поне за мен, че дръжките от вътре на предните врати, са точно където трябва да са лактите. Иначе за твоя двигател е по-добре да влезеш във Мицубиши клуба и да се запознаеш лично с проблемите които създава.
                    [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за Mitsubishi Space wagon

                      Прав е колегата.Влез във форума на Мицубиши.клуб и разпитай.Аз поне за тоя двигател съм чувал само негативи

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение за Mitsubishi Space wagon

                        Първоначално публикуван от kostakosta Преглед на мнение
                        Прав е колегата.Влез във форума на Мицубиши.клуб и разпитай.Аз поне за тоя двигател съм чувал само негативи
                        Четох доста във форума на Мицубиши. За този двигател единствения негативизим който прочетох е по-скъпата подръжка.
                        Интересуваше ме мнение от човек който има преки впечатления. Благодаря на всички колеги които се включиха!
                        Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение за Mitsubishi Space wagon

                          То там почти няма друго за него. Двигателя 4G63 е с два разпределителни вала, балансиращ вал и 16 клапана. Отличава се с мека и стабилна работа. Проблема е, че при смяна на ремъци, те трябва да са от най-качествените, а и има и много допълнителни ролки, които също не са евтини. Иначе този двигател се слага на много други коли включително и на тази на Томи Макинен. Вярно, че неговия двигател е 4G63T (с турбина), но принципно е същия.
                          [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X